گوگل چهره 5 میلیارد دلار طرح دعوی در دادگاه بیش از ماه ها پیگیری مرور خصوصی فعالیت

گوگل رو پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام است که متهم این شرکت از نقض حریم خصوصی کاربران در خصوصی یا incog

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

گوگل رو پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام است که متهم این شرکت از نقض حریم خصوصی کاربران در خصوصی یا incognito browsing sessions. طرح دعوی در دادگاه به دنبال حداقل 5 میلیارد دلار.

بازار را نانسی مارشال-Genzer بیشتر است در این داستان. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: نانسی که واصل طرح دعوی در دادگاه و چرا ؟

نانسی مارشال-Genzer: شکایت ثبت شده توسط سه نفر از کاربران گوگل. آنها می گویند آنها به دنبال برای میلیون ها نفر از کاربران دیگر از مرورگر گوگل کروم که با استفاده خصوصی یا incognito browsing mode. طرح دعوی در دادگاه متهم گوگل ردیابی افراد حتی در آن حالت خصوصی. آن را می گوید گوگل جمع آوری داده ها حتی در حالت ناشناس از طریق برنامه های شخص ثالث مانند گوگل آنالیز و گوگل Ad Manager. طرح دعوی در دادگاه می گوید این را قادر می سازد گوگل برای ردیابی کاربران و دوستان, خرید, عادات و "صمیمی ترین و به طور بالقوه شرم آور چیزهایی که" مردم جستجو برای. طرح دعوی در دادگاه می گوید که نقض کالیفرنیا حریم خصوصی قوانین فدرال و قوانین استراق سمع.

Brancaccio: چه گوگل باید بگویم در این مورد ؟

مارشال-Genzer: در یک ایمیل از یک سخنگوی گوگل گفت: من در Google "به شدت اختلافات این ادعا است." او همچنین گفت که زمانی که شما برای باز کردن یک برگه ناشناس در کروم گوگل می گوید که وب سایت ممکن است قادر به جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های مرور خود را.

Brancaccio: و چگونه بسیاری از مردم می تواند تحت پوشش این طرح دعوی در دادگاه?

مارشال-Genzer: شکایت خواسته است که این می تواند یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام. آن را می گوید ارائه شده در کلاس که شامل میلیون ها نفر از کاربران گوگل — اساسا هر کسی که مرور اینترنت در گوگل, خصوصی, حالت ناشناس برای حدود چهار سال گذشته. طرح دعوی در دادگاه به دنبال $5,000 خسارت برای هر کاربر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im