تولید ناخالص داخلی سقوط 4.8% — و آن را تنها آغاز

ما در حال شروع به گرفتن یک عکس چقدر آسیب این بیماری همه گیر در حال انجام است تا اقتصاد. گزارش وزارت بازرگانی ر

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

ما در حال شروع به گرفتن یک عکس چقدر آسیب این بیماری همه گیر در حال انجام است تا اقتصاد. گزارش وزارت بازرگانی روز شنبه که تولید ناخالص داخلی — کل تمامی کالاها و خدمات این اقتصاد تولید — کاهش 4.8 درصد در سه ماهه اول.

مخارج خانوار پایین بود حدود 7.5 درصد. خرید خدمات کاهش بیش از 10%. و دوام کالا خرید — ماشین و لوازم خانگی و چیزهای — کاهش بیش از 16 درصد است. کسب و کار نیست خرید یا — تجهیزات کاهش یافت بیش از 15٪. و این تنها آغاز است.

اقتصاد بود استارت همراه در ژانویه و فوریه. سپس در اوایل ماه مارس ما شروع به شنیدن هشدارهای مورد نیاز برای COVID-19 اجتماعی فاصله و ایالت مستندات.

در ابتدا که فرستاده مصرف کنندگان از خرید به سهام تا — از جمله در تام قصاب فروشگاه موسیقی در سیاتل.

تام قصاب و شریک زندگی خود را, مدل لباس Reichel. قصاب تعطیل خود را در سیاتل فروشگاه موسیقی Patchwerks. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از تام قصاب)

"آنها واقعا می خواستم به برخی از آلات موسیقی و اسباب بازی شاید به اشغال خود" قصاب گفت. اما در اواسط ماه مارس مغازه اش تعطیل شد. "بسیاری از کسب و کار ما فقط ناپدید شد."

ضرب که توسط ده ها میلیون ها نفر از کسب و کار در سراسر کشور و اقتصاد "فقط سقوط کردن یک صخره و ما از همه چیز باز بودن به همه چیز بسته" گفت: پل Ashworth رئیس نورث اقتصاددان آمریکایی در اقتصاد سرمایه.

آن را نه فقط در فروشگاه ها و رستوران ها و مانند آن. هزینه های مراقبت های بهداشتی است که بیش از حد با توجه به Betsey استیونسون استاد سیاست عمومی و اقتصاد در دانشگاه میشیگان.

"به اتاق را برای COVID بیماران و بیمارستان و واقعا تا به حال به تعطیل بسیاری از غیر ضروری درمان" استیونسون گفت.

نگه داشتن در ذهن همه این کاهش اتفاق افتاده در سه هفته گذشته از سه ماهه. اقتصادی shutdown واقعا در زمان برگزاری در ماه آوریل است.

"کاهش در سه ماهه دوم بسیار بزرگتر از سه ماهه اول. ما در حال فکر کردن در آن را در جایی حدود 40 درصد" Ashworth گفت.

در سمت به علاوه Ashworth یادداشت های برخی از کشورهای در حال بازگشایی مردم در حال گرفتن محرک چک و بیکاری و کوچک-کسب و کار وام. اما که پیش بینی 40% کاهش در تولید ناخالص داخلی این سه ماهه در حال حاضر شامل همه که پول محرک جریان در.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن