چگونه یک رنگ آمیزی شیشه ای کسب و کار در حال برگزاری است تا در یک لرزان اقتصاد

نگه داشتن یک کسب و کار خانوادگی رفتن از یک نسل به نسل بعدی آسان نیست. فقط 10 درصد از کسب و کار خانواده در حال

توسط AKHBAREMAAAA در 20 تیر 1399

نگه داشتن یک کسب و کار خانوادگی رفتن از یک نسل به نسل بعدی آسان نیست. فقط 10 درصد از کسب و کار خانواده در حال تصویب از نسل دوم به سوم. پس از آن هیچ شاهکار متوسط که Judson استودیو های شیشه ای رنگ آمیزی شرکت مستقر در جنوب کالیفرنیا است که در حال حاضر اجرا شده توسط نسل پنجم خانواده است.

خواهد بود که دیوید Judson که در سال 2020 است که یک راه برای نگه داشتن خانواده اش استودیو عنوان مربوط به آن در سال 1897 که Judson را great-great-grandfather تاسیس این شرکت است. Judson اخیرا نوشت: یک کتاب در مورد خانواده اش سابقه و شرکت میراث در جنوب کالیفرنیا "Judson: نوآوری در رنگ آمیزی شیشه."

یکی از پروژه های اخیر توسط Judson Studios است که یک سری از پنجره های شیشه ای رنگی برای سانتا کلاریتا ایستگاه آتش می کشد مدرن-بعد از آتش نشانان مبارزه با آتش سوزی. این یک پروژه ی هنری چیزی Judson گفت او شده است به دنبال بیشتر برای کمک به کسب و کار طیف وسیع تری از جریان درآمد.

Judson صحبت به میزبان کای Ryssdal در مورد بازگشایی استودیو پس از COVID-19 shutdown و چگونه کسب و کار خانوادگی مانند بسیاری از دیگر شرکت ها به تازگی به حال شده است برای تمرکز بر روی اختراع مجدد است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن Judson مصاحبه با Ryssdal.

دیوید Judson چک برخی از اولین پانل های که ساخته شد برای ما نجات دهنده محله در USC کاروسو کاتولیک مرکز (حسن نیت ارائه میدهد از Judson استودیو)
Judson هنرمند نی Bradley امر سنتی زجاجیه رنگ به دیوید فلورس' 'Muralist' رنگ آمیزی شیشه ای ، (حسن نیت ارائه میدهد Judson استودیو)

اصلاح (9 ژوئیه سال 2020): نسخه های قبلی این مقاله misstated Judson Studios,' location. آن ذوب و کوره تشکیل شیشه ای کسب و کار است که در جنوب کالیفرنیا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن