طلا رکورد بازدید در میان شک و تردید سرمایه گذار از اقتصاد و سهام و اوراق قرضه

در این مخاطره آمیز محیط اقتصادی آن را سخت به این باور است که هر نوع سرمایه گذاری خواهد رسید که یک رکورد بالا ا

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

در این مخاطره آمیز محیط اقتصادی آن را سخت به این باور است که هر نوع سرمایه گذاری خواهد رسید که یک رکورد بالا است. که البته امروز اتفاق افتاده است — به طلا. این فلز گرانبها مشهور است به عنوان یک به اصطلاح پناهگاه امن هنگامی که سرمایه گذاران دریافت می ترسم دور از دارایی های دیگر. و در این مورد وجود دارد در حال رشد است بدبینی گسترده تر اقتصاد ایالات متحده.

طلا به طور معمول هیچ کدام از بالای سرمایه گذاری است. هنگامی که وجود دارد هیچ دیگر خوب جواب مردم به خرید طلا.

برای اولین بار وجود دارد شک و تردید در مورد اوراق قرضه که سرمایه گذاران پرداخت بهره و یا عملکرد که طلا نیست. اما فدرال رزرو از اواخر نگه داشته است نرخ بهره بسیار پایین که مقاطعه در تورم و اوراق قرضه می تواند به معنای از دست دادن ارزش در شرایط واقعی.

"اگر شما در یک محیط که در آن شما در حال انتظار بازده به پایین و یا منفی و یا صفر برای یک دوره طولانی از زمان است که آنچه به بانک مرکزی پیشنهاد کرد قطعا آن را می فرستد به شما در جهت دیگر" گفت: استیون دونن رئیس تبادل وجوه معامله در آبردین استاندارد سرمایه گذاری است.

همانطور که برای سهام, بازار سهام آمریکا توانسته است موثر اجرا از اواخر مارس اما COVID-19 همه گیر را نشان می دهد نشانه ای از بدتر شدن در خیلی از کشور است.

"ویروس قطعیت چیزی است که واقعا در مورد مردم" ادوارد ملا بازار تحلیلگر ارز در بروکر Oanda گفت. "اگر ما نمی هر گونه رشد درآمد و یا اگر ما نمی بینیم این شرکت ها واقعا پول چگونه می تواند این بازار سهام تجمع ادامه دهید؟"

او گفت: سرمایه گذاران در حال رشد شک و تردید وجود دارد و همچنین در مورد دلار آمریکا اغلب دیده می شود که به عنوان شرط سالم.

"دلار دیگر پادشاه" ملا گفت. "و آن را به تصویب که تاج بیش از به احتمال زیاد یورو. اروپا به کار گرفته شده این ویروس بسیار بهتر است. اروپا است که با داشتن یک قوی تر دوباره بجای اول برگشتن."

زمانی که دلار سقوط طلا منجر به افزایش است. ملا گفت: در هفته گذشته سرمایه گذاران خرده فروشی پیوست, سرمایه گذاران نهادی در فلزات گرانبها.
اما حتی اگر آن را آخرین چاره طلا می تواند فرار ، استاد امور مالی کمپل هاروی در دانشگاه دوک مورد مطالعه سابقه طولانی در قیمت طلا.

"آنچه ما دریافتیم این بود که طلا غیر قابل اعتماد است و پرچین" هاروی گفت. "بنابراین حتی در ابتدای COVID-19 بحران طلا کاهش یافت ارزش."

در حال حاضر هر چند عجله همچنان ادامه دارد. طلا بسته شدن در 2000 $برای 1 اونس.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب