مردم چگونه مدیریت فروش حیاط در سن اجتماعی فاصله?

آخر هفته روز یادبود است غیر رسمی kickoff برای تابستان و همراه با تمام سرگرمی های تابستان گاراژ حیاط و خم شدن ف

توسط AKHBAREMAAAA در 6 خرداد 1399

آخر هفته روز یادبود است غیر رسمی kickoff برای تابستان و همراه با تمام سرگرمی های تابستان گاراژ حیاط و خم شدن فروش. اما چگونه خواهد شد و فروش آن نگاه در سن اجتماعی فاصله?

برای رنه Translateur یک پیتسبورگ مقیم تقریبا هر آخر هفته تابستان صرف تمیز کاری حیاط فروش اسباب بازی و مجسمه. اما در این سال ؟

"از آنجا که از COVID-19 من فکر می کنم که حیاط فروش کمی بیش از حد نزدیک برای آسایش" Translateur گفت. "همیشه وجود دارد رفتن به افراد دیگر وجود دارد و من احساس نمی راحت دست زدن به مواردی است که مردم دیگر در حال دست زدن."

به عنوان متحده بازگشایی ادارات بهداشت در حال آمدن است تا با دستورالعمل برای فروش حیاط برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در ورمونت بیش از ده نفر باید در یک فروش. در اوهایو کالا باید شسته و خشک شده و یا پاک کردن با مواد ضد عفونی کننده ، ضد عفونی کننده دست به در دسترس خواهد بود و میز و صندلی باید به مجموعه شش فوت از هم جدا.

کت هلمز که زندگی در خارج از کلیولند به حال سه روز فروش حیاط که به پایان رسید شنبه. او عینک یک ماسک و دستکش و قرار دادن فلش بر روی زمین برای هدایت مردم.

"این در واقع کار می کرد که در آن زمانی که ما snaked مردم در اطراف آنها آغاز شده و آنها خارج شد در آخرین سطر" هولمز گفت.

و هلمز گفت: او profitted حدود $500.

دانا Tauber زندگی می کند که در ایندیانا کمک می کند تا سازماندهی تاریخی ملی جاده فروش حیاط که در آن صدها نفر از فروشندگان در طول مسیر 40 — شناخته شده به عنوان خیابان اصلی امریکا — فروش از بالتیمور به St. Louis. به دلیل بیکاری بالا است "ما می دانیم که مردم در حال رفتن به می خواهید به برخی از فوق العاده سریع پول نقد با داشتن یک فروش می شود بنابراین ممکن است بیشتر فروش" Tauber گفت.

این رویداد معمولا برگزار می شود این هفته, اما آن را به تعویق افتاده است. سازمان ممکن است سعی کنید به آن را نگه دارید در ماه اوت است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن