تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در صورت مالی جدید موانع

معمولا در این نقطه در تابستان سیدنی ایوانز رئیس امور مالی مورگان در دانشگاه ایالتی بالتیمور است که بودجه میخ.

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

معمولا در این نقطه در تابستان سیدنی ایوانز رئیس امور مالی مورگان در دانشگاه ایالتی بالتیمور است که بودجه میخ. "من به طور معمول به یقین در اطراف یک تعداد بسیار اجزای حیاتی به دانشگاه, موقعیت مالی," او گفت:.

همه گیر آورده چیزی جز عدم قطعیت در زمانی که بسیاری از مدارس در حال حاضر در حال مبارزه. بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها هنوز نمیفهمد نشده است سقوط مدت بسیار کمتر از مدت طولانی. تنها چیزی که آنها همه آماده برای یک ضربه مالی. و است که می تواند زمین به خصوص در کشور 100 و یا پس از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها که اغلب کار با منابع کمتر.

یکی از این منابع کمک درسی. ثبت نام می شوند که به معنای درآمد کمتر است. و در HBCUs شهریه است که در حال حاضر اغلب پایین تر از در و عمدتا سفید و مدارس. "قرار می دهد که ما در پشت هشت توپ از همان ابتدا" ایوانز گفت.

به علاوه HBCUs نمی به طور معمول در آنجا در کمک های مالی. به طور متوسط آنها موقوفات هستند 70 درصد کمتر از کسانی که از مدارس دیگر. "این یک مقدار بزرگ" گفت: Marybeth Gasman که هدایت راتگرز مرکز اقلیت خدمت موسسات. "و آنچه که به ما می گوید این است که آنها فقط نمی باید خالص ایمنی که غیر HBCUs اغلب."

مدارس مبارزات اقتصادی می تواند منعکس کننده سیستمیک هستند. "شما می دانید بسیاری از اوقات میشنوم که مردم میگویند که فارغ التحصیلان نمی دهد به HBCUs یا مردم را نمی دهد به HBCUs," او گفت:. "و یکی از چیزهایی که ما باید به یاد داشته باشید این است که آمریکایی های آفریقایی تبار ندارد و همان نوع از دارایی."

هر چند این بیماری همه گیر است که یک مشکل جدید HBCUs مالی مبارزات نیست. و آنها به اب و هوای قبل از طوفان. برای دریافت از طریق این یکی از آنها با تمرکز بر نگه داشتن دانش آموزان امن و ثبت نام. در مورگان دولت مثلا کلاس خواهد بود ترکیبی از حضوری و آنلاین. مسکن دانشجویی را گسترش فراتر از خوابگاه برای آپارتمان ها و هتل ها در نزدیکی محوطه دانشگاه. و وجود خواهد داشت بیشتر مشاوران در دسترس برای کمک به دانش آموزان برای مقابله با همه گیری های مربوط به استرس است.

"این واقعیت که HBCUs آیا می دانید که چگونه به انجام بیشتر با کمتر, من فکر می کنم که ممکن است قرار داده HBCUs حتی در موقعیت قوی تری به مقاومت در برابر برخی از بار گفت:" عاج Toldson رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی آموزش و پرورش با کیفیت برای اقلیت و یک استاد در دانشگاه هاوارد.

در واقع مدارس ممکن است ثبت نام بروید تا با ادامه تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. مطالعات نشان می دهد که پس از دوره های نژادی ناآرامی بیشتر مردم اعمال می شود به HBCUs. "وجود دارد برخی از خوش بینی است که بیشتر از آن می تواند اتفاق می افتد که دانش آموزان در حال تلاش برای پیدا کردن یک محل که در آن هویت فرهنگی خود خواهد بود تصریح" Toldson گفت.

این احساسات است که می رود بیش از 180 سال به تاسیس امریکا برای اولین بار در طول تاریخ سیاه و سفید کالج.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن