GOP امداد لایحه shield شرکت از COVID-19-مربوط به دعاوی

به عنوان کسب و کار بازگشایی در یک بیماری همه گیر آنها در مواجهه با این واقعیت: حتی اگر آنها اقدامات احتیاطی ما

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

به عنوان کسب و کار بازگشایی در یک بیماری همه گیر آنها در مواجهه با این واقعیت: حتی اگر آنها اقدامات احتیاطی مانند نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله و ارائه ضد عفونی کننده دست "آن را هنوز هم ممکن است متوقف نمی شود کسی از انقباض coronavirus از کسی دیگری که ممکن است در محل خود از کسب و کار" گفت: Andrea Sager یک کسب و کار کوچک وکیل که صاحب خود شرکت است.

که می تواند به معنای گران طرح دعوی در دادگاه و حتی مرگ یک کسب و کار, او گفت:.

وارد روحانی در آخرین امداد بسته است. وجود دارد مجموعه ای از مقررات در آن است که سپر کسب و کار از coronavirus مربوط به دعاوی مطرح شده توسط مشتریان و یا کارگران برای حوادث که اتفاق می افتد بیش از پنج سال آینده.

وجود دارد برخی از موارد استثنا در این لایحه است.

"اگر شما به شدت غفلت و یا شما عمدا در تعامل مضر و رفتار و اگر شما اقدام به راه است که شما نمی خواهید به محافظت می شود و شما نباید" Sager گفت.

نکته این است که "سهل انگاری فاحش" — که یکی از شرایط را از این لایحه — که واقعا بالا حقوقی نوار.

"این بدان معنی نیست فقط شما درهم و برهم و یا بی دقتی" گفت: David فوق العاده که می آموزد قانون در دانشگاه جورج تاون. "به شدت غفلت است که به نوعی معادل مست رانندگی در جهت اشتباه در یک بزرگراه بین ایالتی."

وکلا برای کارگران و یا مشتریان را نیز باید ثابت کند که یک کسب و کار بود و نه ساخت "تلاش های معقول و منطقی" مطابق با محلی COVID-19 قوانین ایمنی.

دبورا از یکسو با استخدام یک وکیل است که نشان دهنده کارگران در سنفورد Heisler تیز گفت: همه از این خواهد ارسال پیام به شرکت "که در نظر گرفتن خطرات و زندگی کارگران و مشتریان آسیب نمی رساند خط پایین خود را."

"که فوق العاده خطرناک ارسال پیام به طول یک بیماری همه گیر" او گفت:.

حتی اگر شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد مسئولیت پیشنهاد تا کنون گرفته نشده است که بسیاری از COVID-19-مربوط به دعاوی صدمه شخصی در برابر کسب و کار. درصد بسیار کمی از coronavirus دعاوی به سقوط به رده که با توجه به قانون شرکت Hunton اندروز Kurth.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن