چگونه گیاهی گوشت شرکت مراتب در طول همه گیر?

فراتر از گوشت را گزارش درآمد دوشنبه پس از زنگ و معلوم نیست چه چیز را تکان برای گوشت جایگزین شرکت در میان فراز

توسط AKHBAREMAAAA در 6 مرداد 1399

فراتر از گوشت را گزارش درآمد دوشنبه پس از زنگ و معلوم نیست چه چیز را تکان برای گوشت جایگزین شرکت در میان فراز و نشیب فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها در برخورد با دلیل COVID-19.

در آغاز همه گیر بزرگترین رقابت رو بدون گوشت, گوشت, بود, خوب, گوشت.

"زمانی که مصرف کنندگان شروع به انبار کردن آنها در واقع نسبت به جذب بیشتر موارد آشنا" گفت: داشا شور جهانی غذا تحلیلگر در Mintel.

چرا که بزرگترین بازار برای شرکت های مانند فراتر از گوشت نیست گیاهخواران اما گوشت خواران که شور خواستار "flexitarians" — افرادی که با خوردن گوشت کمتر برای سلامتی یا دلایل زیست محیطی.

اما آشپز خانه خسته شدم از خوردن همان چیزی که. سپس در ماه آوریل وجود دارد کمبود گوشت زمانی که برخی از فروشنده محدود خرید و قیمت ها بالا رفت.

"این واقعا یک فرصت برای گیاه مبتنی بر گوشت شرکت هایی مانند فراتر از گوشت واقعا بیرون رفتن و گرفتن برخی از مشتریان جدید گفت:" آرون Sundaram یک تحلیلگر در CFRA پژوهش است.

هنوز هم همه چیز نیست گلگون در رستوران ها که نیمی از فراتر از گوشت فروش. و Sundaram مطمئن نیست فروش مواد غذایی را حفظ خواهد کرد در حال رشد اگر این رکود همچنان ادامه دارد.

"بدیهی است که چون مردم در حال رفتن به تلاش کمتر چیزهایی که اگر کیف پول خود را pinched," او گفت:.

فراتر از گوشت را فراتر از گوشت گاو, محصول, برای مثال, می توانید اجرای حدود 9 پوند.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن