قیمت مسکن را افزایش, رسیدن به بالاترین نقطه در سه سال

خرید یک خانه می شود بیشتر مقرون به صرفه هر چند شروع سال 2020 تا به حال آن چالش های آن را نیز دارای یک پوشش نقر

توسط AKHBAREMAAAA در 24 فروردین 1399

خرید یک خانه می شود بیشتر مقرون به صرفه

هر چند شروع سال 2020 تا به حال آن چالش های آن را نیز دارای یک پوشش نقره ای: افزایش قیمت مسکن. با توجه به یک گزارش جدید سهم دستمزد در آن طول می کشد به خرید یک خانه است که در طول سال قرار دادن خرید خانه نزدیک به رسیدن برای بسیاری از.

قیمت مسکن را بهبود می بخشد

جدید سال 2020 قیمت خانه در ایالات متحده گزارش از ATTOM راه حل داده ها نشان می دهد که آن را طول می کشد حدود 31.1 درصد از آمریکایی متوسط درآمد به خرید یک خانه. که از 31.6 درصد در سال 2019 و کمترین سهم دستمزد از پایان سال 2017.

به گفته تاد Teta, ATTOM ارشد محصول افسر افزایش قیمت تا حد زیادی ناشی از امروز به لحاظ تاریخی نرخ بهره پایین است.

"خانه استطاعت است inched پیش از این سال در سراسر ایالات متحده به عنوان خرید یک خانه یا یک محل سکونت می شود نزدیک تر و نزدیک تر به سطح که در آن متوسط دستمزد بگير می تواند نوسان معامله در استاندارد دستورالعمل وام," Teta گفت. "در حالی که قیمت متوسط ملی هنوز باقی مانده است کمی دور از دسترس به صورت متوسط دستمزد بگير قیمت فاصله تنگ است به کوچکترین نقطه در بیش از دو سال است."

COVID-19 امداد برنامه: کمک های مالی برای مالکان و مستاجرها و بیکاری

که در آن قیمت مسکن بالاترین است

برخی از بهترین مکان برای قیمت مسکن شامل, Baltimore City, مریلند; Madison County, Indiana; و Bibb County, Georgia. در شهر بالتیمور آن طول می کشد فقط 9.5 درصد از معمولی ساکن درآمد به خرید یک خانه در حالی که در مدیسون کانتی آن است 10.8%.

حداقل بازار مقرون به صرفه است Kings County, New York, که در آن خرید خانه نیاز به بیش از 100 درصد از متوسط حقوق و دستمزد. دیگر غیرقابل تحمل نقاط نیز شامل سانتا کروز, Marin و مونتری کانتی, کالیفرنیا., و Maui County, هاوایی.

البته گسترش coronavirus می تواند تاثیر قیمت مسکن در سراسر کشور است.

"تمام است که ممکن است تغییر در یک راه بزرگ بیش از چند ماه آینده به عنوان تاثیر coronavirus بازدید بازار مسکن" Teta گفت. "ما در حال ورود به یک دوره عدم قطعیت بزرگ اما در آغازین ماه های سال در این تصویر به نظر می رسد همچنان به روشن برای متقاضیان خانه."

تک مالکیت خانه در حال افزایش است — به خصوص در این گروه های سنی

امروز نرخ وام مسکن

آیا شما به دنبال استفاده از افزایش قیمت مسکن در منطقه شما ؟ سپس در اطراف مغازه و ببینید که چه میزان وام مسکن شما واجد شرایط برای امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن