تفنگ قیمت سهام و چک پس زمینه در حال افزایش

سرمایه گذاری در سلاح گرم شرکت ها در حال افزایش است. قیمت سهام از, مثلا, استورم, Ruger & Co., شد تا 14 درصد

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

سرمایه گذاری در سلاح گرم شرکت ها در حال افزایش است. قیمت سهام از, مثلا, استورم, Ruger & Co., شد تا 14 درصد برای هفته رفتن به جمعه بازار باز است. که سهام است تا بیش از 35 درصد بیش از سه ماه گذشته است.

فراتر از بازار سهام, شرط بندی, چک های پس زمینه جدید برای سلاح گرم هستند تا راه بیش از حد. بازار را Nova Safo کرده است.

او در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: آیا ما می دانیم که چگونه بسیاری از اسلحه ها فروخته می شود ؟

نوا Safo: نه دقیقا. آنچه که ما می دانیم که برای برخی این است که چک پس زمینه در مجاز اسلحه نمایندگی مجاز هستند تا برای سومین سال در یک ردیف و آنها را تا مقدار زیادی — 75% در ماه مه به تنهایی در یک سال بیش از سال بر اساس. مارس و آوریل تا به حال شبیه خوشه.

اما این لزوما به این معنا نیست ما می دانیم که چگونه بسیاری از اسلحه ها در واقع به فروش می رسد. در اینجا UCLA قانون پروفسور آدام وینکلر که مطالعات تفنگ سیاست:

"وجود دارد برخی از اسلحه فروش که اتفاق می افتد بدون بررسی زمینه که کاملا قانونی است. اگر شما خرید یک تفنگ از کسی که نمی فدرال فروشنده مجاز, شما لازم نیست برای رفتن از طریق یک چک پس زمینه. و شماره دو آن را هر کسی که می رود از طریق یک چک پس زمینه در نهایت کامل فروش. بنابراین ما لازم نیست که اعداد کامل اما ما باید بررسی زمینه داده است."

Brancaccio: احتمالا ما می توانید حدس بزنید چه در رانندگی این فروش بین COVID-19 و اعتراض بسیاری از اضطراب خارج وجود دارد ؟

Safo: بسیاری از اضطراب. همچنین برخی از تحلیلگران بر این باورند مردم نگران دموکرات ها را در انتخابات نوامبر بنابراین وجود دارد می تواند بیشتر مقررات آیند.

اما Winkler نمی خرید که:

"این افزایش در تفنگ تقاضا است که واقعا رانده شده توسط COVID بحران اخیر غارت. مردم زمانی که آنها از ترس که محیط زیست است که آنها در معرض خطر آنها می خواهند به یک تفنگ."

افزایش نیز می تواند با توجه به مقید کردن تقاضا. مردم پناه در خانه و در حال حاضر آنها می تواند بیرون رفتن و خرید کردن.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن