بدهی خانوار تا 4 درصد در سه ماهه اول

یک گزارش جدید از سوی فدرال رزرو این هفته می گوید بدهی های برگزار شده توسط خانوارها افزایش تقریبا 4 درصد در سه

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

یک گزارش جدید از سوی فدرال رزرو این هفته می گوید بدهی های برگزار شده توسط خانوارها افزایش تقریبا 4 درصد در سه ماهه اول. بسیاری از این افزایش اتفاق افتاده است قبل از همه گیر آغاز شده است. اما آنچه که می گویند در مورد که در آن ما به عهده دارد در حال حاضر ؟

برخی از مردم در حال حفر عمیق تر به بدهی در طول بیماری همه گیر. گرگ مک براید در Bankrate.com گفت: در حدود 1 در 6 خانوار گزارش داشتن بدهی بیشتر در حال حاضر نسبت به قبل از بحران.

"و که 1 در 4 برای کسانی که دچار نوعی از درآمد اختلال" مک براید گفت.

یک گزارش جداگانه از فدرال نیویورک می گوید: میانگین بدهی سرانه افزایش به $52,000 در سه ماهه اول حدود 3 درصد بیشتر از سال قبل است.

اما اقتصاددان تیم Quinlan در ولز فارگو گفت: دولت محرک باعث شده است که بسیاری از مردم درآمد به افزایش بیش از حد.

"مارس, برای مثال, بهترین ماه ثبت شده برای درآمد شخصی است. این ماه که محرک چک کردم شمارش" Quinlan گفت.

او گفت: نرخ پس انداز نیز بالا رفته با توجه به محدودیت در فروشگاه خرید.

و برخی از اعتبار مصرف کننده کاهش پیدا کرده است و وارن Kornfeld در مودی گفت.

"این بسیار بسیار قابل توجهی با خودرو چون خودرو فروش پایین" Kornfeld گفت.

او گفت: نگرانی این است که آیا قرض گرفتن را شروع به افزایش بیشتر به عنوان دولت محرک می پوشد.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن