تضمین نرخ وام مسکن وام دهنده نقد و بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی نرخ تضمین شده است "disruptor" شرکت های وام مسکن تکان دادن روند اعطای وام با فن آوری های جدید و

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

بررسی اجمالی

نرخ تضمین شده است "disruptor" شرکت های وام مسکن تکان دادن روند اعطای وام با فن آوری های جدید و نزدیک تمرکز بر نیازهای مشتریان است.

و آن را موفقیت آمیز بوده است. فقط 17 سال پس از آن تاسیس شد, تضمین رای شد امریکا 16th, بزرگترین وام دهنده وام مسکن. این مجوز را به من قرض بدهید در تمام 50 ایالت و فیزیکی شعب در 45. نرخ تضمین رضایت مشتری نمرات نیست از طریق سقف, اما آنها بد نیست. و این شرکت کمتر شکایت علیه آن نسبت به سایر وام دهندگان عمده. نرخ و هزینه در نرخ تضمین شده در مورد میانگین در مقایسه با دیگر شرکت های بزرگ. اما نرخ های متفاوت زیادی توسط فرد است. و این شرکت دارای یک انتخاب گسترده ای از محصولات وام — بنابراین اگر آن را ارائه می دهد این نوع از وام مسکن شما نیاز به آن را به ارزش چک کردن نرخ شخصی را ببینید که چگونه رقابتی هستند.

مقایسه نرخ تضمین نرخ وام مسکن

در صورت ارزش, نرخ تضمین نرخ وام مسکن نگاه مورد در تاریخ همتراز با دیگر وام دهندگان عمده. اما نگاه دقیق تر و شما خواهید دید که این شرکت را تبلیغ رای را شامل نمی شود هر گونه "امتیاز وام مسکن" — که به شما اجازه پرداخت در صف مقابل برای یک نرخ پایین تر بیش از زندگی از وام.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن برآورد در بانک ها

 
نرخ تضمین شده
Quicken Loans
ولز فارگو
تعقیب و گریز
نرخ بهره1
3.75% 3.375% 3.375% 3.0%
APR2
3.865% 3.617% 3.49% 3.093%
امتیاز وام مسکن3
0.0 1.875 0.375 1.0
ماهانه P&I, پرداخت
$926 $884 $884 $843

برای مثال نرخ تضمین شده و یکی دیگر از وام دهنده ممکن است تبلیغ همان نرخ دلار 240,000 وام. اما اگر قرض دهنده دیگر به اتهام 1 نقطه وام مسکن و نرخ تضمین اتهامات هیچ یک از شما می خواهم به پرداخت اضافی $2,400 جلو با قرض دهنده که به همان نرخ.

است که می گویند نرخ تضمین شده است نرخ وام مسکن همیشه خواهد بود. فقط این مهمه که به مقایسه وام خود را تخمین می زند با دقت در کنار هم و ببینید که چه کسی واقعا در ارائه بهترین معامله.

نرخ های نشان داده شده در اینجا در حال حاضر به عنوان از 05/07/2020. ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس قیمت از 250.000 دلار و پرداخت 20 درصد برای یک خانه واقع در واشنگتن است.

این اعداد به یک تصویر لحظهای به معنای برای مقایسه کلی تنها. خود را در هزینه های وام مسکن متفاوت خواهد بود بسته به وام خود را به امور مالی خود را به اقتصاد و عوامل دیگر.

بررسی نرخ جدید (May 8th, 2020)

تضمین وام مسکن با نرخ نقد و بررسی برای سال 2020

وجود دارد هیچ انکار تضمین شده با نرخ استثنایی وام دهنده. در واقع چند یک کلمه بد در مورد آن می گویند.

وام گیرندگان اغلب معاملات خوب و آنلاین شرکت فن آوری آسان برای استفاده است. وجود دارد خوب پشتیبانی تلفنی و کسانی که زندگی در نزدیکی یک شعبه می توانید چهره به چهره و تجربه است.

اما البته هیچ کس کامل است.

اگر شما یک مرزی قرض — با iffy اعتباری یا بدهی های موجود نسبت به درآمد خود را — شما ممکن است پیدا کردن وام دهندگان دیگر بیشتر دلسوز.

و اگر شما ترجیح می دهید یک چهره-به-چهره تجربه زمانی که راه اندازی یک وام مسکن نرخ تضمین 300 شاخه ممکن است آن را قطع نمی کند مگر اینکه شما اتفاق می افتد به زندگی در نزدیکی یکی از آن.

با این حال, اگر شما یک جریان اصلی وام گیرنده که راحت با تکنولوژی بسیار وجود دارد به مانند در نرخ تضمین شده.

کار با تضمین نرخ وام مسکن

نرخ تضمین 300 شاخه توزیع شده هست. اما برخی کشورها هنوز هیچ و یا تنها یک یا دو. بنابراین هر کس نمی خواهد یک ظرف مناسب رانندگی کنید.

البته که نمی تواند یک مشکل برای کسانی که راحت با تکنولوژی. نرخ تضمین شده است خدمات آنلاین با تمام زنگ ها و سوت شما می خواهید.

پس از همه این افرادی که ادعا می کنند آمده اند تا با جهان دیجیتال وام مسکن است که می تواند ارائه و تصویب در عرض چند دقیقه.

نیز وجود دارد بصری "وام یاب" ابزار برای کمک به شما در پیدا کردن خود را کامل وام مسکن یک برنامه تلفن همراه و یک مرکز برای آپلود مدارک خود را در یک محیط امن.

تضمین وام مسکن نرخ خدمات مشتری نظرات

با توجه به چگونه به طور گسترده ای تحسین آن خدمات به مشتریان استانداردهای تضمین رای انجام نمی به عنوان به خوبی به عنوان شما ممکن است انتظار می رود در J. D. Power وام مسکن منشاء رضایت مطالعه است.

شرکت
وام مسکن Originations3
CFPB شکایت5
شکایت در هر 1000 وام مسکن6
2019 JD قدرت امتیاز7
نرخ تضمین شده
60,000 19 0.32 846/1,000
Quicken Loans
396,000 171 0.43 880/1,000
ولز فارگو
312,000 419 1.34 837/1,000
تعقیب و گریز
155,000 202 1.30 850/1,000

آن گل 846 از 1,000 که J. D. Power توصیف به عنوان "مورد متوسط است." این است که از نرخ تضمین نمره از 812 (کمتر از متوسط) در سال 2018 نسخه از این مطالعه است.

در علاوه بر این به یک چشم انداز مثبت در نمره رضایت تضمین شده با نرخ های معتبر کسب و کار توسط اداره کسب و کار بهتر. این یک+ BBB امتیاز 4.5 از 5 ستاره از نظرات مشتریان بر روی این پلت فرم.

مگا وام دهندگان مانند تسریع ایالات متحده بانک و تعقیب هنوز نمره بهتر از نرخ تضمین شده برای رضایت. اما به عنوان نشان داده شده در جدول بالا شرکت کمتر شکایت علیه آن با مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB).

بنابراین هنگامی که شما نگاه کنید در کل تصویر به نظر می رسد مانند مشتریان به طور کلی یک تجربه بسیار خوب با نرخ تضمین شده. یا حداقل نه یک بد.

وام محصولات در تضمین وام مسکن نرخ

نرخ تضمین شده است و طیف کاملی از محصولات وام مسکن. با FHA VA و وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای به دست آوردن یک کم و یا هیچ-پایین-پرداخت وام.

علاوه بر این نرخ تضمین شده است یکی از چند وام دهندگان ما بررسی کرده ایم که ارائه می دهد وام مسکن بهره تنها. این یک گزینه منحصر به فرد است که پایین تر بهره تنها پرداخت در شروع مدت وام.

نرخ تضمین شده است لیست کامل از وام مسکن وام گزینه های شامل:

  • 30 سال ثابت نرخ وام مسکن (FRM) — امریکا محبوب ترین خانه وام و اغلب ایده آل برای کسانی که قصد اقامت قرار داده و حداقل برای پنج سال یا بیشتر
  • 15-سال FRM — شما خواهید پرداخت بسیار کمتر و در مجموع با بیش از 30 سال وام خواهد شد و وام مسکن-رایگان هر چه زودتر. اما پرداخت های ماهانه خود را بالاتر خواهد بود
  • قابل تنظیم نرخ وام مسکن (ARM) — به طور معمول شروع با یک نرخ پایین تر از FRMs است که ثابت 3-10 سال. پس از آن نرخ خود را می تواند بالا برود یا پایین با بازار
  • ادم تنومند و بدقواره وام — قرض دهید بیش از سایر وام های مسکن (معمولا به میلیون). اما انتظار می رود به ایجاد یک بزرگتر پرداخت و باید برای روشن شدن اعتبار بالاتر از موانع
  • FHA وام — شما می توانید با قرار دادن به عنوان کوچک که 3.5 درصد از قیمت خرید. اما شما مجبور به پرداخت وام مسکن بیمه حق بیمه هر ماه تا زمانی که شما به فروش و یا تشکیلات جدید بکار تجاری
  • وام — برای جانبازان, سرویس فعال اعضا و دیگر افرادی که واجد شرایط هستند. صفر پرداخت آسان تر اعتباری و نرخ های رقابتی و بدون بیمه وام مسکن
  • وزارت کشاورزی ایالات متحده وام — در دسترس برای کم تا متوسط درآمد وام گیرندگان در مقدماتی روستایی و مناطق حومه. وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نیاز به 0% کاهش و نرخ های رقابتی
  • علاقه تنها وام مسکن -- این است که یک وام خوب انتخاب در انتخاب شرایط. شما تنها پرداخت بهره, بنابراین شما مدیون همان در پایان همانطور که در آغاز

با یک انتخاب گسترده ای بسیاری از مشتریان قادر خواهد بود برای پیدا کردن وام آنها به دنبال در نرخ تضمین شده.

نرخ تضمین پرسش و پاسخ

تضمین شده است رای حلال است ؟

برخی از وام مسکن وام گیرندگان قرار داده کمی با ایده گرفتن یک وام مسکن به طور کامل آنلاین. اما نرخ تضمین شده باعث می شود روند بسیار امن و مشروع است. نرخ تضمین شده بود یکی از وام دهندگان به شما معرفی به طور کامل دیجیتال اعطای وام وام مسکن است که اجازه می دهد تا شما را ایمن ها و اسناد و مدارک مالی آنلاین اطلاعات را در فرآیند وام خانه نرم و صاف و سریع تر است.

چه نمره اعتباری شما نیاز برای تضمین نرخ وام مسکن ؟

نرخ تضمین شده است و انعطاف پذیر نمره اعتباری مورد نیاز با شروع در فقط 580 برای FHA و وام. وام گیرندگان به دنبال وام های معمولی نیاز 620 نمره های اعتباری و یا بالاتر و نرخ تضمین شده نیاز به حداقل 640 برای یک وزارتخانه وام.

می توانم من تضمین نرخ وام مسکن پرداخت آنلاین ؟

بله, شما می توانید دسترسی به نرخ تضمین پرداخت وام پورتال در اینجا. >>

چگونه تضمین نرخ پول ؟

مانند دیگر شرکت های وام مسکن, نرخ تضمین می کند پول شارژ "وام شهریه" را به وام گیرندگان. این شرکت دارای شهرت برای شارژ هزینه های پایین تر (و نرخ بهره) از بسیاری از دیگر وام دهندگان وام مسکن.

تضمین شده است رای یک بانک ؟

نرخ تضمین شده است "غیر از بانک وام دهنده" به معنی آن ارائه می دهد وام های رهنی اما هیچ بانکی دیگر محصولات (مانند واریز به حساب و یا کارت های اعتباری). یک چیز تضمین شده نرخ ارائه می دهد علاوه بر وام مسکن وام های شخصی است که نشانی از آن را در همکاری با مارکوس توسط گلدمن ساکس.

چه تضمین شده است رای میل?

نرخ تضمین شده میل یک همکاری بین نرخ تضمین شده و کارگزاری املاک و مستغلات Realogy. این اجازه می دهد تا تضمین نرخ بازار از طریق Realogy و رسیدن به مشتریان بیشتر به دنبال وام خانه.

که در آن شما می توانید یک وام مسکن با نرخ تضمین شده?

نرخ تضمین شده NMLS ID: 2611

احتمالا اکثر خوانندگان که در تعامل با نرخ تضمین شده انجام خواهد داد تا آنلاین. وام دهنده است که با مجوز در تمام 50 ایالت بنابراین هر کسی می تواند شروع به درخواست وام مسکن خود را در خانه.

و چرا نمی خواهد شما ؟ وب سایت ارائه می دهد قابلیت های استثنایی و اگر شما گیر وجود دارد آگاه و مسئول وام در پایان یک خط تلفن.

Guaranteed Rate Branch Locations from Guaranteed Rate Mortgage Review by The Mortgage Reports

نرخ تضمین شده است و در حدود 350 شعبه در سراسر 45 متحده است.

البته برخی از وام گیرندگان ترجیح می دهند چهره به چهره ارتباط در هنگام ساخت بزرگ تصمیم گیری های مالی. برای خدمت به مشتریان در فرد تضمین شده با نرخ بیش از 300 شعبه در مکان های فلفلی در طول 45 متحده است.

برخی از ایالات مانند کالیفرنیا تن از شعب در حالی که دیگران مانند لوئیزیانا — فقط یکی.

اما هنوز هم تضمین رای شعبه شبکه بهتر است گسترش بسیاری از وام دهندگان دیگر و بانک های بزرگ. آن را به ارزش چک کردن جایی که نزدیکترین دفتر است.

تضمین شده است نرخ بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

به مجموع تا چیز: کمی وجود دارد در مورد نرخ تضمین شده. اگر آن را ارائه می دهد وام مسکن وام محصول شما نیاز به آن را به ارزش گرفتن یک وام مسکن نرخ نقل قول برای دیدن آنچه که نرخ تضمین شده می تواند به شما ارائه دهد.

فقط مطمئن شوید که برای دریافت به نقل از چند شرکت های دیگر بیش از حد. و مقایسه آنها را خط به خط. به یاد داشته باشید چیزهایی مثل امتیاز وام مسکن می تواند یک وام نگاه بیشتر یا کمتر جذاب در صورت ارزش تر از آن واقعا است.

آماده برای شروع ؟ درخواست سفارشی نقل قول نرخ امروز.

مقایسه نرخ شخصی از وام دهندگان عمده (May 8th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب