در اینجا نحوه شرکت در حال مشاهده Juneteenth این سال

این Juneteenth یک روز جشن پایان برده داری. و در این سال با توجه به تمرکز شدید بر روی نژادی و بی عدالتی شرکت ها

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

این Juneteenth یک روز جشن پایان برده داری. و در این سال با توجه به تمرکز شدید بر روی نژادی و بی عدالتی شرکت های بزرگ انجام می دهند بیشتر به علامت تعطیلات.

Juneteenth قدمت آن به سال 1865 و آن را یک جشن به پایان برده داری در تگزاس که یکی از آخرین holdouts. حتی اگر برده داری در حال حاضر لغو شده است دو سال قبل توسط رهایی اعلام, مردم در کشورهای مختلف از جمله تگزاس بودند و هنوز هم برگزار می شود به عنوان برده است.

تا این که یک روز تعطیل جدید. آن شده است یک تاریخ از اهمیت و جشن به حدی از اواخر 1800s به خصوص در طول جنبش حقوق مدنی. اما با گفتگو ما در حال حاضر در مورد نژادی و بی عدالتی و آمریکا, تاریخچه شرکت ها با توجه به آن است.

برخی اعلام کرده اند آن را پرداخت تعطیلات: Allstate, Nike, JCPenney, هدف, توییتر.

بهترین خرید است و آن را پرداخت داوطلب بعد از این سال و تعطیلات سال آینده. و جنرال موتورز و فورد را به شرکت در یک لحظه سکوت, امروز, که توسط ایران خودرو اتحادیه کارگران.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن