فارغ التحصیلی به این افتضاحی بدبو

فارغ التحصیلی نیست میخوام مشابه این سال است. برخی از فارغ التحصیلی در حال حاضر برخی از آنها لغو برخی از آنها

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

فارغ التحصیلی نیست میخوام مشابه این سال است.

برخی از فارغ التحصیلی در حال حاضر برخی از آنها لغو برخی از آنها حتی یک سال به تعویق افتاد. اما پس از فارغ التحصیلی می آید که این سوال بزرگ: چگونه برای به دست آوردن یک شغل. پیدا کردن یک شغل در حال حاضر خیلی در خود نگه دارد برای بسیاری از مردم است. اما برای grads فقط این نیست فقط هر کار آن را ورود آنها به نیروی کار است.

در این سال آغاز شده تا به خوبی برای بسیاری از افزایش سالمندان است.

"من قرار بود به فروش دیپلم در یک رستوران نرم افزار شرکت گفت:" لیام Modesti ارشد در ویک فارست در کارولینای شمالی با توسعه کسب و کار اصلی. "طرح من این بود که به صرف تمام تابستان مشغول به کار در یک رستوران و صرفه جویی به نقل مکان به لس آنجلس گفت:" مگ Schimelpfenig یک فیلم عمده در کنیون کالج در اوهایو.

این بیماری همه گیر است و اساسا eviscerated برنامه های خود را. HR به نام Modesti و به او گفت که شرکت "تعلیق همه استخدام تا اطلاع ثانوی."

Schimelpfenig که می خواستم به دنبال یک حرفه ای در فیلم می گوید او را "بسیار نگران حرکت به L. A. قبل از یک واکسن هست. اگر وجود دارد هیچ رستوران ها به کار می کنند و هیچ studios استخدام و سپس وجود دارد هیچ دلیلی برای رفتن."

اعداد نشان می دهد یک تصویر مخلوط تا کنون. با توجه به بررسی های انجام شده در ماه آوریل توسط انجمن ملی کالج ها و کارفرمایان تنها 4 درصد از شرکت لغو کرده بود کار ارائه می دهد اما 19 درصد با توجه به آن است. بیست و دو درصد از کارفرمایان شد لغو کارآموزی ارائه می دهد — کارآموزی که اغلب منجر به شغل.

"تا زمانی که اقتصاد واقعی را نشان می دهد نشانه هایی از زندگی این قراره تواند برای یک دانشجو در ورود به بازار کار مناسب در این نقطه به کار حق دور" گفت: Edwin Koc مدیر تحقیقات سیاست عمومی و امور قانونگذاری در NACE.

که از عهده یک مارس نظرسنجی توسط چلنجر خاکستری و کریسمس نشان 37 درصد از شرکت ها برقرار استخدام یخ. "وجود دارد یک کل موج دوم از شرکت ها در مواجهه با یک رکود اقتصادی جهانی است که با توجه به چگونه آنها در حال رفتن به خود را کاهش نیروی کار گفت:" اندی چلنجر معاون ارشد رئیس جمهور در outplacement شرکت است.

و 2020 grads روبرو هستند و رقابت بیشتر از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که گذاشته شده در هفته های اخیر. "در حال حاضر آنها در حال رقابت برای آن دسته از مشاغل در میان 30, 35 میلیون آمریکایی با سابقه کار," او گفت:.

دانش آموزانی که فارغ التحصیل به قبلی رکود انجام پیامدهای آنها را برای سال. تا von Wachter است استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس که مطالعه چه چیزهایی برای رکود grads از هر دو دبيرستان و دانشگاه. او گفت که "کارگران ورود به بازار کار در طول رکود اقتصادی کرایه در ابتدا بدتر از خود را خوشبخت تر از همسالان که فارغ التحصیل در توسعه اقتصادی است."

رکود grads کمتر پول و آن را به 10 تا 15 سال به عقب از نظر درآمد.

نگران کننده کارگران که فارغ التحصیل در اوایل '80s, رکود با خود nonrecession-فارغ التحصیل همسالان اما به پایان رسید تا ساخت کمتر دوباره در 40s و 50s. فون Wachter فرضیه این می تواند یک نتیجه از سلامت کاهش, شاید عواقب ناشی از کمتر از یک شیوه زندگی سالم به تصویب رسید و در اوایل به دلیل استرس و یا مشکلات مالی.

فون Wachter هشدار هر چند که تا چه حد است که از زمان رکود اقتصادی خواهد بود مانند دیگران است نه در همه روشن است. چیزهایی که ممکن است بسیار متفاوت است. ما نمی دانیم.

"من نمی خواهم دانش آموزان نوع دادن به این دل تنگی و عذاب و فکر" وجود دارد هیچ چیز من می توانید انجام دهید در حال حاضر. که مطلق بدترین کاری که آنها انجام می دهد" گفت: Mark Smith , دانشیار معاون صدراعظم و رئیس خدمات حرفه ای در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

او در جریان بوده است شیب کامل مشاوره خود را grads گفتن آنها شغل وجود دارد خارج وجود دارد, و بسیاری از کسانی که از دست رفته ممکن است ظهور هر چند آنها ممکن است متفاوت از آنچه دانش آموزان انتظار داشتند.

Grads هنوز هم باید استفاده. "که ممکن است 25 درصد از وقت خود را, اما پس از آن من می خواهم آنها را صرف 75 درصد از وقت خود را در شبکه های با افرادی که در حال انجام این نوع از چیزهایی که مورد علاقه آنها" اسمیت گفت. "این یک زمان مناسب برای انجام آن است. مردم احساس وحشتناک برای کلاس 2020. من فکر می کنم مردم همیشه مایل به کمک اخیر grads و دانش آموزان به خصوص در این زمان مردمی خواهد بود بسیار مایل به صحبت با دانش آموزان در مورد آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام و چگونه آنها ممکن است در مورد گرفتن وجود دارد."

اسمیت توصیه می شود کلاس های رایگان آنلاین برای پر کردن زمان در حال توسعه مهارت های گسترده ، و یا کار بر روی یک پروژه شخصی یک وبلاگ در مورد چیزی است که شما منافع.

Koc این مدیر پژوهشی در NACE گفت: فارغ التحصیلان باید سعی کنید انعطاف پذیر باشید و مدبر اگر در همه ممکن است. "اگر شما نمی توانید یک کار در یک محیط حرفه ای و شما در حال تلاش برای پیدا کردن یک کار را به آنچه که شما می توانید دریافت کنید. اگر شما می توانید استطاعت به انجام آن داوطلب."

"اگر شما هیچ کاری انجام نمی, شما قطعا نمی کنه چیزی که اسمیت گفت:.

او نگران است هر چند در مورد دانش آموزانی که نمی لوکس از انتظار در اطراف — که نیاز به کار در حال حاضر.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب