گرجستان کسب و کار وزن گزینه به عنوان فرماندار اجازه می دهد تا برخی از بازگشایی

تونی ویلیامز-Tazel متعلق به او آتلانتا سالن برای بیش از 20 سال است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ویلیامز-Tazel)

توسط AKHBAREMAAAA در 8 اردیبهشت 1399
تونی ویلیامز-Tazel متعلق به او آتلانتا سالن برای بیش از 20 سال است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ویلیامز-Tazel)

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اجازه داده است برخی از کسب و کار به بازگشایی برای عملیات اساسی پس از یک COVID-19-مربوط به مستند. کسب و کار هنوز هم نیاز اجتماعی را حفظ فاصله و بهداشت دنبال دستورالعمل.

مو و ناخن سالن مراکز تناسب اندام و بولینگ کوچه ها اولین کسانی بودند که مجاز به باز کردن در روز جمعه. آوریل 24 و ناهار خوردن در رستوران ها و سالن های تئاتر آمد. اما به عنوان کمپ گفت: آن را به بخش خصوصی برای متقاعد کردن مشتریان است که آن را ایمن می گرداند.

صاحبان کسب و کار در سراسر کشور در حال وزن که آیا آنها می تواند انجام دهد و اگر پس, چگونه برای بازگشایی با خیال راحت برای خود کارکنان و مشتریان است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب