چگونه فراموش شده 1965 قانون راه را برای امروز جنگ بیش از مهاجرت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی دوشنبه محدود کردن جدید ویزا برای کارگران مهاجر

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی دوشنبه محدود کردن جدید ویزا برای کارگران مهاجر. منظور این است که علاوه بر جدید به ایالات متحده سابقه طولانی از تغییر قوانین مهاجرت در این کشور نژادی و اقتصادی و آرایش. جیا لین یانگ معاون ملی سردبیر نیویورک تایمز نوشت: در مورد این تاریخ در کتاب جدید خود "یکی توانا و مقاومت جزر و مد: حماسه مبارزه بر آمریکا مهاجرت 1924-1965." در زیر گزیده ای از این کتاب است.

در جزیره آزادی, [رئیس جمهور لیندون] جانسون بود و همه مطمئن باشید که این لایحه او با امضای "است و نه یک انقلابی ، آن تاثیر نمی گذارد زندگی میلیون ها نفر. آن را نمی خواهد تغییر شکل ساختار زندگی روزانه ما است." رئیس جمهور بود به سختی و نوع به تطهیر اهمیت کار خود را. اما در این مورد نه جانسون و نه متحدان خود را متوجه آنچه که آنها تا به حال مجموعه ای در حال حرکت است. قانون تحول تاثیر را سال خود را نشان می دهد.

در ابتدا به عنوان طرفداران اصلاحات در نظر گرفته شده بود که تعداد مهاجران از شرق و جنوب اروپا افزایش و پیشی گرفتن تعداد مهاجران از بقیه قاره است. اما اگر نویسندگان قانون متعهد به پایان دادن به نژادی و مهاجرت سهمیه در اصل آنها پیش بینی نکرده بود که بسیاری از مهاجران به زودی پس از رسیدن از آسیا و خاورمیانه و آمریکای جنوبی و مرکزی — یا این است که قانون خود مکانیک را تشویق خود اعداد. واشنگتن پست در فوریه 8 سال 1971 به خاک سپرده عمیق در داخل روزنامه در اشاره به تغییرات به آرامی تبدیل شدن به آشکار تحت تیتر "1965 قانون تغییر الگوی مهاجرت در ایالات متحده" رعایت که بیشتر چینی, ایتالیایی, فیلیپینی, یونانیان و سرخپوستان بودند در حال حاضر ورود مقاله معرفی خوانندگان به Dennis C. Syntilas یک مهاجر یونانی به نیویورک که وارد شده بود در سال 1956 تحت یک ویژه ارائه پناهندگان فرار کمونیسم. پس از عبور از سال 1965 قانون و با توجه به اولویت خود را در reunifying خانواده Syntilas تا به حال حمایت کمتر از بیست و چهار نفر از یونانی بستگان برای ورود به ایالات متحده است. "توصیه من همه آنها را به شروع پیتزا," او گفت: خبرنگار. Syntilas بود در اثر توصیف زنجیره مهاجرت که در آن یک مهاجر ورود امکان ورود از کل خانواده از طریق سیستم ایجاد شده توسط 1965 قانون است.

یک مرد از تایوان می تواند وارد کشور برای ادامه تحصیل در علم و به دست آوردن ویزای خود را بر پایه مهارت های تخصصی. سپس او می تواند همسر و فرزندان خود را که تحت 1965 قانون خواهد بود با توجه به اولویت بیش از مهاجران بدون روابط خانوادگی. اگر او برای تبدیل شدن به یک شهروند چند سال بعد او پس از آن می تواند اسپانسر برادر و خواهر هر یک از آنها می تواند مربوطه همسران و فرزندان. همسر خود را می تواند تبدیل به یک شهروند و و را در او و خواهر و برادر و فرزندان. زن و شوهر پدر و مادر نیز می تواند اجازه داده می شود را وارد کنید و نمی خواهد تعداد نسبت به کلی کلاه در مهاجرت. و....

توسط 1971 بیشتر آسیایی ها بودند از ورود به کشور از اروپایی ها اغلب با تکیه بر دقیقا مانند یک الگوی مهاجرت. مهاجران جدید تاسیس ریشه های سراسر کشور. نیویورک چینی که گرفته شده بود در حال نزع هوا از اواسط دهه 1960 دوباره زنده شد با عجله از تازه واردان است. دو Chinatowns باعث در این شهر در حال پاکسازی منطقه از ملکه و دیگری در بروکلین غروب آفتاب پارک محله. ایرانیان بسیاری از ورود برای اولین بار به عنوان دانش آموزان و بعد درخواست پناهندگی پس از سرنگونی شاه در سال 1979 مستقر در کالیفرنیا و تگزاس. عرب جذب مهاجران به منطقه دیترویت و در زمان شغل در صنعت خودرو. بسیاری از مهاجران جدید وارد حرفه پزشکی به عنوان جانسون کار برای ایجاد مدیکر و مدیکید به حال تحریک فوق العاده ای جدید تقاضا برای خدمات مراقبت های بهداشتی. بین سال 1965 و در سال 1974 75,000 پزشکان خارجی وارد کشور بسیاری از آنها فیلیپینی, ایرانی, هندی و کره ای. توسط 1989 ده کشور برتر ارسال مهاجران به ایالات متحده در جهان سوم. ضمن اینکه مهاجرت از اروپا بود که در حال حاضر با بهره گیری از یک مقدار قوی تر اقتصاد به طور معمول همراه با قوی شبکه امنیت اجتماعی مخروطی.

آن صرفا نوع از مهاجران ورود به کشور است که تغییر کرده است. در سال 1965 قانون نیز در طلیعه بازگشت به مهاجرت انبوه که تا به حال دیده شده است و از آنجا که به نوبه خود از قرن بیستم. تعداد مهاجران ساکن در ایالات متحده بیش از چهار برابر شده پس از تصویب این قانون از افزایش 9.6 میلیون نفر در سال 1970 به رکورد 44.4 میلیون در سال 2017. شاید بیشتر قابل توجه جمعیت متولد شده در حال حاضر به بالاترین سهم از سال 1910 بازگشت این کشور به دولت که از حامیان ملی ریشه سهمیه می خواستم برای باز کردن یک قرن پیش.

با توجه به این که سازندگان 1965 قانون شد بنابراین مراقب باشید برای تحمیل به طور کلی, کلاه, چگونه می تواند این اتفاق افتاده است ؟ پاسخ ساده است. بسیاری از تازه واردان بودند فوری اعضای خانواده که تعداد نسبت به محدودیت در سراسر جهان. علاوه بر این هزاران نفر از پناهندگان از کوبا و ویتنام و جمهوری دومینیکن بستری شد به عنوان nonquota مهاجران و آنها بیش از حد خانواده خود به ارمغان آورد. در همان روز که جانسون امضا 1965 قانون او اعلام درب باز برای کوبا پناهندگان منجر به حدود 368,000 کوبا وارد بین دسامبر 1965 و 1972.

سازندگان 1924 قانون که می ترسید یک مخلوط اروپایی ملیتها خواهد بود مبهوت در این واقعیت است که جمعیت ایالات متحده در حال حاضر کج بیشتر nonwhite هر سال است. در تحقیقات پیو 2015 تخمین زده است که بدون پست-1965 مهاجرت این کشور که سال شده اند که 75 درصد سفید 14 درصد سیاه 8 درصد اسپانیایی و کمتر از 1 درصد است. به جای آن 62 درصد سفید 12 درصد سیاه 18 درصد اسپانیایی و 6 درصد آسیایی بود و در راه خود را به داشتن سفیده را تشکیل می دهند کمتر از نیمی از کل جمعیت در دهه های آینده. ما فقط شروع به دیدن سیاسی انشعابات از این تغییرات جمعیتی به ویژه در امریکا حومه. در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای دموکرات جاروب اورنج کانتی زمانی سنگر و استحکامات از ایران و ریچارد نیکسون در حال حاضر یک پنجم آسیایی و بیش از یک سوم لاتین. تغییرات مشابه در حال حاضر منتقل ایالت ویرجینیا به سیاسی چپ و به طور بالقوه در راه در تگزاس و نوادا و آریزونا و گرجستان است.

در همان زمان به دلیل 1965 قانون تحمیل اولین عددی کلاه در نیمکره غربی مهاجرت آن را نیز گذاشته و زمینه را برای مدرن ما مهاجرت غیر قانونی بحران است. یک سال قبل از قانون جانسون به پایان رسید یک سیستم به صورت موقت مکزیکی زايمان شناخته شده به عنوان bracero برنامه که ایجاد شده بود در طول جنگ جهانی دوم به آدرس کمبود کارگر به خصوص در کشاورزی. به عنوان شواهدی از سوء استفاده به نور آمد—با کارگران مکزیکی به ورود در مشاغل برای پیدا کردن مقدار پرداخت پایین تر و شدیدتر از شرایط وعده داده شده—انتقاد از این برنامه تقویت شده. اما پایان دادن به این برنامه است که اجازه داده بود که به طور متوسط از 200 ، 000 braceros به کشور در هر سال و پس از آن محدود کردن مهاجرت از مرزهای جنوبی به پایان نمی ایالات متحده تقاضا برای ارزان مکزیکی زايمان. در مقابل در بیش از چهل سال از 1965 قانون تعداد اخراج ها منفجر شده و در عین حال مهاجران ادامه داد: برای ورود به این کشور که در آن آنها به طور معمول برای بهره برداری تمایل خود را برای کار کمی پول در یک اقتصاد زیرزمینی. بنابراین یک قانون است که طراحی شده برای ایجاد برابری میان مهاجران ناخواسته کمک کرده تخم ریزی کردن و تکان دهنده نابرابر سیستم است که در آن برخی از مهاجران در حال شمارش به عنوان مطلوب در حالی که دیگران در حال درمان به عنوان جنایتکاران در کشور است که بستگی به کار خود اما ادعا می کند نیست به آنها را می خواهید.

گزیده ای از "یک توانا و مقاومت جزر و مد: حماسه مبارزه بر آمریکا مهاجرت 1924-1965." کپی رایت (c) 2020 توسط جیا لین یانگ. با اجازه از ناشر, W. W. Norton & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de