قیمت گاز پایین جلوتر از روز یادبود. اما مردم سفر ؟

قیمت گاز به عنوان آخر هفته روز یادبود در پایین ترین سطح خود در تقریبا دو دهه است. با توجه به AAA ملی گاز به طو

توسط AKHBAREMAAAA در 2 خرداد 1399

قیمت گاز به عنوان آخر هفته روز یادبود در پایین ترین سطح خود در تقریبا دو دهه است. با توجه به AAA ملی گاز به طور متوسط قیمت بالاتر از $1.90 یک گالن.

اما در این غیر رسمی شروع به تابستان فصل تعطیلات که ممکن است به اندازه کافی به مردم برای ضربه زدن به جاده.

AAA معمولا مسائل روز یادبود سفر هوا در اطراف این زمان, اما در این سال این شرکت گفت: COVID-19 تضعیف داده ها با استفاده از آن به که پیش بینی.

"آن را نه لزوما قابل اعتماد و درست است ؟ بسیار وجود دارد در رفتن با اقتصاد در حال حاضر خوب به ما بدهد شاخص از آنچه که ما می توانید انتظار برای سفر و تعطیلات آخر هفته گفت:" جانت Casselano AAA سخنگو.

Casselano می گوید مردم هنوز هم سفر اما به طور کلی سفر سقوط می تواند به یک رکورد کم برای تعطیلات آخر هفته با وجود گاز ارزان قیمت.

سمت روشن? "ما نزدیک به یک دلار ارزان تر از یک سال پیش و ما در حال رفتن به پرش به بالا و به نوعی تابستان اعداد در هر زمان به زودی" Casselano گفت: قیمت گاز.

ترافیک آغاز شده است چیدن ، پاتریک د هان در قیمت ردیابی شرکت GasBuddy می گوید: این بدان معناست که تقاضا برای گاز در حال افزایش است ،

"این هنوز هم 20 درصد از آن بود قبل از coronavirus اما دوباره بجای اول برگشتن باعث شده است که قیمت گاز را به دوباره بجای اول برگشتن و همچنین" د هان گفت.

او می گوید که قیمت ها خواهد شد به احتمال زیاد در حفظ و بالا رفتن از طریق کار در روز.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن