فرفره کارگران نگران از دست دادن مزایای بیکاری فدرال

جنیفر جسی یک زن نشسته و عمل کسب و کار تدریس خصوصی در Woodbridge, Virginia. به عنوان بهار, او تا به حال مقدار ز

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

جنیفر جسی یک زن نشسته و عمل کسب و کار تدریس خصوصی در Woodbridge, Virginia. به عنوان بهار, او تا به حال مقدار زیادی از کار را به انتظارنشسته بودند. سپس COVID-19 ضربه در اواسط ماه مارس و لغو آغاز شده است.

"تا زمانی که مردم با من تماس بگیرید من می گویند:" من فکر نمی کنم وجود دارد رفتن به یک نشست و یا عمل می کنند و با پول بودن خیلی تنگ من از آنها بدم میاید برای شما برای پول خود را هدر,', " او گفت:.

درآمد خود را از 1000 $در هر هفته به کمتر از 200 دلار است. به عنوان یک صاحب کسب و کار او مطمئن بود که در آن به نوبه خود.

"این واقعا هرگز روشن آنچه من قادر به اعمال می شود. بنابراین شروع کردم با [چک Protection Program] وام," او گفت:.

او دریافت نمی کند اما او در بیکاری — از طریق برنامه فدرال است که باز می شود تا مزایای پیمانکاران مستقل و فرفره کارگران است.

او در مورد دریافت $2,000. این نوع از پول است یک نعمت غیر مترقبه در این بیماری همه گیر-شوکه اقتصاد گفت: هایدی Shierholz در موسسه سیاست اقتصادی خواستار آن را "کاملا ضروری است."

حدود 10 میلیون نفر یا بیشتر از افرادی که معمولا نمی خواهد واجد شرایط برای منافع دولت هستند و گرفتن آنها را در حال حاضر. دولت فدرال چیدن tab و اضافه کردن 600 $در هفته. اما این در مورد به اجرا.

"ما در حال صحبت کردن در مورد یک ماموت افت درآمد اگر $600 مجاز است به پایان می رسد" Shierholz گفت.

نگاهی به عنوان مثال از زک Crofford یک تئاتر مدیر فنی در Austin, Texas. او شده است قادر به آن را از طریق تا کنون در بیکاری است. اما زمانی که اضافی $600 از فدرال از بین می رود?

"من نمی دانم. که شما مرا در 400 دلار در ماه با تگزاس' مزایای بیکاری است که غیر ممکن است برای زندگی" او گفت:.

Crofford گفت که او نمی خواهد به اندازه کافی برای پوشش هزینه های اساسی و یا نگه داشتن خود را در استودیو و تجهیزات تا زمانی که تئاتر باز دوباره.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن