نرم بيمارستان: باج یادداشت ها و وب تاریک پچ پچ از مراقبت های بهداشتی باجگیرها

می گویند شما یک بیمارستان و شما را هک کنید. شما از دست دادن دسترسی خود را به بیمار پایگاه داده — می گویند سواب

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

می گویند شما یک بیمارستان و شما را هک کنید. شما از دست دادن دسترسی خود را به بیمار پایگاه داده — می گویند سوابق که COVID-19 و چگونه شما در حال تلاش برای زنده نگه داشتن آنها — و بچه ها بد می گویند اگر به شما پرداخت شما اطلاعات خود را به عقب.

چه چیزی شما را انجام دهید ؟

به طور فزاینده بیمارستان و پیدا کردن خود را به موضوع ransomware حمله با توجه به هشدارها از سوی ایالات متحده و بریتانیا دولت های گوگل و مایکروسافت.

این امکانات تمایل به امنیت سایبر دول عقبمانده اغلب قدیمی تر در حال اجرا مایکروسافت ویندوز نرم افزار است که فن آوری های غول پیکر دیگر پشتیبانی می کند. که باعث می شود آنها را آسیب پذیر و هکرها آن را می دانم. هکرها همچنین می دانیم که بیمارستان ها باید بیشتر در خطر تر از همیشه در طول coronavirus بیماری همه گیر. در تئوری حداقل بیمارستان در حال حاضر به پرداخت برای حفظ اطلاعات حیاتی خود را دست نخورده.

در مرکز این حملات باج توجه داشته باشید یک شماره است که به بیرون درز آنلاین. چه آنها می گویند ؟ برخی از یادداشت های ساده استخدام فقط-به-حقایق در نثر.

AzoRULT باج توجه داشته باشید. منبع: Intsights

این یکی مستقیم و معاملاتي: فایل های خود را قفل شده است. در اینجا چگونه شما به ما پرداخت به آن را تعمیر. هیچ کس صدمه دیده می شود.

یادداشت های دیگر اعتصاب تحلیلگران به عنوان شیطانی است. تصور کنید Joker, smirking پشت مانیتور به عنوان او شیپور خاموشی از این یکی. آن را از ماه مارس سال 2020 Netwalker حمله در اوربانا شامپاین بهداشت عمومی منطقه در ایالت ایلینوی است.

"ضربان قلب خود را افزایش یافته است و ... حرکت به دور از کامپیوتر و قبول که شما به خطر افتاده است."

Netwalker باج توجه داشته باشید. منبع: Intsights

در پایان این هکرها رو 300.000 دلار در ransom.

پس از آن وجود دارد turn-up-the-فشار انواع تهدید به تحمیل درد بیشتر در هک شده سازمان دیگر آن dillydallies. در زیر به اصطلاح اره منبت کاری اره مویی حمله گروه رب در تصویر از فیلم supervillain با همین نام است.

اره منبت کاری اره مویی باج توجه داشته باشید. منبع: Trend Micro

"من می خواهم به بازی یک بازی با شما ... در هر ساعت من را انتخاب کنید برخی از آنها را حذف کنید به طور دائم."

اره منبت کاری اره مویی باج توجه داشته باشید

اره منبت کاری اره مویی حمله تهدید به حذف بیشتر قربانی داده به عنوان زمان می رود توسط. توجه داشته باشید که تیک-تاک تایمر در پایین سمت چپ.

در گزارش ما ما نیز آمد در سراسر یک نمونه از ارتباط از نرم زیرزمینی از ابزار و پچ پچ در میان حمله کنندگان و تجار. کارشناسان به ما بگویید که در تمام cybertools به انجام یک حمله در دسترس هستند برای خرید "خاموش قفسه" در وب است. بدون تجربه لازم است.

یک ابزار است یک روح-به دنبال وب سایت که به نظر می رسد دقیقا مانند یک محبوب URL است اما در واقع به معنای فریب مردم به کلیک کردن بر روی لینک های مخرب. این یکی رینگر مرده برای محبوب جانز هاپکینز COVID-19 سایت.

AZOrult نرم افزارهای مخرب. منبع: Intsights

وب تاریک نیز یک محل ملاقات برای نرم افزارهای مخرب خریداران فروشندگان و همکاران. این پیام بعدی به عنوان یک پرسنل آگهی برای خائنانی. فرد ارسال است که به دنبال شرکای در جرم و جنایت و او/او ارائه می دهد تا یک مختصر مهارت-مجموعه زیستی: دسترسی به شبکه. می تواند آلوده کامپیوتر. اهداف بزرگ و شرکت های کوچک. ارائه می دهد یک 50-50 تقسیم گلدان.

وب تاریک تصویر. منبع: Intsights

این مسنجر حتی فرض اخلاقی کد اگر شما می توانید آن را که.

"قبل از صحبت در مورد اخلاق من با استفاده از ransomware فردی مردم من هدف قرار دادن شرکت های بزرگ و سازمان های دولتی است."

در نهایت وجود یک بازار زیرزمینی برای اطلاعات. کلاهبرداران سرقت افراد داده و ممکن است ارائه آن را برای باج اما گاهی اوقات آنها به سادگی آن را به فروش آنلاین. برای 20 دلار این "تاجر" ارائه می دهد و آنچه شناخته شده به عنوان یک fullz: همه در یک بسته بندی از نام و آدرس و تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی و اطلاعات کارت اعتباری. $20. کلیک کنید برای خرید در حال حاضر.

داده های هک برای فروش, عکس. منبع: نئودیمیم Labs

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن