صفحه اصلی-فروشگاه های بهبود رشد به عنوان ساکنان را در پروژه های

ما یک حس چگونه برخی از آمریکایی ها شده اند و صرف زمان و پول خود را در طول مستند روز سه شنبه هنگامی که انبار خا

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

ما یک حس چگونه برخی از آمریکایی ها شده اند و صرف زمان و پول خود را در طول مستند روز سه شنبه هنگامی که انبار خانه گزارش سه ماهه نتایج. همان-فروشگاه فروش شد تا بیش از 6 درصد و درآمد بود تا حدود 7% است.

در بسیاری از کشور های سخت افزاری و باغ فروشگاه تلقی شده است ضروری است بنابراین در حالی که مردم شده اند ماندن در منزل آنها گرفته ایم و در پروژه های غیر ضروری مانند sprucing تا خانه های خود را. و این که خوب بوده مستقل از سخت افزار و صفحه اصلی-فروشگاه های عرضه.

زمانی که فیلم و تلویزیون تولید تعطیل در پیتسبورگ در ماه مارس, دستیار مدیر جون Madeiros بود ، بنابراین او تصمیم گرفت به retile خود را مقابل entryway و اتاق زیر شیروانی خود را به نوبه خود به یک اتاق یوگا.

"آن را نگه می دارد ذهن من فعال است. و آن را نگه می دارد دست من فعال," او گفت:.

او حدود 5.000 دلار در تامین بیش از چند ماه گذشته. فروشگاه سخت افزار مشغول نگه داشتن با تقاضا از DIYers مانند Madeiros. ترزا Bourassa-Bernier دارای ارزش واقعی فروشگاه سخت افزار در بدفورد ماساچوست. او گفت: خرید و فروش برداشت تا زمانی که مردم متوجه همه گیر نیست برای رفتن به کوتاه زندگی می کردند.

"آن را که قرار بود برای رفتن در حالی که [و] آنها مانند" من به خارج از خانه,', " او گفت:. "آنها نمی خواهید به نشستن و تماشای اپرا صابون در تمام طول روز."

بزرگترین فروشنده در فروشگاه رنگ. ارزش واقعی گزارش می دهد که رنگ فروش در سراسر کشور هستند تا بیش از 20 درصد بیش از سال گذشته است. پس ما صرف زمان زیادی را در خانه ما می خواهیم به آن را بهتر است با توجه به Treeny احمد, مدیر اجرایی در مرکز ییل برای مشتری بینش. و در زمان نامشخص صفحه اصلی-بهبود پروژه ها می تواند به ما احساس بودن در کنترل است.

"برخی از مفهوم ساختار به عنوان روز ما نوع ترکیب به هفته و ترکیب با هر یک از دیگر" احمد گفت. "یک خانه-پروژه بهبود را فراهم می کند بسیار ملموس چیزی که به انجام است. این یک شروع, میانه و پایان است."

همان می رود برای باغبانی, پروژه های. داگ Satterfield صاحب Rollier سخت افزار نزدیک پیتسبورگ. او شاهد یک افزایش بزرگ در تقاضا برای دانه های خاک و منابع برای عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

"همه زندگی بیش از حد شلوغ بود و آنها فقط احساس کردم که این چیزها نبودند ارزشمند راه برای صرف زمان خود" Satterfield گفت. "اما هنگامی که مردم در حال نشستن در اطراف و قادر به انجام هر چیزی در همه ناگهانی قرار دادن یک باغ در حیاط خلوت برای تلفن های موبایل مانند یک چیز بزرگ به انجام دوباره."

و یا قرار دادن یک حصار. که چه آماندا غنی در اسناکوالمی واشنگتن انجام شده است. و در حالی که آن را در حال ساخت آن بوده است در خدمت یک هدف دوم برای او 4 ساله دختر و یک دوست که در کنار درب زندگی می کند.

"این نوع فقط فراهم می کند مانند یک نشانگر برای مثل شما می دانم که شما قصد ماندن در کنار ما و او قصد ماندن در کنار او" غنی گفت.

مناسب برای اجتماعی دور آب-تفنگ دعوا.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن