صفحه اصلی کاهش فروش در ماه مارس اما انتظار نداریم که قیمت های مقرون به صرفه

فروش خانه های موجود کاهش 8.5 درصد در ماه مارس با توجه به انجمن ملی از Realtors. که بزرگترین افت ماهیانه در بیش

توسط AKHBAREMAAAA در 3 اردیبهشت 1399

فروش خانه های موجود کاهش 8.5 درصد در ماه مارس با توجه به انجمن ملی از Realtors. که بزرگترین افت ماهیانه در بیش از چهار سال است. فروش در تمام چهار عمده مناطق کشور و به ویژه در غرب که در آن آنها کاهش یافته و بیش از 13٪.

شما می دانید آنچه نمی سقوط ؟ قیمت.

موجودی کم است

نولان هان دنور خیلی خوب است که انگیزه برای خرید یک خانه در حال حاضر: محلی برنامه برای اولین بار homebuyers.

"وجود دارد یک 20.000 دلار کمک مالی برای کمک برای پرداخت اگر من آن را خرید در این سال که من واجد شرایط برای سال آینده," او گفت:. چرا که او به دست آوردن بیش از حد به واجد شرایط پس از یک برنامه ریزی افزایش دهد.

اما هان نیست دیدن مقدار برای فروش.

"بسیاری از listings کاهش یافته است خاموش است آنچه به من گفته شده است," او گفت:.

که کاهش موجودی کمک فشار قیمت ها در ماه مارس است. در سراسر کشور به فروش متوسط قیمت تا 8 درصد از یک سال پیش.

"فروشندگان ممکن است بیشتر spooked بیش از COVID-19 از خریداران گفت:" رالف مک لافلین اقتصاددان ارشد در Haus, مسکن امور مالی شرکت. "صفحه اصلی موجودی در حال حاضر حدود 1.5 میلیون. که پایین ترین راهپیمایی در تاریخ ثبت شد."

خریداران دریافت خلاق

از ماه مارس بیشتر خریداران بالقوه شغل از دست داده اند و اقامت در خانه سفارشات محدود در شخص showings. نانسی Vanden هوتن سرب اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد انتظار فروش بیشتر سقوط خواهد کرد در این ماه و بعد "زمانی که آنها را به طور کامل منعکس کننده مستندات گسترده شده اند که در محل در سراسر کشور," او گفت:.

اما مردم هنوز هم نیاز به حرکت می کند. و آنها در حال گرفتن خلاق در مورد آن.

دیوید Demres در حال برنامه ریزی برای نقل مکان از Alexandria, Virginia به آتلانتا در ماه آینده کار خود را در یک شرکت نرم افزاری.

"این قرار بود ماه است که من را ملاقات Realtors دسته ای از خانه ها و صرف یک زن و شوهر تعطیلات آخر هفته وجود دارد به دنبال در محله" او گفت:.

به جای او چک کردن خانه در FaceTime. خود را نماینده املاک و مستغلات پیامک او یک ویدیو از رانندگی خود را به یک خانه را به او نشان دهد چه محله مانند نگاه.

"چیزهای که در واقع واقعا مفید" Demres گفت.

او ساخته شده یک پیشنهاد در این خانه بیش از آخر هفته — زیر قیمت درخواست — اما پیشنهاد او رد شد.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن