چگونه شما صرف $1,200 امداد پرداخت ؟

دولت فدرال در نظر گرفتن تمام انواع اقدامات برای سرپا نگه داشتن اقتصاد — پول بیشتر برای بیمه بیکاری, وام که قرا

توسط AKHBAREMAAAA در 13 اردیبهشت 1399

دولت فدرال در نظر گرفتن تمام انواع اقدامات برای سرپا نگه داشتن اقتصاد — پول بیشتر برای بیمه بیکاری, وام که قرار است برای مبارزه کسب و کارهای کوچک, دانشجو, بدهی و کسانی که امداد پرداخت تا 1200 $برای اکثر مردم است.

برخی از مردمی دریافت آنها واریز مستقیم چند هفته پیش در حالی که دیگران شروع به گرفتن چک مقاله در هفته گذشته یا بیشتر. و دیگران هنوز در انتظار. ما را در بررسی به ببینید که چگونه مردم در هزینه های خود را پرداخت.

مردم با استفاده از پول برای پرداخت برای همه چیز واضح و آشکار و اجاره و یا وام مسکن و مواد غذایی به طور فزاینده ای takeout. استوارت Sopp مدیر عامل شرکت fintech شرکت فعلی یک بانک شده است که ردیابی چگونه مردم خود را صرف امداد پرداخت متوجه چیز دیگری مردم با استفاده از پول برای.

"هر بار که ما دیده ایم یک موج دیگر محرک چک ضربه دیده ایم مردم پرداخت دوستان خود را به عقب و دوستان و خانواده به وضوح به عنوان خالص ایمنی برای بسیاری از مردم در اینجا" Sopp گفت.

که به ویژه از قدیمیترین مستقیم سپرده است. در حال حاضر با انواع دیگر از محرک های آینده از طریق خط لوله Sopp گفت: بیشتر مردم ابتلا به هزینه های دیگر.

"ما دیدن دور از لایحه پرداخت. بنابراین مردم پرداخت صورتحساب خود را و همچنین وام خودرو یا خودرو اجاره پرداخت می شود تقریبا بلافاصله" Sopp گفت.

که چه لورن Howie در کلیولند بود. او موفق به دریافت کامل $1,200.

"من ساخته شده یک لیست از چیزهایی که من نیاز به مراقبت از. بنابراین صورتحساب های پزشکی و آخرین تکه از وام خودرو," او گفت:. Howie است که هنوز هم کار خیلی پول بود یک ثروت باد آورده برای او. "من احساس می کنم کمی بد در مورد قرار دادن آن به اقتصاد از آنجا که ما نیاز به خیلی بد. اما آره, صورتحساب آن نیست هر جای رفتن است."

بسیاری از افرادی که داستان خود را گفت: آنها اهدا بررسی خود را به موسسات خیریه است. بسیاری دیگر مانند مایک پرورش در ماریتا گرجستان پاره شد.

"من اولین غریزه بود و به کمک آن" فاستر گفت. او نسبتا جدید در فروش کار در یک شرکت نرم افزاری است و در حال حاضر در نظر گرفتن 20% کاهش پرداخت با توجه به COVID-19. "کار من بزرگ است راست, در حال حاضر, اما بیایید می گویند یک ماه از در حال حاضر من آن را از دست بدهند — که $1,200 چهار ماه به ارزش غذایی."

بنابراین در حال حاضر پرورش است که نگه داشتن پول در حساب پس انداز خود را فقط در مورد.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن