خطر پرداخت به پایان می رسد به زودی در سایت آمازون و دیگر شرکت های بزرگ

در حالی که برخی از کارگران ضروری شده اند دریافت پرداخت های اضافی در طول همه گیر است که پول اضافی به زودی دور ب

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

در حالی که برخی از کارگران ضروری شده اند دریافت پرداخت های اضافی در طول همه گیر است که پول اضافی به زودی دور برای کارکنان در عمده فروشان و فروشگاه های مواد غذایی.

ختم خطر پرداخت می آید به عنوان بسیاری از ایالت ها شروع به بازگشایی از جمله فلوریدا ویسکانسین و نوادا. اگر چه جدید COVID-19 مورد در حال رفتن به پایین در حدود نیمی از ایالات متحده, خطر ابتلا به ویروس باقی مانده است.

"اگر یک کارفرما پرداخت شد خطر پرداخت و متوقف ارائه آن وجود دارد بسیار کمی کارمند می تواند انجام دهد" هایدی Shierholz اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست های اقتصادی, به تازگی گفت که بازار را کریستین شواب.

قانون استاندارد نمایشگاه کار نمی کند آدرس خطر پرداخت تنها نیاز است که آن را شامل به عنوان بخشی از یک کارمند فدرال را به طور منظم میزان پرداخت زمانی که محاسبات کارمند پرداخت اضافه کاری طبق وزارت کار.

کیت Bronfenbrenner مدیر کار آموزش و پرورش, تحقیق در دانشگاه کرنل توضیح داد که خطر پرداخت است که معمولا سود که اتحادیه های مذاکره از طریق چانه زنی جمعی.

در مصاحبه با Recode در چهارشنبه آمازون معاون ارشد دیو کلارک گفت که این شرکت را گسترش خطر پرداخت برای انبار کارگران از طریق پایان ماه مه — اما از سرگیری پرداخت عادی نرخ در ماه ژوئن. در اواسط ماه مارس این غول خرده فروشی شروع به پرداخت انبار و تحویل کارگران اضافی $2 ساعت همراه با اضافه کاری پرداخت.

آمازون حداقل دستمزد 15 دلار در ساعت به صورت تمام وقت پاره وقت و موقت و فصلی کارکنان در سراسر ایالات متحده با توجه به وب سایت این شرکت.

زنجیره ای مواد غذایی Kroger نیز ارائه یک ساعتی $2 "جایزه قهرمان" به دهها هزار نفر از کارگران ضروری است اما برنامه ای برای قطع پرداخت که یکشنبه است. ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه در اعتراض به تصمیم گفتن فردا MoneyWatch که "روشن است خطر نیست رفته حتی به عنوان متحده بازگشایی—نه باید قهرمان پرداخت."

با توجه به شرکت کروگر کارگران کسب 15 دلار در ساعت و یا بیش از $20 اگر مزایای مراقبت های بهداشتی در میان در.

شرکت های دیگر و پایان دادن به پرداخت های اضافی به زودی شامل مواد غذایی و زنجیره ای Fred Meyer باعث تغییر یکشنبه و هدف آن توسعه یافته آن $2-یک ساعت افزایش به 30 مه.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن