در اینجا می آید ورشکستگی موج

در حالی که دولت فدرال چکش از دور بعدی اقتصادی امداد رسانی به خانواده ها و کسب و کار در حال تلاش برای مرتب کردن

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

در حالی که دولت فدرال چکش از دور بعدی اقتصادی امداد رسانی به خانواده ها و کسب و کار در حال تلاش برای مرتب کردن آنچه در آن خواهد شد را برای دریافت از طریق این بحران است.

برخی از کسب و کار در حال حاضر تبدیل به ورشکستگی به آنها زمان و انعطاف پذیری به سازماندهی مجدد و تنظیم مجدد. بسیاری از افراد احتمالا به پایان رسید تا انجام چیزی مشابه به همین.

"ما قطعا انتظار داریم که براده را افزایش می دهد بسته به چه مدت این کشور در حال رفتن به در مستند و چه مدت COVID-19 همه گیر به طول می انجامد گفت:" امی Quackenboss, مدیر اجرایی, از آمریکا و ورشکستگی موسسه.

در مارس فصل 11 ورشکستگی که اجازه می دهد تا کسب و کار به سازماندهی مجدد به طوری که آنها می توانید سعی کنید برای زنده ماندن بودند تا 26 درصد از سال گذشته است. این فقط آغاز گفت سارا استرنبرگ گرین استاد در دانشگاه دوک قانون است.

"ما برخی را ببینید که فقط تصمیم بگیرید که آنها نمی تواند زنده بماند و آنها فایل فصل 7 که انحلال" او گفت:.

در حال حاضر فصل 13 مصرف کننده ورشکستگی در حال پایین. مردم پس انداز خود را صرف و امداد چک گفت: Ed Boltz یک وکیل ورشکستگی در کارولینای شمالی. در زمان عادی گفت: سه چیز اصلی علت ورشکستگی: از دست دادن شغل و بیماری و طلاق. و با همه گیر "ما دو نفر از این سه در حال حاضر هدف قرار دادن. و که می داند چه ماندن در خانه در حال رفتن به انجام به روابط و ازدواج نیز ؟ " او گفت:.

اما در حالی که ورشکستگی می تواند خراب کردن اعتبار خود را و می تواند یک تجربه استرس زا آن را نیز می تواند ارائه مهمی backstop برای اقتصاد گفت: Matt Notowidigdo, استاد اقتصاد در دانشگاه نورث وسترن.

"یکی از چیزهایی که ورشکستگی سیستم است که اجازه می دهد تا مردم برای دریافت یک شروع تازه و سپس سعی کنید برای از سرگیری تا حدودی به مسیر از هزینه های است که می تواند کمک به اقتصاد به طور کلی," او گفت:.

اصلاح (مارس 14 سال 2020): زودتر نسخه صوتی این داستان misidentified Notowidigdo دانشگاه. صوتی حذف شده است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن