در اینجا چیزی است که رهبران حقوق مدني خواهید از Facebook

Facebook با آن مواجه است انتقاد از سازمانهای مدافع حقوق مدنی و تبلیغ بیش از دست زدن به آن از گفتار نفرت و تبعی

توسط AKHBAREMAAAA در 20 تیر 1399

Facebook با آن مواجه است انتقاد از سازمانهای مدافع حقوق مدنی و تبلیغ بیش از دست زدن به آن از گفتار نفرت و تبعیض آمیز پست.

حسابرسان مستقل استخدام Facebook نوشت که "این اولویت بندی از آزادی بیان بیش از همه ارزش های دیگر مانند برابری و عدم تبعیض است عمیقا نگران کننده به حسابرسان."

Facebook گفت: این امر ایجاد یک نقش برای یک معاون ارشد رئيس جمهور از حقوق مدنی رهبری ممنوعیت fearmongering تبلیغات و منع دروغ.

رشاد رابینسون رئیس سازمان دفاع از حقوق مدنی, رنگ, تغییر, ملاقات با Facebook رهبری در این هفته. او گفت: بازار را صبری بن-Achour "این نباید من غیر انتفاعی است که به نظارت و تمرکز انرژی خود را در یک شرکت است که باعث می شود 70 میلیارد دلار در سال است. آنها نیاز به ابزار و سیستم هایی که در واقع مقابله با این."

در زیر یک ویرایش متن خود را کامل مکالمه.

صبری بن-Achour: Facebook می گوید: "ما گرفتن 89 درصد از نفرت سخنرانی قبل از آن حتی گزارش شده توسط کاربران." چه خواهد شما را مانند Facebook پاسخ با و گام به گام ،

رشاد رابینسون: من گاهی سر در گم اساس بیانیه ای که از Facebook زیرا آنها اغلب می توانید آن را با مرتب کردن بر اساس اطلاعات شفاف. آنها در حال صحبت کردن در مورد اثربخشی آنها AI ابزار. و ما در واقع لازم نیست زیادی به رفتن به در نظر واقعا درک خود را چگونه موثر AI ابزار هستند. آنها در حال صحبت کردن در مورد چه مقدار از این ابزار در واقع گرفتن و چگونه موثر هستند. و برای مردمی که در حال نظارت بر برخی از این محتوای آنها به طور مداوم پیدا کردن کسانی که همه چیز دوباره و دوباره.

اما شما می دانید این اتفاق ما را به گسترده تر سوال در مورد آنچه که باید استانداردهای بود از نظر محتوا که خطرناک است که تحریک به خشونت که شما می دانید که مربوط به سفید ملی, سازمان مجاز به اجرای شایع در پلت فرم ؟ و من فکر می کنم وقت و زمان دوباره ما باید برای رسیدن به یک محل که در آن ما در حال درک این اعداد هستند که آنها در واقع پرتاب می کند. آنها در واقع دقیق است ؟ و سپس آنچه لغزش را از طریق ؟ زیرا بیش از حد اغلب بیش از حد بسیاری از ما در حال تجربه در روز و روز را منفی نوعی تجربه است که مربوط به این محتوا اتفاق می افتد بر روی پلت فرم است که باعث می شود آن را سخت به این باور 89%.

بن-Achour: بیش از 1000 علامت های تجاری امضا کرده اند به توقف نفرت برای سود کمپین به جلو و تبلیغات از Facebook. شما شرح داده ایم Facebook پاسخ به نوع underwhelming. چگونه موثر شما فکر می کنم که تحریم می تواند در ترغیب تغییر دهید ؟

رابینسون: از همه چیز که ما در حال شنیدن Facebook تقلا سعی کنید به شکل از چگونه برای مقابله با این پلت فرم. شرکت های که سمت چپ هستند به ما می گوید داستان از کوره در رفته و پیام ها و تماس های تلفنی از Facebook رهبری است. راه تماس بیشتر از آنها استفاده می شود به صحبت کردن امتیاز پس از صحبت امتیاز از آینده این شرکت است. در مرتب کردن بر اساس از ساعت نهایی حقوق مدنی ممیزی Facebook اضافه شده در, معاون رییس جمهور برای حقوق مدنی موقعیت است که به نوعی می توان سطح ارشد و برخی از پشتیبانی و زیرساخت های اطراف آن. من تا به حال مستقیم گفتگو با Facebook رهبری جایی که آنها در مورد صحبت کردیم که مایل به پیگیری سریع این استخدام از این موقعیت است. بنابراین وجود دارد مکان های که در آن ما می توانید ببینید Facebook کار برای پاسخ به برخی از این مطالبات است.

من فکر می کنم, در پایان روز, ما نیاز Facebook واقعا تمرکز بر انگیزه ساختار — چگونه تصمیمات در مورد محتوای آن باقی می ماند که می شود به آن تصمیم گیری — پس بلند مدت ما در حال بازی ضربت سخت زدن یک مول با چیزهایی که نشان می دهد اما ما باید درک درستی از نوع زیرساخت است که همه چیز را. از آنجا که آن را نمی باید بود من غیر انتفاعی است که به نظارت و تمرکز انرژی خود را در یک شرکت است که باعث می شود 70 میلیارد دلار در سال است. آنها نیاز به ابزار و سیستم هایی که در واقع مقابله با این.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن