GoFundMe مدیر عامل: 'ما هنوز شاهد بسیار در اطراف recovery'

GoFundMe آنلاین پلت فرم crowdfunding. سایت اغلب می بیند سنبله در فعالیت های میان حوادث مانند حوادث طبیعی و انس

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

GoFundMe آنلاین پلت فرم crowdfunding. سایت اغلب می بیند سنبله در فعالیت های میان حوادث مانند حوادث طبیعی و انسانی بحران به عنوان کاربران تجمع به ارائه کمک های مالی به جوامع آسیب دیده.

اما coronavirus جهانی است همه گیر و پلت فرم است که شاهد بی سابقه ای استفاده کنید.

تیم Cadogan مدیر عامل GoFundMe موقعیت او آغاز شده و کمتر از دو ماه پیش. او به بازار میزبان کای Ryssdal در مورد تجربه گفت که او تا به حال فقط "یک هفته به ملاقات جدید شرکت" قبل از همه شروع به کار از خانه.

Cadogan نیز صحبت به Ryssdal در مورد روند او دیدن است بر روی پلت فرم و چه کسانی که روند می گویند در مورد که در آن جوامع هستند و در جاده به بازیابی.

"موج اول فعالیت حدود پزشکی کارگران PPE و تجهیزات" او توضیح داد. "که پس از آن تغییر به کسب و کارهای کوچک, کسب و کار و کارکنان خود را. و سپس تغییر عمیق تر به این مناطق مانند امنیت غذایی, اجاره, امداد, و سپس شروع به لمس در پنهان تر عواملی مانند سلامت روان."

او اشاره کرد که "ما هنوز شاهد بسیار در اطراف بازیابی است که الگوی نمونه ای برای یک فاجعه است. ما هنوز هم بسیار در وسط آن است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب