صفحه اصلی بهبود فروش در حال برگزاری مداوم با وجود کلی خرده فروشی رکود

Bryn Behrenshausen شده است با استفاده از زمان خود را در طول کارولینای شمالی اقامت در خانه سفارش و دولت او محرک

توسط AKHBAREMAAAA در 30 اردیبهشت 1399

Bryn Behrenshausen شده است با استفاده از زمان خود را در طول کارولینای شمالی اقامت در خانه سفارش و دولت او محرک پول برای ارتقاء خانه خود را.

"بنابراین من قصد دارم از طریق و repainting تمام درها و تر و تمیز," او گفت:. "در نهایت ما خواهید بود repainting تمام دیوار. من انجام شده است محوطه سازی. من ساخته شده خود ما مبل."

او همچنین جایگزین تمام فرش در داستان دوم با کفپوش وینیل. در خانه آن را فقط او و "باور کنید یا نه, پنج گربه. آنها انگیزه برای فرش حذف," او گفت:.

خرده فروشی در زمان ضربه خیره کننده در ماه آوریل است. فروش لباس مثلا پایین تقریبا 80 درصد است. اما یک دسته که برگزاری نسبتا ثابت است, بهبود صفحه اصلی, که دیدم فقط یک شیب در فروش پایین 3.5 درصد. یک گزارش از استفاده نا مشروع تجزیه و تحلیل ترافیک که آهنگ داده های مکان نشان می دهد ترافیک پا در آن فروشگاه ثابت است.

"بسیاری از آن مردم است خارش را از مردم داشتن زمان مردم به دنبال چیزی برای انجام و متمرکز باقی می ماند" سعید راد طرف است که یک معاون رئیس در شرکت Deloitte و آگهی خود در ایالات متحده خرده فروشی و توزیع عمل. عنوان طبقه بندی شده ضروری خرده فروشی کمک صنعت او اضافه شده است.

مردم صرف بیشتر وقت خود را در خانه و این که به طور طبیعی آنها را فکر می کنم در مورد چگونه آنها می تواند در بهبود فضاهای خود را.

"حیاط خلوت خود تبدیل به نقطه تعطیلات خود را گفت:" اسکات Hazelton در IHS Markit.

رنگ و گیاهان فروشندگان بزرگ در حال حاضر چون آنها با لوازم آرایشی و بهداشتی و تقاضا نیست مقدار زیادی از مهارت. و بیشتر مردم در حال مقابله با ضروریات مانند یک شیر آب چکه کن خود به خود.

"آیا شما واقعا می خواهید به مردم در خانه خود را که شما ممکن است بدانید که خوب با توجه به ترس از سرایت?" Hazelton گفت.

به علاوه در رکود اقتصادی مردم تمایل به مقابله با بزرگتر صفحه اصلی پروژه های خود را به جای استخدام گران پیمانکاران.

که شامل Behrenshausen در کارولینای شمالی. او در حال حاضر چشم خود را بر روی پروژه بعدی خود را: جدید backsplash برای آشپزخانه.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن