ویزای H-1B یخ ممکن است صدمه دیده مناطق روستایی نیاز به پزشکان

دکتر Mukesh Gopalakrishnan اورژانس متخصص قلب و عروق در یک جامعه بازنشستگی یک ساعت خارج از توسان, آریزونا. "من

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

دکتر Mukesh Gopalakrishnan اورژانس متخصص قلب و عروق در یک جامعه بازنشستگی یک ساعت خارج از توسان, آریزونا.

"من تنها متخصص قلب و عروق است که وجود حداقل پنج روز در هفته," او گفت:. این روزها او را می بیند بسیاری از COVID-19 بيمار. او در هند به دنیا آمد و در اینجا در یک ویزای H-1B.

در امریکا در حدود 28 درصد از پزشکان 35 درصد از خانه دستیاران و 20 درصد از دستیاران پرستاری خارجی متولد شده, با توجه به بنیاد ملی برای سیاست آمریکا.

برای بسیاری بین المللی دانشجویان پزشکی, راه برای اقامت در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی است که با خدمت در خطر جوامع با ویزای H-1B. که شامل مناطق روستایی است که در آن Gopalakrishnan تمرین است. مناطق روستایی بهره مند شوند; در سال گذشته به آنها اختصاص 66 درصد از مناطق تعیین شده توسط دولت فدرال به عنوان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دولتی ،

این ترتیب که ممکن است در معرض خطر. روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موقت به حالت تعلیق جدید ویزای کار محرومیت صدها هزار نفر از اتباع خارجی از به دنبال اشتغال در ایالات متحده است.

سفارش خواهد بود در اثر حداقل تا پایان سال, و این شامل کارگران بسیار ماهر از ورود به کشور تحت ویزای H-1B — یکی از بزرگترین ویزای کار برنامه هایی که ایالات متحده ارائه می دهد. صنعت مراقبت های بهداشتی به عنوان یک کل مطرح است و نگرانی است.

ریچارد برک فرستاده جهانی که آماده ویزا برای کسب و کار مانند بیمارستان ها گفت: این موضوع است که به سادگی عرضه و تقاضا است.

"شهروندان آمریکایی — دانش آموزان — آیا فارغ التحصیل شدن در لازم سطوح با بنیادی درجه به آدرس این کمبود است که فقط رفتن به عمیق تر," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: توقف ویزای کار را حفاظت از مشاغل است که می تواند به کارگران آمریکایی. مهسا Khanbabai وکیل انجمن وکلای مهاجرت آمریکا گفت که نمی خواهد اتفاق می افتد.

"شما نیاز به این H-1B پزشکان که در حال حاضر به رفتن به آلاباما و جورجیا, شما می دانید, بخش هایی از کمربندی که فقط به اندازه کافی ندارد پزشکان," او گفت:. "و در حال حاضر این را می فرستد یک سیگنال به همه آنها: نگاه ما در مورد شما مراقبت نمی ما نمی خواهیم شما را به کار در اینجا در ایالات متحده است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن