وام خانه برای معلمان: 8 برنامه با صرفه جویی های بزرگ

پیدا کردن که معلم وام خانه کلاس اصطلاح "معلم وام خانه" ارائه معاملات بهتر برای مربیان — معمولا در صورت کم هزین

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

پیدا کردن که معلم وام خانه کلاس

اصطلاح "معلم وام خانه" ارائه معاملات بهتر برای مربیان — معمولا در صورت کم هزینه وام مسکن یا کمک با پرداخت پایین و/یا هزینه های اختتامیه.

اما نه همه وام خانه برای معلمان ارائه ارزش است.

برخی از ارائه کمک واقعی در حالی که برخی ممکن است فقط لقب بازاریابی.

و حتی اگر شما یک معلم — تخصصی برنامه وام ممکن است بهترین را برای شما. شما ممکن است در نهایت صرفه جویی بیشتر با استاندارد برنامه وام مسکن در دسترس برای همه است.

ما توصیه ؟ به عنوان خوانده شده تا در برخی از بهترین معلم وام خانه زیر. سپس مقایسه گزینه های خود را با دیگر برنامه های وام به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین معامله.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 12th, 2020)

8 وام خانه برای معلمان

 1. خوب همسایه درب بعدی
 2. معلم درب بعدی
 3. معلم درب بعدی را تازه شروع برنامه
 4. خانه برای قهرمانان
 5. آموزش برنامه وام مسکن
 6. UFT معاملات مسکن
 7. پرداخت کمک
 8. خانه محلی برنامه های وام برای معلمان

گزینه های دیگر برای معلمان: استاندارد برنامه های وام مسکن


1. "خوب همسایه درب بعدی" وام مسکن

شاید با ارزش ترین از همه مربی برنامه های وام مسکن است که خوب همسایه درب بعدی برنامه است که می تواند کمک به معلمان صرفه جویی تا 50 ٪ در برخی خانه خرید.

خوب همسایه درب بعدی ارائه می دهد تا به 50 ٪ تخفیف لیست قیمت هود خانه سلب حق اقامه دعوی. که فقط اگر شما می خواهید برای خرید در یک "تجدید حیات منطقه" را به عنوان تعریف شده توسط HUD.

>> مرتبط با: HUD homes: بهترین معامله شما هرگز شنیده

برای واجد شرایط به عنوان یک مربی برای این برنامه شما نیاز به قبل از کودکستان تا 12-معلم کلاس. و شما باید به توافق برسند به زندگی در خانه برای حداقل 36 ماه.

خوب همسایه درب بعدی کمک می کند تا مأموران اجرای قانون و آتش نشان و EMTs و همچنین معلمان است. و ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) اجرا می شود برنامه. بنابراین شما می دانید شما می توانید اعتماد است.

می خواهید برای پیدا کردن خانه های که در حال حاضر در دسترس با استفاده از این برنامه در منطقه شما ؟ با استفاده از HUD نگاه کردن ابزار.

2. معلم درب بعدی وام مسکن

معلم در کنار درب یکی دیگر از HUD-مدیریت برنامه. به عنوان نام آن پیداست این وام متناسب با مربیان — هر چند برخی دیگر از خدمتگزاران به تازگی به دست اورد دسترسی به آن است.

معلم درب بعدی کمک می کند تا با معرفی شما به فدرال و ایالتی و محلی برنامه هایی که ارائه کمک به کسانی که به دنبال خانه وام و تخفیف.

برای مثال شما ممکن است در خط برای اعطای (آشکار "هدیه" به جای وام) است که می تواند با پوشش دادن تمام یا برخی از هزینه های اختتامیه. معلم درب بعدی کمک خواهد کرد شما در پیدا کردن و به دست آوردن دسترسی به کمک مالی.

و مزایای دیگر وجود دارد به طور بالقوه در دسترس:

 1. پرداخت کمک — زمانی که پس انداز خود را نمی به اندازه کافی برای پوشش پرداخت شما نیاز به یک برنامه می تواند گام با کمک مالی یا وام (با فوق العاده کم نرخ بهره) که ممکن است شما در طول خط
 2. اولین بار خریدار کمک کند — اگر شما یک خریدار اولین بار (به معنی شما نیست و متعلق به خانه خود در سه سال گذشته) شما می تواند در خط برای حتی بیشتر کمک. برخی حتی می توانید خرید بدون پول پایین در همه
 3. هیچ هزینه ای — بدون هزینه نرم افزار و یا دیگر هزینه های چشمگیر

معلم درب بعدی نیز خواهد شد کمک به شما با درخواست وام خود را کمک به ساده کردن روند کار با شما را در خرید خود تامین مالی و بسته شدن کاغذ بازی.

این است که معلم در کنار درب حلال است ؟

برخی نگران هستند که معلم درب بعدی برنامه است بیش از حد خوب درست باشد. آنها فکر می کنم باید آن را نوعی کلاهبرداری است.

اما از آن نمی باشد. این اجرا توسط دولت فدرال. و آن را بیشتر معرفی معلمان به برنامه های دیگر که باید از آنها بهره مند شوند.

3. معلم درب بعدی تازه شروع به برنامه

اگر شما یک مشکل سابقه اعتباری تازه شروع به برنامه است که بخشی از معلم درب بعدی ممکن است به شما کمک کند دریافت وام مسکن شما می خواهید. به عنوان وب سایت خود می گوید:

"[شروع] را کشف دقیقا همان چیزی است اعتباری و چالش های جلوگیری از وام وام مسکن خود را از مورد تایید بودن و کمک به شما در غلبه بر این مسائل به سرعت و کارآمد که ممکن است.

"این سرویس ثابت کرده است که بسیار موثر در کمک به خریداران بالا بردن نمره اعتباری خود را و صفحه اصلی مالکیت یک واقعیت است. مشاوره رایگان هستند."

4. خانه برای قهرمانان

خانه برای قهرمانان است که یک شبکه در سراسر کشور از املاک و مستغلات, وام مسکن, محلی و حرفه ای کسب و کار است که ارائه وام مسکن تخفیف برای انتخاب خریداران. "به طور متوسط" می گوید: این برنامه در سایت" قهرمانان نجات $2,400 هنگامی که آنها به خرید و یا فروش یک خانه با خانه برای قهرمانان."

اگر چه آن آغاز شده در پاسخ به 9/11 به عنوان راهی برای احترام اولین پاسخ آن را به زودی اضافه معلمان به لیست خود را از قهرمانان.

اساسا وابسته به وام دهندگان و حرفه ای املاک و مستغلات ارائه تخفیف شهریه و هزینه های خود به کاربران. بنابراین شما باید برای ثبت نام و سپس با استفاده از یک حرفه ای که در داخل شبکه. اما کسانی که پس انداز می تواند اضافه کردن.

صفحه اصلی برای قهرمانان تخمین می زند که شما می توانید ذخیره کنید $1,050 زمانی که خرید یک خانه برای $50,000 — و پس انداز افزایش قیمت خرید بالا می رود.

بنابراین اگر شما واجد شرایط آن را به ارزش به دنبال خانه برای قهرمانان وابسته در منطقه خود را که می تواند کمک به شما را نجات دهد.

5. آموزش برنامه وام مسکن

وام دهنده وام مسکن عالی اجرا می شود وام ویژه دکتری از برنامه های وام مسکن. این می تواند کمک به کاهش هزینه های بسته و عامل املاک و مستغلات هزینه تا $800 در هر کدام — یا 1600 دلار و در مجموع پس انداز.

این مهم است به یاد داشته باشید شما می توانید با استفاده از این پیشنهاد در رابطه با پرداخت کمک (DPA) برنامه است. اما اگر شما با استفاده از DPA آن ممکن است ارزش به دنبال مربی برنامه های وام مسکن.

فقط مطمئن شوید که شما مقایسه عالی کلی نرخ و هزینه های با وام دهندگان دیگر. شما ممکن است قادر به صرفه جویی بیش از 1600 دلار با وام دهنده دیگر اگر آن را به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ ها و هزینه ها در وهله اول.

6. UFT معاملات مسکن

اگر شما یک عضو از ایالات فدراسیون معلمان, شما ممکن است واجد شرایط برای درمان های خاص از برخی از وام دهندگان خصوصی. شما می توانید آنها را پیدا کنید و اطلاعات خود را ارائه می دهد و در اتحادیه وب سایت.

برخی از وام دهندگان ارائه کاهش نرخ وام مسکن و وام مسکن بیمه حق بیمه به UFT اعضای. و دیگران ممکن است ارائه بسته کمک هزینه تا $7,500.

آن را قطعا ارزش دیدن اگر هر UFT-وابسته به وام دهندگان دیدار با نیازهای شما.

7. پرداخت کمک برنامه

در ضمن بسیاری از سازمان های دیگر ارائه کمک را برای مالکان در نظر گرفتن شغل. این نام به پرداخت کمک (DPA) برنامه های. DPA اغلب برنامه های اجرا شده توسط فدرال و دولت های ایالتی و محلی موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی.

معلم درب بعدی برنامه باید شما را در ارتباط با DPAs محلی به شما. اما اگر شما ترجیح می دهید شما می توانید رویکرد آنها را به طور مستقیم.

وجود دارد هزاران نفر از DPA برنامه ها در سراسر کشور است. هر کدام قوانین خاص خود را در مورد چه کسی واجد شرایط برای کمک به. بنابراین استفاده از منابع زیر برای پیدا کردن آنچه در دسترس خود را در دولت و, که کمک برنامه های شما ممکن است واجد شرایط.

>> مرتبط:راهنمای کامل برای کمک پرداخت در ایالات متحده آمریکا

8. برنامه های محلی ارائه وام خانه برای معلمان

برخی از ایالت ها باید مشکلات استخدام و یا حفظ معلمان است. تعدادی از این کشورها ارائه ویژه برنامه های وام مسکن به عنوان یک انگیزه برای معلمان به حرکت به این منطقه است.

این تمایل به سقوط تحت رده از پرداخت کمک — اما ممکن است سخاوتمندانه تر از دیگر DPA برنامه های موجود برای جمعیت عمومی است. برای مثال شما ممکن است دریافت اضافی مالیات بر اعتبار یا کمک های مالی.

دوباره معلم درب بعدی باید قادر به قرار دادن شما در تماس با محلی خود برنامه با فرض وجود دارد.

قیمت مسکن برای معلمان در مترو

منبع: Redfin

شما ممکن است نیاز به یک وام مسکن ویژه

نه همه معلمان انجام خواهد داد بهتر است با یک ویژه "برای-مربیان" وام مسکن. که به دلیل برنامه های خاصی در حال حاضر بسیار سخاوتمندانه آنها می تواند برگ برنده دیگر مزایای ارائه شده توسط یک معلم وام مسکن. چند نمونه عبارتند از: VA و وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن (که پیشنهاد پرداخت صفر و نرخ پایین برای وام گیرندگان واجد شرایط) و کم کردن گزینه های از FHA فانی می و فردی مک.

VA و کشاورزی وام

اگر شما یک جانباز و معلم وام مسکن است که سخت به ضرب و شتم. شما نمی خواهد نیاز به یک پرداخت. و شما به احتمال زیاد برای دریافت یک وام مسکن نرخ.

علاوه بر این, وام و بدون وام مسکن ادامه بیمه — حتی با کم و یا هیچ پرداخت. این یک جوشیدن بیش از دیگر مقرون به صرفه مانند وام FHA و کشاورزی ایالات متحده است.

>> مرتبط: 10 تا از بزرگترین مزایای وام مسکن

به همین ترتیب یک وام مسکن با حمایت ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA وام) می تواند کامل شود.

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نیز به شما اجازه خرید بدون پیش پرداخت. و آنها را به کاهش نرخ بهره و وام مسکن نرخ بیمه از بسیاری از دیگر انواع وام.

>> مرتبط با: وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ وام و الزامات مورد نیاز برای [جاری]

برای یک وزارتخانه وام مسکن واجد شرایط بستگی دارد که در آن شما در حال خرید: برای این کار باید در جایی کم جمعیت — روستایی یا حومه. و درآمد خود را نمی تواند بیش از 15 درصد بالاتر از محلی ميانه.

دیگر "استاندارد" وام مسکن است که می تواند کار را برای معلمان

حتی اگر شما واجد شرایط برای یک وزارتخانه و یا وام شما ممکن است دریابید که شما دریافت بهترین کلی مقابله با استاندارد وام مسکن.

کشف آنهایی که با حمایت اداره مسکن فدرال (FHA وام) و یا فردی مک و یا Fannie Mae (وام متعارف).

>> مرتبط با: FHA وام با 3.5 درصد پایین در مقابل معمولی 97 با 3% پایین

آن درصد (3.5 درصد و 3.0 درصد) مراجعه به اندازه پرداخت شما نیاز به هر یک. اینها نسبتا مقرون به صرفه است.

شما نیاز به مقایسه کل هزینه های این ویژه وام مسکن به بازار عرضه شده به مربیان. با یک ترکیب مناسب از نرخ هزینه های بسته شدن هزینه ها و تخفیف خواهد بود که یک حق برای شما.

پرسش و پاسخ در مورد وام خانه برای معلمان

خانه وام برای معلمان ارزش آن را?

اگر شما واجد شرایط برای یک حق معلم وام خانه است که قطعا ارزش آن. بسیاری از نجات هزار نفر است. و یا حتی ده ها هزار نفر با خوب همسایه درب بعدی برنامه است. و بدون هیچ زحمتی درگیر می شود ناچیز است. در واقع زمانی که شما سرمایه گذاری در به حداکثر رساندن پس انداز خود را می تواند تبدیل به بالاترین نرخ ساعتی شما تا به حال کسب درآمد.

در حال معلم وام خانه یک کلاهبرداری?

همیشه هوشمند به نگاه کردن به صفحه اصلی وام ارائه می دهد که به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد.. که در آن وجود دارد وجود دارد هنرمندان باشند. اما اگر شما معرفی به یک معلم وام مسکن برنامه توسط معلم درب بعدی یا HUD شما می تواند نسبتا مطمئن شوید که آن را حلال. دولت-اجرای برنامه های کمک پرداخت نیز قابل اعتماد حتی اگر کمک مالی برای خرید یک خانه ممکن است به طرز مشکوکی به نظر می رسد خوب است.

در حال معلم وام خانه همیشه بهترین ها را برای معلمان?

معلم وام خانه اغلب بهترین مزایا برای معلمان است. اما برخی ممکن است بهتر معاملات از طریق برنامه های دیگر. برای مثال اگر شما نیز یک جانباز و خدمات خود را در حق شما را به یک وام شما می توانید پیدا کنید برخورد شما با یکی از کسانی که سخت به ضرب و شتم. اما حتی کسانی که 'استاندارد' وام می تواند در ترکیب با برخی مشوق ها مانند پرداخت کمک. بنابراین مطمئن شوید که شما خود را کشف طیف گسترده ای از گزینه های قبل از اقامت در یک خانه وام.

آیا من مجبور به استفاده از معلم در کنار درب?

معلم در کنار درب می تواند کمک به مطابقت با معلمان محلی homebuying برنامه ها و تخفیف. البته, شما نیاز به استفاده از معلم در کنار درب هر وسیله. شما آزاد هستید به تحقیق پرداخت کمک های خود را و رویکرد آنها را به طور مستقیم. اما چرا جلوگیری از معلم در کنار درب? اکثر افرادی که استفاده از آن برای پیدا کردن آن فوق العاده مفید به عنوان راهی برای کشف آنچه در ارائه به صورت محلی.

آیا من نیاز به اعتبار خوب به واجد شرایط برای یک معلم وام مسکن?

هر وام دهنده و برنامه مجموعه خود را حداقل اعتبار مورد نیاز است. بنابراین کسانی که با مشکل مالی گذشته ممکن است نیاز به شکار کردن وام مسکن برای آنها که واجد شرایط. اما برخی از تصویب وام گیرندگان با نمرات حدود 600 خوانده شده را علامت.

اگر نمره اعتباری خود است که واقعا فقیر, شما ممکن است پیدا کردن یک وام مایل در همه. که تازه شروع به برنامه می آید. این می تواند به شما کمک کند به سرعت در بازسازی اعتبار خود را به شما اجازه می دهد برای دریافت وام مسکن شما می خواهید.

مقایسه وام دهندگان به صرفه جویی بیشتر

تنها راه برای مطمئن شوید که شما بهترین معامله وام مسکن است که برای اولین بار به دریافت رقابتی نقل قول از وام دهندگان متعدد. سپس از طریق آنها به مقایسه هر یک با دیگران است.

البته هدف شما معمولا برای پیدا کردن یکی با کمترین مجموع هزینه استقراض: یکی که می بیند به شما پرداخت حداقل طول عمر وام خود را. اما آن را کاملا مشروع و قانونی به انتخاب یکی که مناسب نیازهای خود را بهتر در حال حاضر.

>> مرتبط: چگونه به فروشگاه برای وام مسکن و مقایسه نرخ وام مسکن

بنابراین اگر اولویت شما است که بر مالکیت خانه نردبان به سرعت شما ممکن است ترجیح می دهند به پرداخت کمی بیشتر در دراز مدت برای کاهش هزینه های چشمگیر. شاید شما نیاز به یک کم پرداخت. و یا برای صرفه جویی در هزینه های اختتامیه.

شاید شما پیدا کردن یک "ویژه" وام مسکن طراحی شده برای مربیان برای شما بهتر است. اما اصلا فرض کنیم یکی از آن خواهد بود. فقط تکیه بر ریاضی است.

بررسی واجد شرایط بودن شما

واجد شرایط برای وام مسکن به عنوان مشکل نیست که بسیاری از معلمان و حرفه ای دیگر فکر می کنم.

همانطور که گفته شد ممکن است شما حتی نمی نیاز به یک "ویژه" برنامه به خرید یک خانه.

شروع به وام مسکن خود را واجد شرایط بررسی در اینجا. هیچ تعهد و شروع طول می کشد فقط چند دقیقه.

بررسی نرخ جدید (May 12th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب