دارای COVID-19 بحران کشته زنده تئاتر در انگلستان ؟

قصه های وای از بیکار و یا "استراحت" بازیگران چیز جدیدی نیست; آنها بیشتر متزلزل حرفه ای. اما با توجه به coronav

توسط AKHBAREMAAAA در 9 مرداد 1399

قصه های وای از بیکار و یا "استراحت" بازیگران چیز جدیدی نیست; آنها بیشتر متزلزل حرفه ای. اما با توجه به coronavirus بحران, تئاتر, بازیگران در بریتانیا به مراتب بیشتر به دلیل شکایت از حد معمول.

از اواسط ماه مارس تئاتر ساختمان بسته شده اند. در حالی که دولت اجازه داده است آنها را دوباره باز شروع شنبه چند ناظران انتظار بسیاری از playhouses به گزاف گویی به تولید به زودی.

شرلوک هلمز در تئاتر زندگی می کنند. (حسن نیت ارائه میدهد Blackeyed تئاتر)

"این بوده است ویرانگر برای من" گفت: بازیگر خاکستر شان طبخ. "همه کار من تا به این نقطه شده است در تئاتر است. که یک شبه ناپدید شد, و آن را واقعا تا به حال تاثیر عظیم مالی."

بازیگر خاکستر شان کوک گفت: تئاتر مستند است ویرانگر شده است. (Mimisse ریش)

قادر به پرداخت هزینه تخت خود را در لندن نمی, طبخ رفت با شریک زندگی خود را پدر و مادر در حومه در انگلیسی Midlands. او نمی باید هر گونه امتحانات ابتدائی به نگاه به جلو است و طبعا مايوس.

"این بسیار سخت زمانی که شما صرف 10 سال از زندگی خود را و مقدار زیادی از خون و عرق و اشک های خود را به یک موقعیت خوب برای که به ناپدید می شوند بسیار به سرعت," او گفت:.

نیکول با هشت سال تجربه به عنوان یک بازیگر تصدیق میکند که اعضای حرفه خود باید آماده برای دوره بیکاری, اما او را به پیدا کردن زمان پنج ماه کشش به "فوق العاده دشوار است."

"همه از من کار کردم به حالت تعلیق و لغو شد. آن بوده است بسیار ترسناک است," او گفت:. "و از آنچه که بازیگران دیگر شده اند به من گفتن ما نمی خواهد رفتن به کار در حالی که برای. آن را سرگرم کننده زمان و در همه."

نیکول سیاه, راست, اقدام شده است, هشت سال. (حسن نیت ارائه میدهد Blackeyed تئاتر)

که احساسات به اشتراک گذاشته شده است کمتر قابل رویت اعضای تئاتر حرفه ای — تولید کنندگان و مدیران و روشنایی و مهندسین صدا و در پشت صحنه و جلو خانه تولید کارکنان. سیاه و طبخ کار کرده اند برای کوچک, موفق, سفر, شرکت, Blackeyed تئاتر که موسس و مدیر هنری, Adrian McDougall توصیف فعلی آب و هوا به عنوان "بدترین من شناخته شده است. ما درآمد متوقف شد یک شبه."

شرکت خود را به ساختمان شده است مخاطبان در سراسر بریتانیا برای یک دهه و نیم است. بیش از دو سال گذشته آن را سرگرم بیش از 100000 نفر جمعیت و خشنود کلاسیک مانند "شرلوک هلمز" و "جین ایر."

آدریان مک دوگال مدیر هنری از Blackeyed تئاتر. (اعتبار: Mimisse ریش)

مک دوگال که حداقل ندارد مالی مانع از ساختمان تئاتر برای حفظ, تلاش برای احیای برخی از درآمد از دست رفته توسط زنده جریان آخرین تولید: گوتیک داستان "دکتر جکیل و آقای هاید." اما ساخت هر گونه پول از آن دشوار خواهد بود. بریتانیا تئاتر ملی بوده است در جریان برخی از کلاسیک آن محصولات با هیچ هزینه.

"این بسیار دشوار است برای ما برای توجیه شارژ حتی 5 پوند برای دسترسی به آنلاین نشان می دهد که مردم قادر به دیدن بهترین بهترین برای رایگان" او اعتراف کرد.

همان مشکلات حمله پی در پی Blackeyed تئاتر فلج کرده آنچه در حال حاضر مهم انگلیسی میباشد. در سراسر بریتانیا در یک سال نرمال برخی از 1,100 playhouses جذب بیش از 34 میلیون پرداخت مشتریان تولید $1.8 میلیارد دلار درآمد سالانه. پایان غرب لندن صفوف در کنار نیویورک برادوی به عنوان یکی از برترین تئاتر مقصد و تئاتر حیاتی موتور به صورت گسترده تر هنر صنعت به عنوان به خوبی. بسیاری از کشور فیلم, مدیران, سینما و تلویزیون, بازیگران و نویسندگان خود را آغاز creative careers کار بر روی و یا در پشت صحنه.

و هنوز — با توجه به همه گیر — بریتانیا زندگی تئاتر است در معرض خطر جدی.

"این یک بحران وجودی" تام Stickland یک کارشناس سیاست با تئاتر اعتماد عمومی بدن است که با این نسخهها کار برای تضمین آینده playhouses در سراسر انگلستان

"این خطر وجود دارد که تعداد زیادی از سالن های تئاتر می تواند به عجز از پرداخت دیون زمانی که دولت furloughing طرح [است که پرداخت دستمزد میلیون ها نفر از کارگران در طول همه گیر] به پایان می رسد در ماه اکتبر" Stickland گفت.

تام Stickland از تئاتر اعتماد. (حسن نیت ارائه میدهد تام Stickland )

او زیادی ندارد امید است که بسیاری از playhouses خواهد بازگشایی بلافاصله پس از شنبه, از آنجایی که آنها را ملزم به رعایت دقیق اجتماعی, فاصله, قوانین, که انبوه منظور کاهش حجم از مخاطبان است.

"از آنچه که ما شنیدن از تئاتر اپراتورها آن را به طور کامل عملی به کار گیرند در چه موثر خواهد بود 25 درصد ظرفیت خود را نشان می دهد" Stickland گفت. "بسیاری از آنها نیاز به حداقل 60% کامل برای شکستن حتی."

بسیاری از سالن های تئاتر در حال انتظار برای بسته ماندن حداقل برای بقیه سال و ترس — به خصوص برای شرکت های کوچک مانند Blackeyed — این است که بسیاری از کارگران خواهد داد تا در انتظار در بال برای نشان دادن به در و رانش دور از تئاتر در دسترس نباشد.

"این یکی از نگرانی چیزهایی در این مورد گفت:" لوقا بارتون یکی از Blackeyed ستاره بازیگرانی که با بازی استاد sleuth در شرکت های اخیر تولید "شرلوک هلمز: ثبت نام از چهار." "که در سمت چپ ما در کسب و کار ؟ که هنوز هم قادر خواهد بود به کار گیرند و کار می کنند ؟ این نگرانی در زمان."

لوقا بارتون از Blackeyed تئاتر. (Mimisse ریش)

علاوه بر آن طرح کردند که برخی از پرداخت های تئاتر دستمزد کارکنان دولت پمپاژ تقریبا 2 میلیارد دلار به این هنر صنعت به کمک آن آب و هوا coronavirus بحران است. اما هیچ کس هنوز نمی داند که دقیقا چگونه است که پول اختصاص داده خواهد شد. نگرانی این است که بزرگ و شناخته شده موسسات خواهد بود باران با پول نقد در حالی که گروه تئاتر کوچک مانند Blackeyed نادیده گرفته است. که گفت: Stickland از تئاتر اعتماد خواهد بود یک اشتباه بزرگ است.

"تئاتر برای زنده ماندن به آن نیاز به یک اکوسیستم," او گفت:. "آن نیاز به بسیاری از سالن های تئاتر به صورت تور به بازدید از آن نیاز به انواع خلاق کارگران پشتیبانی می شود به طوری که ما می تواند همچنان به عنوان یک پیشرو در جهان میباشد."

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن