هالیوود می شود افزایش کمی از چین ... اما ممکن است در یک قیمت می آیند

آخر هفته گذشته چین به حال اول باز کردن در دفتر جعبه را پس از همه گیر شروع به نشان دادن برخی از فیلم های آمریکا

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

آخر هفته گذشته چین به حال اول باز کردن در دفتر جعبه را پس از همه گیر شروع به نشان دادن برخی از فیلم های آمریکایی مانند "خون" با وین دیزل و "Dolittle" با رابرت داونی جونیور این یک بخشی از بازگشایی بیش از 40 درصد از سینما در کمتر از نیمی از ظرفیت. در نتیجه با توجه به اطلاعات ارائه دهندگان: a $4.71 میلیون سه-اولین روز برای "Dolittle" و $2.61 میلیون برای "خون."

که سکه نسبت به آنچه در هالیوود معمولا با چنگک جمع کردن در اما آسمان Canaves با چین فیلم خودی گفت: "این واقعا در حال حاضر یکی از معدود راههای که برای تلفن های موبایل در دسترس است برای آن فیلم است."

به خصوص با بسیاری از سالن های سینما در آمریکا تعطیل به طور نامحدود. Aynne Kokas نویسنده کتاب "هالیوود ساخته شده در چین" گفت: جداول تبدیل شده است به طور چشمگیری.

"در ماه مارس آن نگاه مانند ایالات متحده بود و در واقع آماده به طرز چشمگیری پیشی چینی در بازار فیلم برای سال 2020" Kokas گفت. "در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد ما شاهد معکوس."

"خون" و "Dolittle" در حال حاضر برای اولین بار در ایالات متحده و در سراسر جهان است. سوال بزرگتر هالیوود در حال حاضر مواجه است این است که چگونه برای اکران یک فیلم جدید با نام تجاری. آیا شما مستقیما به جریان ویدئو — مانند جهانی را با "پیش فرض تور جهانی" — و خطر خشم ایالات متحده تئاتر ؟ آیا شما به طور نامحدود به تعویق انداختن — مانند دیزنی به تازگی با "مولان" — و نا امید طرفداران ؟

یا یک سوم جایگزین ممکن است اکران فیلم ها در سالن های تئاتر در کشور است که در حال حاضر بازگشایی شد.

این استراتژی برای برادران وارنر' بسیار پیش بینی جدید, علمی تخیلی, فیلم, "شعار" است که باز خواهد شد در سطح بین المللی در اواخر ماه اوت پیش از آن روز کار انتشار در آمریکا مایک اسمیت استاد در دانشگاه کارنگی ملون گفت که می تواند باز کردن درب به دزدی دریایی.

"به محض انتشار آن در برخی از این بازارها و شما در حال رفتن به یک دزد دریایی کپی که از سرچشمه تئاتر غربالگری و دزدان دریایی که کپی در حال رفتن به آلوده کردن بازار در سراسر جهان," او گفت:.

وجود دارد بسیاری از سوالات را برای هالیوود و طرفداران در حال حاضر هنوز بسیاری از پاسخ.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن