در اینجا یکی (از بسیاری) اعداد در گزارش مربوط به اشتغال است که تعجب اقتصاددانان

اطلاعات منتشر شده توسط اداره فدرال آمار کار در روز جمعه نشان 1.4% کاهش در نرخ بیکاری و علاوه بر این از 2.5 میل

توسط AKHBAREMAAAA در 17 خرداد 1399

اطلاعات منتشر شده توسط اداره فدرال آمار کار در روز جمعه نشان 1.4% کاهش در نرخ بیکاری و علاوه بر این از 2.5 میلیون شغل ممکن است به مبارزه طلبیده اقتصاددانان انتظارات. نرخ بیکاری به طور گسترده ای انتظار می رود.

شما می توانید به عنوان خوانده شده ما توضیح آنچه که ممکن است در اینجا. اما در زیر تیتر اعداد وجود دارد بیشتر داده که اقتصاددانان از سر.

ماه گذشته زمانی که وزارت کار ایالات متحده در ماه آوریل گزارش آمد ما خواسته مارتا Gimbel مدیر تحقیقات اقتصادی در Schmidt آتی به توضیح تعدادی در آن به نام "شاخص پراکندگی."

شاخص اقدامات چگونه گسترده کار ضرر و زیان و یا سود. آن می رود از صفر تا 100 با تعداد بالای 50 نشان می دهد که بیشتر صنایع به دست آورده شغل و یک عدد زیر 50 نشان می دهد که بیشتر صنایع و مشاغل از دست رفته.

برای آوریل شاخص به زیر 5 معنی است که به سختی هر گونه صنایع موفق به اضافه کردن شغل. در روز پنج شنبه Gimbel پیش بینی کرد که ممکن است تعداد نیز کم است. "جایی بین مانند 5 و 10," او گفت:.

در روز جمعه گزارش ما آموخته است که ممکن است شاخص پراکندگی در واقع شروع به پریدن کرد و به 64 معنی است که بیشتر صنایع از جمله ساخت خرده فروشی و حتی مهمان نوازی را به دست آورد شغل و نه آنها را از دست داد.

"شماره بدیهی است که یک شوک" Gimbel گفت. "من فکر می کنم من گفت: کلمه "چیست ؟' حدود 20 بار در یک ردیف."

همچنین, مارس شاخص پراکندگی تجدید نظر شده بود از 4.8 به 3.9 که Gimbel گفت: نشان دهنده این واقعیت است که زیان کار در مارس شد و حتی گسترده تر از آنچه قبلا تصور.

"همه از این است که واقعا فقط به می گویند که اقتصاددانان واقعا هیچ ایده چه چیزی در حال حاضر," او گفت:. "ما فقط باید صبر کنید و ببینید."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن