در اینجا یک راه برای بگویید چگونه گسترده مارس را زیان کار شدند

اطلاعات منتشر شده توسط اداره آمار نیروی کار در روز جمعه نشان داد که اقتصاد از دست متناوب 20.5 میلیون شغل در ما

توسط AKHBAREMAAAA در 20 اردیبهشت 1399

اطلاعات منتشر شده توسط اداره آمار نیروی کار در روز جمعه نشان داد که اقتصاد از دست متناوب 20.5 میلیون شغل در ماه مارس و نرخ بیکاری به 14.7 درصد است.

اما آن را فقط در عمق از دست دادن شغل که روشن شد این هفته. آن را نیز وسعت. "من واقعا تقریبا اصلا واژه ای برای بیان ذهن bogglingly گسترده این از دست دادن شغل است گفت:" مارتا Gimbel مدیر تحقیقات اقتصادی در Schmidt آتی.

یکی از شاخص های که اقتصاددانان استفاده برای ارزیابی چگونه به طور گسترده ای کار سود و زیان در حال گسترش در سراسر صنایع BLS' شاخص پراکندگی.

"این اندازه گیری قدر از دست دادن شغل. این یک اندازه گیری که چگونه به طور گسترده گسترش است" گفت: جان Mullins یک اقتصاددان در اداره آمار نیروی کار فعلی آمار اشتغال برنامه.

اگر شاخص بالای 50 بدان معناست که بیشتر صنایع خصوصی اضافه شده مشاغل که ماه از مشاغل از دست رفته. و اگر آن را زیر 50 بدان معناست که بیشتر صنایع و مشاغل از دست رفته.

شاخص در مارس شغل گزارش 4.8 نشان می دهد که تنها تعداد انگشت شماری از صنایع قادر به اضافه کردن شغل. برای بافت کمترین آن در طول رکود بزرگ در حدود 15.5.

افت شاخص بیش از گذشته چند ماه نشان می دهد که زیان کار از coronavirus بحران نه محدود به سخت ضربه صنایع مانند اوقات فراغت و مهمان نوازی اما گسترش به طور گسترده ای در سراسر اقتصاد است.

"در حال حاضر واقعا وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کردن" Gimbel گفت. "وجود دارد بسیاری از مردم که فکر شغل خود را امن از آنجا که آنها می توانند انجام کار از خانه. متاسفانه کسی به شما پرداخت برای انجام این کار است. و اگر وجود دارد به طور کلی اقتصادی انقباض آن دسته از مشاغل که 'بی خطر است' زیرا آنها شغل که در آن شما می توانید کار از راه دور ممکن است در واقع امن از یک اقتصاد چشم انداز."


اگر شما یک سوال در مورد چیزی در مارس شغل گزارش از ما بخواهید با استفاده از فرم زیر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن