در اینجا چگونه COVID-19 همه گیر است و تحت تاثیر آمریکایی ها حقوق و ساعات کار

بیش از یک سوم از خانواده ها از دست داده اند درآمد از COVID-19 همه گیر شروع شد و با توجه به آخرین نتایج از ما ج

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

بیش از یک سوم از خانواده ها از دست داده اند درآمد از COVID-19 همه گیر شروع شد و با توجه به آخرین نتایج از ما جاری بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی.

ما آخرین نظرسنجی انجام شده در پایان ماه آوریل به نظر می رسد در چگونه آمریکایی ها در برخورد با فلج کننده نرخ بیکاری و بی ثباتی اقتصادی سوخت COVID-19 بحران است. (بیشتر بخوانید درباره ما روش زیر.)

این نظرسنجی که راه اندازی در سپتامبر 2015 شامل اقتصادی اضطراب شاخص® است که ابزار اندازه گیری که چگونه مردم احساس خود را در مورد وضعیت مالی شخصی. بالاتر تعداد بیشتر تاکید شما هستند.

در آخرین دور از نتایج اقتصادی اضطراب شاخص® دیدم بالاترین نظرسنجی به بررسی سنبله پس سری شروع شد. آن را به حال به طور پیوسته کاهش یافته و پس از سال 2017, رسیدن به یک رکورد کم از 28 مه سال 2019 است و در حال حاضر شروع به پریدن کرد به بالا نزدیک 35....

مورد بررسی قرار می دهیم چگونه این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر آمریکا و حقوق و توانایی خود را برای پرداخت هزینه های خانگی و چگونه آنها فکر می کنم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به بحران اقتصادی کنونی. در اینجا برخی از یافته های کلیدی:

اشتغال و درآمد

بیش از 32 درصد از خانواده ها می گویند که آنها از دست داده ایم درآمد پس از همه گیر آغاز شد. حدود 26 درصد از آمریکایی ها که در حال حاضر کار می گویند که آنها تجربه paycut در حالی که 36 درصد در حال کار کمتر ساعت.

برای کسانی که قادر به کار از خانه وجود دارد تفاوت بسته به سطح تحصیلات آنها به دست آمده است. حدود 71 درصد از کارگران با مدرک لیسانس یا بالاتر در حال حاضر کار از خانه در مقایسه با 32 درصد از کسانی که بدون مدرک لیسانس.

حدود 26 درصد از افراد با تحصیلات بالا و یا کمتر می گویند که آنها می توانید از خانه کار می کنند در مقایسه با تقریبا 80 ٪ از کسانی که با درجه کارشناسی ارشد.

حدود 69 درصد از نیروی کار آمریکا است یا بیکار و یا ترس از دست دادن شغل خود را در 12 ماه آینده گسترده تغییر از فقط چند ماه پیش. در ماه سپتامبر نرخ بیکاری به حال علامت پایین به 3.5% — 50 سال کم است. نزدیک به یک چهارم از آمریکایی ها هستند نه در همه اعتماد به نفس است که آنها را در پیدا کردن یک کار جدید ظرف شش ماه اگر آنها به از دست دادن شغل فعلی خود را. (که بیش از دو سال گذشته.)

و برای کسانی که گذاشته شده یا furloughed تقاضا برای مزایای بیکاری شده است به چالش کشیدن با صاحبان کسب و کار گفتن بازار روند درخواست شده است گیج کننده است.

پس از همه گیر شروع وادار کردن کسب و کار نزدیک به شش هفته پیش رکورد 30 میلیون آمریکایی به اعمال دولت برای مزایای بیکاری. بیش از یک سوم از آمریکایی ها در نظر سنجی ما که برای اعمال نرخ بیکاری می گویند آنها ناموفق بوده است قادر به فایل برای منافع.

پرداخت قبض

به عنوان نرخ بیکاری می رسد رکورد 41% از آمریکایی ها می گویند که آنها نمی تواند پرداخت غیر منتظره 250 دلار هزینه در حالی که 59 درصد نمی تواند پرداخت غیر منتظره از 1000 $هزینه.

حدود 44 درصد از آمریکایی که 18 سال و بیش می گویند آنها می ترسند آنها خواهد بود قادر به تحمل مواد غذایی و یا مواد غذایی. بیش از نیمی از آمریکایی ها نیز ترس از شکستن در مواد غذایی زنجیره تامین — چند گیاهان پردازش مواد غذایی بسته اند پس از تبدیل شدن به نقاط داغ برای COVID-19 عفونت.

در همین حال بیش از نیمی از مالکان با یک وام مسکن می ترسند آنها خواهد بود قادر به پرداخت به طور چشمگیری از سال گذشته است. متوسط ماهانه پرداخت وام مسکن برای ایالات متحده مالکان است $1,100 با توجه به آخرین مسکن در آمریکا بررسی از اداره آمار آمریکا.

برای بستن یا باز ؟

فقط کمتر از نیمی از آمریکایی ها و یا 48 درصد تایید از راه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به اقتصاد بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن برای کسب و کار به بازگشایی در حالی که در همان زمان اعلام کرد که مرگ و میر می تواند به 100,000.

هیچ دولتی که برنامه ریزی برای بازگشایی آمده است نزدیک به دولت فدرال توصیه می شود کاهش در موارد بیش از دو هفته دوره ان بی سی نیوز نوشت. با این حال بیش از نیمی از کشورها در حال حرکت به جلو با برنامه ای به کسب و کار و در حال اجرا دوباره. متحده مانند گرجستان و تگزاس در حال حاضر شروع به سهولت و محدودیت های مجاز برخی از کسب و کار برای از سرگیری عملیات در حالی که کالیفرنیا قصد دارد این هفته و نیویورک است که اجازه می دهد آن ایالت منطقه برای بازگشایی احتمالا پس از مه 15.

حدود 81 درصد از دموکرات ها در نظر سنجی ما می گویند که در ادامه به ماندن در خانه مهم تر از بازگشایی اقتصاد در حالی که جمهوری خواهان در حال تقسیم در مورد این مسئله. چهل و هفت درصد از جمهوری خواهان می گویند آن مهم تر به ماندن در خانه در حالی که 52 درصد می گویند آن مهم تر برای بازگشایی اقتصاد است.

شصت و پنج درصد از مستقل می گویند که ایالات متحده باید همچنان stay-at-home سفارشات در حالی که 30 درصد از مستقل ها به نفع آرامش آنها و بازگشایی اقتصاد است.

بررسی کامل نتایج نظرسنجی اینجا و اینجاو جزئیات بیشتر در مورد روش های زیر:

بازار-ادیسون بررسی تحقیقات ملی نظرسنجی از آمریکایی ها 18 سال و بالاتر. در مجموع 1,018 پاسخ دهندگان به مصاحبه با 500 مصاحبه های انجام شده با تلفن و 518 مصاحبه های انجام شده آنلاین. مصاحبه انجام شد و از آوریل 23-28, 2020.

داده بود وزن به بازی های اخیر ایالات متحده آمریکا با جمعیت تخمین می زند از دفتر سرشماری ایالات متحده برای سن و جنس و نژاد و درآمد منطقه از کشور است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن