مالکان که نیاز به تحمل نیست و با استفاده از آن. کسانی که نمی از آن استفاده نمایند. چه می دهد ؟

بزهکاری و تحمل اعداد را اضافه کنید تا وام مسکن نرخ بزهکاری در حال افزایش هستند. که ممکن است به نظر می رسد معقو

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

بزهکاری و تحمل اعداد را اضافه کنید تا

وام مسکن نرخ بزهکاری در حال افزایش هستند. که ممکن است به نظر می رسد معقول و منطقی در یک اقتصاد که در آن میلیون ها نفر از مردم از کار هستند اما وجود دارد یک جنگ است.

بسیاری از وام گیرندگان رو در زمان های سخت می تواند در جلوگیری از بزهکاری. آنها می توانند وام دهنده خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید برای تحمل. این یک راه برای کاهش یا حتی توقف پرداخت وام مسکن ماهانه تا زمانی که یک سال است.

پس چه می دهد ؟ چرا که بسیاری از مالکان از دست رفته پرداخت وام مسکن که تحمل است بسیار آسان برای به دست آوردن ؟

و حتی غریبه: چرا میلیون ها نفر از مالکان باید تحمل برنامه های زمانی که آنها لازم نیست و یا می خواهید آنها را ؟


در این مقاله (جست و خیز به...)


وام مسکن نرخ بزهکاری در طول COVID-19

این هیچ جای تعجب است که وام مسکن نرخ بزهکاری را افزایش داده اند. در نه هفته دوره 38.6 میلیون نفر رسما پیوست بیکاری رول.

در همان زمان شوالیه سیاه و سفید گزارش می دهد که 3.6 میلیون صاحب خانه شدند متخلف تا پایان ماه آوریل است.

با توجه به شوالیه سیاه این است که "بزرگترین واحد افزایش ماه تا کنون ثبت شده و تقریبا سه برابر قبلی تنها-ماه رکورد در اواخر سال 2008."

اما واقعیت این است که بزهکاری اعداد باید بسیار پایین تر است.

چرا که دولت ایجاد کرده است راه را برای بسیاری از وام گیرندگان. ترفند ؟ تحمل.

چگونه برای جلوگیری از بزهکاری وام مسکن

اگر شما یک وام وام مسکن شما می خواهید برای جلوگیری از بزهکاری. آن می تواند منجر به هزینه های اواخر و اعتباری ضربه.

اگر شما متخلف دو یا سه بار در یک ردیف قرض دهنده می تواند به طور معمول شروع به سلب حق اقامه دعوی رسیدگی است. این بدان معناست که مقدار زیادی بیشتر در هزینه های بزرگ نمره های اعتباری کاهش می یابد, و شاید حتی از دست دادن خانه خود و ورشکستگی.

تحمل یک راه برای جلوگیری از تخلفات. شما تماس با وام دهنده و در جهان امروز توضیح وضعیت خود را و چگونه آن را مربوط به کوروناویروس.

تحمل یک راه برای جلوگیری از تخلفات. همه شما باید انجام دهید آن را با شما تماس دهنده و کار کردن یک طرح برای از بین بردن پرداخت ها در طول COVID-19.

شما سپس می توانید کار کردن در کوتاه مدت اصلاح وام. وام دهنده ممکن است پایین تر قبول پرداخت برای چند ماه. یا آن را ممکن است به شما اجازه می دهد به جست و خیز پرداخت در دسترس نباشد تا یک سال.

فقط به یاد داشته باشید: با تحمل شما در حال گرفتن پول رایگان. شما هنوز هم مدیون وام دهنده برای هر قلم یا پرداخت کاهش می یابد.

شما ممکن است قادر به پرداخت آنها را به عقب با یک طرح بازپرداخت پس از تحمل به پایان می رسد و یا با اضافه کردن بدهی های جدید به پایان مدت وام مسکن.

>> مرتبط: چگونه به درخواست وام مسکن تحمل تحت مراقبت عمل

حفاظت از سلب حق اقامه دعوی است که تنها به طور موقت

مراقبت عمل مانع از سلب حق اقامه دعوی برای هر صاحب خانه با وام مسکن بیمه تضمین شده و یا متعلق به FHA VA USDA فردی مک و یا فانی.

این بدان معناست که اکثر خانه ها نمی تواند وام تا 12 ماه است که ممکن است کوتاهی به نظر می رسد بسیار کمتر ترسناک است.

"این سلب حق اقامه دعوی و اخراج و تعلیق اجازه می دهد تا صاحب خانه با یک شرکت با پشتوانه وام مسکن به ماندن در خانه های خود در طول این ملی اضطراری" گفت: علامت Calabria, مدیر آژانس مالی مسکن فدرال (FHFA).

صاحب خانه در حال محافظت از تحمل توسط مراقبت عمل می کنند حتی اگر خود را پرداخت متخلف. اما حفاظت است تنها به طور موقت.

که 12 ماه شکل کلید است. حتی اگر مراقبت قانون حمایت شد و به تمدید این حفاظت از سلب حق اقامه دعوی است که در نهایت تنها به طور موقت.

در نهایت صاحب خانه که بزهکار بر روی وام مسکن خود را خواهد شد یک بار دیگر موضوع به عواقب آن — از جمله forclosure.

به همین دلیل بسیار مهم است برای درخواست کمک خود را با وام مسکن اگر و هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

"وام گیرندگان تحت تاثیر coronavirus که با داشتن مشکل پرداخت وام مسکن خود را باید در رسیدن به وام مسکن خود را کنندگان در اسرع وقت" کالابریا اضافه شده است.

"این شرکت در حال کار با وام مسکن کنندگان به اطمینان حاصل شود که وام گیرندگان در مواجهه با مشکلات به دلیل coronavirus می توانید کمک کنید."

چرا که این تخلفات که تحمل آسان است ؟

چرا که بسیاری از صاحب خانه شدن متخلف که تحمل است بنابراین آسان برای دریافت تحت مراقبت عمل می کنند ؟

بخشی از پاسخ این است که نه همه وام های تحت پوشش مراقبت عمل می کنند.

مثلا ادم تنومند و بدقواره وام مسکن محروم هستند. همان درست است با غیر واجد شرایط (non-QM) رهن و "نمونه کارها وام" -- وام مسکن که وام دهندگان نگه داشتن و نه فروش در بازار ثانویه است.

اما یک مشکل بزرگتر ممکن است که برخی از وام گیرندگان را درک نمی مراقبت عمل می کنند و چگونه از آن محافظت می کند آنها را.

  • روند جستجو گوگل نشان می دهد سنبله بزرگ در مردم پرسیدن "آیا من مجبور به پرداخت وام مسکن من در یک حالت اورژانس؟" این یک موضوع جدید برای میلیون ها نفر از وام گیرندگان به طور کلی با اعتبار خوب افرادی که هرگز به فکر آنها خواهد پرداخت دست
  • بسیاری از وام گیرندگان ممکن است بر این باورند که تحمل خودکار است. از آن نمی باشد. شما باید تماس با وام دهنده به تحمل
  • در نهایت این امکان وجود دارد که مردم نمی دانند در مورد مراقبت عمل می کنند, چگونه آن را محافظت می کند آنها را و یا چگونه به شروع به تحمل روند

درخواست برای تحمل یا اصلاح وام ممکن است پیچیده به نظر می رسد. اما برای بسیاری از وام گیرندگان آن را به عنوان ساده به عنوان یک تماس تلفنی به وام مسکن خود را servicer (شماره تلفن خود را ماهانه وام مسکن بیانیه).

نه تنها وام دهندگان توسط قانون مورد نیاز برای کمک به وام گیرندگان بیشتر, اما آن را در واقع به نفع خود به انجام این کار.

حتی اگر وام مسکن خود را محافظت نمی شود و تحت مراقبت عمل خود تماس بگیرید servicer اگر شما انتظار می رود شما باید مشکل پرداخت.

چرا که وام دهندگان نمی خواهید بدون هیچ زحمتی و زحمت از تخلفات. و آنها واقعا نمی خواهید سلب حق مالکیت. سلب حق مالکیت می تواند به معنای بزرگ وام دهنده هزینه ها و سال ها برای حل و فصل در برخی از کشورها.

بنابراین حتی اگر وام مسکن خود را محافظت نمی شود و تحت مراقبت عمل خود تماس بگیرید servicer اگر شما انتظار می رود شما باید مشکل پرداخت. یک فرصت خوب وجود دارد آنها مایل به کار با شما را به پیدا کردن یک راه حل است.

70 درصد از مالکان با استفاده از پشیمانی گذشت

آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که وام نیاز به کمک مالی تماس نیست وام دهندگان به چیزی کار.

اما حتی غریبه است این واقعیت است که بسیاری از کسانی که با تحمل قصد دارد لزوما نیاز به کمک.

اخیر LendingTree مطالعه نشان داد که فقط 5 درصد از کسانی که ثبت نام کرده در تحمل برنامه خواهد نه شده اند و قادر به پرداخت وام مسکن خود را.

در همین حال "تقریبا 70 درصد گفت: آنها می توانند ساخته شده خود را پرداخت اما فقط می خواستم به یک استراحت از عادی خود پرداخت و گفت:" LendingTree.

"...تقریبا 70 درصد گفت: آنها می توانند ساخته شده خود را پرداخت اما فقط می خواستم به یک استراحت از عادی خود پرداخت." –LendingTree

و با توجه به مطالعه "72 درصد از کسانی که موفق به دریافت تحمل گزارش شده احساس حداقل کمی در مورد آن گناه."

این به ارمغان می آورد این واقعیت است که تحمل ندارد به معنای یک بودجه بندی ابزار. بلکه آن را یک شکست برای افرادی که واقعا به آن نیاز دارند چرا که آنها می توانید پرداخت وام مسکن در حال حاضر.

پس چگونه شما می دانید اگر شما باید درخواست خود را servicer وام برای یک مثال از برنامه ؟

چگونه به دانستن اگر شما واقعا نیاز به تحمل

در حالی که تحمل است و مطمئنا بهتر از بزهکاری و سلب حق اقامه دعوی نیست و بدون هزینه.

در اینجا چند چیز را به در نظر گرفتن اگر شما تعجب که آیا شما باید درخواست برای تحمل طرح:

  • پول وام مسکن پرداخت نمی شود در حال حاضر خواهد آمد دلیل در برخی از نقطه. مراقب باشید با تحمل قصد دارد که کاهش یا از بین بردن ماهانه هزینه های وام مسکن امروز اما معنی هزینه های بالاتر در آینده
  • وزن خود را نیاز واقعی در برابر عواقب ناشی از منکر
  • اگر شما واقعا نیاز به یک استراحت از پرداخت وام مسکن خود را, تماس را بلافاصله servicer
  • در نظر گرفتن جایگزین برای تحمل چنین با استفاده از بازنشستگی به صورت نقدی و یا پول از عدالت خانه خط اعتباری (HELOC) برای پوشش هزینه های وام مسکن. صحبت با تنها هزینه مشاور مالی یا مالیاتی حرفه ای برای مشاوره

>> مرتبط: قبل از ورود وام مسکن تحمل خواندن این

وام مسکن تحمل روکش

تحمل در دسترس است برای کسانی که به آن نیاز دارید, اما آن را به صورت خودکار.

اگر شما نیاز به یک استراحت از پرداخت وام مسکن شما نمی توانید انتظار تحمل شود به طور خودکار اعمال می شود. شما باید تماس خود را servicer.

خوشبختانه تحمل است که فوق العاده آسان به درخواست و واجد شرایط برای تحت مراقبت عمل

از پیش برنامه ریزی. اجازه ندهید که پرداخت از دست رفته اتفاق می افتد قبل از اینکه شما بخواهید برای تحمل. ممکن است شما را حمایت در این صورت در برابر اعتباری ضربه و یا دیر پرداخت جریمه.

و در نهایت برای حمایت از مالکان در طول COVID-19 تنها به طور موقت. بنابراین مطمئن شوید که شما درخواست برای کمک به اگر شما به آن نیاز دارید به منظور جلوگیری از عواقب سخت تر زمانی که آن حمایت از پایان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن