نیمی از آمریکایی ها که از دست رفته کار و یا حقوق و دستمزد در حال گرفتن $0 مزایای بیکاری

وجود دارد یک بحث شدید در واشنگتن دی سی در مورد اینکه آیا به تصویب دور دیگری از محرک در بالای تریلیون دلار قبلا

توسط AKHBAREMAAAA در 30 اردیبهشت 1399

وجود دارد یک بحث شدید در واشنگتن دی سی در مورد اینکه آیا به تصویب دور دیگری از محرک در بالای تریلیون دلار قبلا تصویب شده توسط کنگره برای کمک به شرکت های آمریکایی و خانواده های آب و همه گیر طوفان اقتصادی.

مقدار زیادی از پول فدرال در حال حاضر اختصاص داده شده برای کمک به افرادی که از دست رفته کار و درآمد با توجه به COVID-19. از طریق مراقبت در عمل کنگره اضافه شده 600 دلار در هفته در همه گیر جبران بیکاری به هر حالت منظم و بیمه بیکاری بررسي بیرون رفتن در حال حاضر و تمدید مدت از مزایای 13 هفته دیگر.

علاوه بر میلیون ها نفر از افرادی که معمولا نمی خواهد واجد شرایط برای بیمه بیکاری ایالت در حال حاضر واجد شرایط برای مزایای کامل تحت اپیدمی بیکاری کمک برنامه. که شامل فرفره کارگران, خود ارضایی, صاحبان کسب و کار و کسانی که از کار با توجه به همه گیر مانند افرادی که در سن مدرسه کودکان برای مراقبت از خود در خانه و سوار-به اشتراک گذاری رانندگان که کسب و کار خشک شده است.

هنوز هم دولت فدرال و مزایای بیکاری دریافت نمی به میلیون ها نفر که واجد شرایط هستند و نیاز به پول است.

یک گزارش از موسسه بروکینگز را همیلتون پروژه می یابد که به گفته وزارت خزانه داری فدرال و دولت های ایالتی فرستاده بود از 48 میلیارد دلار در نرخ بیکاری چک تا پایان ماه آوریل است. اما مقدار از درآمد است که آمریکایی ها از دست رفته در ماه آوریل از اخراج و عدم کار با توجه به همه گیر شد حداقل 80 میلیارد دلار.

"این بیمه بیکاری احتمالا تحت پوشش حدود نیمی از افت شخصی دستمزد و حقوق و دستمزد و درآمد گفت:" همیلتون مدیر پروژه جی Shambaugh. "این است که همه گرفتن نصف آن مقدار بیمه بیکاری به عنوان آنها باید. واقعا بیش از نیمی از مردم در حال گرفتن تحت پوشش و نیم در حال گرفتن چیزی در حال حاضر."

یک مشکل عمده این است که دولت باید تلاش کنید تا به سرعت با جدید فدرال همه گیر بیکاری کمک برنامه گفت: میشل همیشه محقق ارشد در ملی قانون استخدام پروژه.

"بسیاری از مردم درک نمی کنند که آنها واجد شرایط برای PUA," همیشه گفت. "برخی از ایالت ها به طور کامل انکار مردم به صورت منظم بیمه بیکاری و سپس آنها را دعوت به استفاده مجدد برای همه گیر کمک های بیکاری."

و در بسیاری از کشورهای آن سخت است برای ایجاد یک به طور منظم بیکاری ادعا در وهله اول. فلوریدا بدنام شده است. آن کهنه کامپیوتر و understaffed دفاتر غرق شده اند.

"من اعمال می شود در وسط شب در مارس 8" گفت: James گمبا, 46, از میامی. گمبا گذاشته شد از کار او رسیدگی نوار کنار استخر و در یک هتل در مرکز شهر در اواسط ماه مارس. او برای اعمال بیکاری به عنوان به زودی به عنوان او استفاده می شود تا همه خود را از تعلق در زمان تعطیلات.

"از آن زمان سه تا پنج ساعت به ارائه ادعای من از آنجایی که من در حال لگد کردن سایت بارها و بارها. آن را در زمان یک زن و شوهر هفته آن را به پردازش می شود."

گمبا شروع به دریافت نرخ بیکاری چک سه هفته پیش — از جمله 600 دلار در هفته در فدرال همه گیر و مزایای $278 یک هفته به طور منظم در منافع دولت. اما او دریافت نکرده چک پوشش سه هفته اول او بیکار بود به این معنی او را حدود 2,700 او نیاز به پرداخت اجاره. و تازه ترین بررسی از دولت آمده است نه به صورت.

"آن احساس می کند مانند من مبارزه دشوار در نبرد" گمبا گفت: از تلاش های خود را برای رسیدن به کسی که در فلوریدا Reemployment کمک بخش که دسته مدعیان بیکاری. "هنگامی که با شما تماس به شما گفته می شود که با توجه به حجم تماس های پاسخ گزینه ای در دسترس نیست. سپس آنها به شما ارسال به یک ضبط و به طور خودکار قطع شما."

بر اساس گزارش وزارت کار در تازه ترین گزارش دولت مدعیان اطلاعات فلوریدا خام حدود نیمی از اولیه بیکاری برنامه های کاربردی آن را دریافت کرده است از اواسط ماه مارس. در مقابل نیویورک و ماساچوست را پردازش 70% به 90% از ادعای خود را.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن