آموزش عالی می تواند بزرگ درآمد از ضرر و زیان های ورزشی shutdown

وجود دارد این کالج ورزشی پدیده ای است که اقتصاددانان مطالعه به نام Flutie اثر است. آن می رود به یاد 1984 بازی

توسط AKHBAREMAAAA در 21 تیر 1399

وجود دارد این کالج ورزشی پدیده ای است که اقتصاددانان مطالعه به نام Flutie اثر است. آن می رود به یاد 1984 بازی کالج بوستون در مقابل دانشگاه میامی است. با فقط چند ثانیه بر روی ساعت بوستون کارفرمایی داگ Flutie انداخت تگرگ مری 48 متری برای زمین نشستن کامل هواپیما.

که برنده بازی کالج بوستون — و شاید برخی از دانش آموزان است. مدرسه گزارش برنامه رفت و تا 16 درصد در سال بعد.

"دانشگاه های خود را مشاهده و ورزشی ادارات به عنوان درب جلو خود را به دانشگاه" گفت: Stefan Szymanski یک استاد مدیریت ورزشی در دانشگاه میشیگان.

ورزشی روابط عمومی نیروگاهی و آنها را به پول. داده های اخیر نشان می دهد که در یک سال در دانشگاه ایالتی اوهایو ورزشی در آورده $209 میلیون. بیش از نیمی از در آمد که از فوتبال است. که در معرض خطر با اعلام این خبر که به دلیل همه گیر بزرگ ده مدارس ساخته شده از 14 دانشگاه بزرگ تنها به بازی بازی های کنفرانس این سقوط — یک نشانه زودرس قرار می دهد که این فصل به سوال.

"این یک مقدار عظیم از پول برای برنامه های ورزشی به خطر انداختن و بدیهی است که آنها نمی خواهند به انجام این کار است مگر اینکه مطلقا لازم است" گفت: اندرو Zimbalist سابق ورزشی مشاور و استاد اقتصاد در کالج اسمیت.

تلویزیون قراردادهای شرکت اسپانسر و فروش بلیط در معرض خطر هستند. برای جبران مدارس آغاز شده پشت برش مربیگری حقوق. و از آنجا که فوتبال باعث می شود پول زیادی مدارس به دنبال در چگونه برای کاهش هزینه در ورزش های دیگر.

"این تقریبا غیر ممکن است به غلو چقدر مهم آن این است که از نظر حمایت از صدها نفر از دیگر ورزشکاران توانایی شرکت گفت:" مولی Ott یک استاد در دانشگاه ایالتی آریزونا جهانی, ورزشی, موسسه. او اضافه کرد که ضرر و زیان مالی در این سال می تواند بر بورس ها و پول برای ورزشکاران دانش آموز در آینده است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن