چگونه آسیایی متعلق به کسب و کار هوازدگی همه گیر

شواهد بیشتری وجود دارد که این بیماری همه گیر است و نه مؤثر بر کسب و کار به همان اندازه. یک گزارش جدید از موسسه

توسط AKHBAREMAAAA در 5 تیر 1399

شواهد بیشتری وجود دارد که این بیماری همه گیر است و نه مؤثر بر کسب و کار به همان اندازه.

یک گزارش جدید از موسسه جی پی مورگان چیس در بر داشت که در حالی که سیاه و سفید متعلق به کسب و کار روبرو هستند بزرگترین قطره در ذخایر نقدی با توجه به COVID-19 pandemic, اسیایی متعلق به کسب و کار هستند, از پشت, با پول نقد توازن پایین 22 درصد در آوریل و درآمد پایین بیش از 60٪.

"زن متعلق به کسب و کار خود مانده نقدی نیز پایین تر از 20 درصد گفت:" چی مک, کسب و کار کوچک تحقیقاتی سرب در موسسه جی پی مورگان چیس. "این قطعا یک مقدار تندتر کاهش بیش از آنچه ما می بینیم در تمام کسب و کارهای کوچک."

نه همه جوامع آهنگ مالکیت کسب و کار توسط نژاد پس از این تجزیه و تحلیل است محدود به چند متحده است. اما آن را منطبق با آنچه رابرت Fairlie, استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز پیدا است در پژوهش های خود را — به خصوص در اوایل بیماری همه گیر.

"من در بر داشت به عنوان مثال در ماه آوریل است که 26 درصد از کسب و کار متعلق به تعطیل در طول این ماه" Fairlie گفت. "من هم در این نگاه در مارس و نشان داد که 21 درصد نیز بسته شده است."

برای صاحبان کسب و کار به طور کلی کاهش 15 درصد بود. برخی از که فقط به طور کلی شرایط کسب و کار هنگامی که این بیماری همه گیر رسید. Khoa لو صاحب Kvibe Studios در نیوجرسی.

"بوم — من از دست همه شرکت های بزرگ قرارداد. در حدود دو هفته span من از دست رفته به بیش از نیم میلیون دلار," Le گفت.

اما او اذعان دارد که در روزهای اولیه نژادپرستی نقش برای برخی از آسیا متعلق به کسب و کار نیز هست.

"من و همسرم صاحب یک سالن آرایش ناخن, تا زمانی که سالن هنوز باز مردم را به سالن و بگو:" آیا شما چین ؟ چون اگر شما نباشید من میخوام انجام کسب و کار' " لو گفت.

در حال حاضر که ناخن سالن باز دوباره گفت: مردم در حال پوشش به همسر خود فروشگاه. و لو به چرخد به بیشتر های مجازی تصویری جلسات و گفت: مشتریان شرکت های بزرگ در حال شروع به بازگشت.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن