صفحه اصلی مراقبت از کودک داشتن اتحادیه کارگران در کالیفرنیا

در دوشنبه, کالیفرنیا خانه مراقبت از کودکان کارگران رای به داشتن اتحادیه. این مستقل ارائه دهندگان مراقبت از کود

توسط AKHBAREMAAAA در 9 مرداد 1399

در دوشنبه, کالیفرنیا خانه مراقبت از کودکان کارگران رای به داشتن اتحادیه. این مستقل ارائه دهندگان مراقبت از کودکان که کار بیشتر از خانه های خود و یا کسانی که از خانواده های آنها مراقبت خواهد شد و به نمایندگی از یک سازمان اجرا شده توسط دو نفر از ایالات متحده بزرگترین اتحادیه های کارگری: خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی و داخلی ایالات کارگران است.

ارائه دهندگان مراقبت از کودکان قادر خواهد بود به جمعی معامله با دولت می پردازد و مجوز بسیاری از جمله کسب و کار برای ارائه یارانه برای مراقبت از خانواده های کم درآمد. یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر دیده می شود مشابه اتحادیه تلاش در میان مراقبت از کودکان و کارگران است اما کالیفرنیا است که تا کنون بزرگترین — تقریبا با 45,000 کارگران در حال حاضر واجد شرایط برای پیوستن به این کشور چنگ زدن با یک بحران در مراقبت از کودک در طول بیماری همه گیر.

Zoila تما اجرا شده است خود را مهد کودک در منطقه لس آنجلس برای تقریبا دو دهه است. این همیشه سخت بوده است به پایان می رسد دیدار, اما به همه گیر ساخته شده است آن را حتی سخت تر. او در حال حاضر حدود یک سوم از کسب و کار او استفاده می شود به بیشتر های مراقبت برای کودکان کم درآمد ضروری کارگران که هیچ چاره ای جز به کار می کنند. و او بزرگتر هزینه برای تمیز کردن لوازم سپر چهره و ماسک.

"من صرف در حال حاضر تمام این پول," او گفت: "و من نمی دانم اگر بچه ها می آیند یا نه."

تما امیدوار است این اتحادیه با او جنگیدند خواهد بود قادر به مذاکره بیشتر قابل زیستن دستمزد دسترسی به مراقبت های بهداشتی و پرداخت مرخصی استعلاجی که اکثر کارگران مانند او ندارد و در وسط یک بیماری همه گیر.

"هیچ کس مجاز به مریض در اینجا," او گفت:. "این ترسناک است."

مراقبت از کودک کارگران در میان پایین ترین در کشور است. در کالیفرنیا اکثریت زنان از رنگ و یک چهارم در فقر زندگی می کنند.

"این نیروی کار است که اگر آنها در حال ارائه این خدمات مهم به خانواده ها دریافت کرده بسیار کمی توجه و بسیار کمی از منابع مالی گفت:" لی Austin مدیر مرکز مطالعه مراقبت از کودک استخدام در دانشگاه برکلی است.

این مرکز به تازگی مورد بررسی ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در کالیفرنیا و یک چهارم بسته شده بود در حالی که بسیاری از دیگران باز مانده است با وجود مالی و نگرانی های بهداشتی.

"آنها صرفنظر از درآمد خود را که آنها در حال بدست گرفتن شخصی بدهی کارت اعتباری خود را برای پوشش برنامه هزینه, او گفت:, "و یک پنجم از دست رفته پرداخت اجاره یا وام مسکن."

نه تنها این صنعت غیر قابل تحمل برای ارائه دهندگان اما خانواده ها نیز می گوید: کریستین Rowe-Finkbeiner مدیر گروه حمایت از مادران در حال افزایش است.

"پدر و مادر قطعا نمی تواند پرداخت بیشتر برای کودک مراقبت از آنها در حال حاضر پرداخت," او گفت:. "مراقبت از کودکان در بسیاری از کشورها در حال حاضر بیش از هزینه های عمومی, کالج."

او گفت: مراقبت-مصرف شده در طول تاریخ بی ارزش – نه فقط به صورت فردی اما در جامعه ما ، ایالات متحده تنها کشور ثروتمند بدون نوعی از ملی برنامه مراقبت از کودک.

اگر شما در خانه با بچه ها در حال حاضر چک کردن ما با نام تجاری جدید پادکست "میلیون Bazillion." ما کمک به دلار را حس بیشتر با درس مورد پول برای تمام خانواده است. در اینجا گوش دهید و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست ها.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de