تجارت جهانی پایین بود 18.5 درصد در ماه مه. و این خبر خوبی است.

بازارهای بدبختانه از یک شب پس از کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: فاکس نیوز که ایالات متحده-چین تجارت معا

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

بازارهای بدبختانه از یک شب پس از کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: فاکس نیوز که ایالات متحده-چین تجارت معامله شد "بیش از." ناوارو سپس گفت: او می خواهم نقل شده خارج از چارچوب رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تأیید توافق "به طور کامل دست نخورده است."

در پاشنه است که سازمان تجارت جهانی در گزارش روز شنبه که تجارت جهانی در سه ماهه دوم کاهش یافته است 18.5 درصد نسبت به سال گذشته است.

برای بافت که یک قطره در تجارت است که واقعا بد است.

سازمان تجارت جهانی مدیر کل روبرتو Azevêdo صحبت در مورد رها کردن در یک ویدیو یوتیوب.

"این خواهد بود که شدیدترین در رکورد" Azevêdo گفت. "اما مهم است پوشش نقره ای اینجا هستید:: سقوط تجارت می توانست بسیار بدتر است."

پیشتر برآورد کرده بود تجارت در حال سقوط بیش از 30 درصد این سال است. در حال حاضر به نظر می رسد مانند ضربه خواهد شد و نزدیک به 13 درصد.

تجارت است که در مورد افرادی که مایل مسائل در یک کشور و سپس قطعات و کار با هم از کشورهای دیگر به آن چیزی که به آنها است. اما این سخت است برای انجام این کار در یک بیماری همه گیر.

"اگر پنج کشور مختلف درگیر در ساخت یک آبی ویجت با سفید نقطه رقص لهستانی پولکا و اگر یکی از این کشورها است و نه عامل در ظرفیت کامل و سپس بقیه زنجیره تامین یا به آهسته یا متوقف کردن و یا پیدا کردن یک جایگزین گفت:" کریستین McDaniel, یک محقق ارشد در Mercatus مرکز.

قبلا در این بیماری همه گیر بسیاری از تجارت فقط متوقف شده است. اما در حال حاضر گفت: جفری Gertz در موسسه بروکینگز "ما در حال ورود به این مرحله جدید که در آن وجود دارد به نظر می رسد این نورد خاموشی از کشورها روشن و خاموش کردن اقتصاد خود را از رفتن در داخل و خارج از مستندات."

حتی به عنوان اقتصاد در اروپا و ایالات متحده بازگشایی, در حال حاضر, بیشتر موارد و مستندات در برزیل و هند و کشورهای جنوب صحرای آفریقا ایجاد اختلال. Dawda Jawara با آفریقا متمرکز بر سرمایه گذاری شرکت Altica همکاران به عنوان مثال از یک کلید پورت در کنیا.

"اگر کشتی نیست که به مومباسا پس از آن مواد خام و مواد به پایان رسید فروخته نمی شوند و توزیع در کنیا رواندا بروندی تانزانیا همه از نوع داخلی کشورها" Jawara گفت.

نگه داشتن جریان تجارت نیاز کشور به حفظ COVID-19 تحت کنترل است. اما این اگر بنابراین سازمان تجارت جهانی و دیگر گروه تجارت ایجاد بهترین سناریو مورد بدترین سناریو و عبور از انگشتان دست خود را.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن