Goldman Sachs شروع متنوع عضو هیئت مدیره سیاست برای دست زدن به عرضه اولیه اوراق بهادار

شرکت های بزرگ شده اند با گرفتن یک نگاه سخت در تنوع درون صفوف خود را در مواجهه با فشار از مشتریان خود کارکنان و

توسط AKHBAREMAAAA در 12 تیر 1399

شرکت های بزرگ شده اند با گرفتن یک نگاه سخت در تنوع درون صفوف خود را در مواجهه با فشار از مشتریان خود کارکنان و سهامداران.

Goldman Sachs شروع یک سیاست جدید گفت: آن را نمی خواهد کمک به یک شرکت با آن ارائه عمومی اولیه مگر اینکه هیئت مدیره این شرکت حداقل دارای یکی از متنوع عضو. سال آینده آن نیاز به حداقل دو.

زمانی که خواستار تنوع بیشتر در شرکت تخته گلدمن ساکس است که صحبت کردن در مورد مردم از مزمن گروه کمتر — آیا با توجه به هویت جنسیتی گرایش جنسی و نژاد و قومیت.

زمانی که گلدمن مدیر عامل دیوید جزایر اعلام کرد تغییر در ژانویه او با اذعان به CNBC که خود بانک بود و خیلی از آن رفتن به تنهایی.

"ما ممکن است از دست برخی از کسب و کار است اما در دراز مدت این من فکر می کنم بهترین مشاوره برای شرکت هایی که می خواهید به درایو حق بیمه بازده برای سهامداران خود در طول زمان" سلیمان گفت: در آن زمان.

برخی از شرکت ها در تلاش بوده اند به, بهبود, با توجه به استفانی Creary استادیار مدیریت در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون.

"بسیاری از دستاوردهای است که آنها ساخته شده ایم معطوف به جنسيت تنوع" Creary گفت. "همه دیگر اشکال گوناگونی — از جمله تنوع نژادی و تنوع قومی — در حال عقب مانده به طور قابل توجهی در پشت فشار برای افزایش تنوع جنسیتی در تخته."

حتی با این پیشرفت با توجه به تحقیق از شرکت Deloitte, زنان نگه کمتر از 18 درصد از شرکت کرسی هیئت مدیره در ایالات متحده است.

"کسانی که مدیریت دارایی های مانند گلدمن ساکس آنها می دانند که وجود دارد فقط خیلی در مورد شما می توانید برای ایجاد انگیزه در مردم و تخته برای افزایش تنوع قبل از شما باید به دستور آن" Creary گفت.

و تغییر تابلوهای زمان طول می کشد گفت: پیتر Gleason, مدیر عامل شرکت از انجمن ملی مدیران شرکت های بزرگ. او با این نسخهها کار با شرکت ها برای تنوع بخشیدن به تخته.

"واقعیت این است که شرکت های بزرگ تخته نمی نوبه خود بیش از بسیار غالبا" Gleason گفت. "بنابراین شما به یک منبع بزرگ از مردم و کمی تقاضا است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب