چگونه COVID-19 می تواند مختل پذیرش کالج

این زمان از سال سالمندان دبیرستان در حال تصمیم گیری که در آن (و یا اگر آنها در حال رفتن به رفتن به مدرسه در سا

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

این زمان از سال سالمندان دبیرستان در حال تصمیم گیری که در آن (و یا اگر آنها در حال رفتن به رفتن به مدرسه در سال آینده. اما به دلیل COVID-19 ساخت که انتخاب تبدیل شده است بسیار پیچیده تر است.

"برای بسیاری از آنها مالی خود تصاویر را به طور چشمگیری تغییر از زمانی که آنها در اصل کاربردی در پاییز یا اوایل زمستان" الیزابت Heaton, معاون رئیس جمهور از کالج مشاوره برای افق روشن' مربی دانشگاه گفت: "بازار" میزبان کای Ryssdal. "برای کسانی که تقاضا برای کمک های مالی آنها در زمینه آن دسته از مقالات در پاییز بر اساس درآمد و مالی خود را تصویر بازگشت در سال 2018 بنابراین شما فقط می توانید تصور کنید که چقدر همه چیز در حال حاضر برای تغییر آنها."

Heaton گفت: بسیاری از مدارس باید تصمیم تمدید مهلت و در حال کار با دانش آموزانی که شرایط تغییر کرده است اما ممکن است زمان کافی برای روشن کردن عدم قطعیت در آورده با کروناویروس بحران است.

"من فکر می کنم آن را به علت برخی از خانواده ها شاید چیزی توصیه می کنیم در برابر, است که در دو و یا سه گانه واریز و این بدان معناست که پذیرش ارائه می دهد برای چندین مدارس" Heaton گفت. "من فکر می کنم آن را تزریق مقدار زیادی از عدم قطعیت برای هر دو کالج ها و خانواده ها."

Heaton گفت coronavirus می تواند تاثیر بسیار زیادی در تصمیم گیری نهایی دانش آموزان در نهایت آن را — مانند بیشتر از آنها را انتخاب مدارس دولتی نزدیک به خانه گران قیمت مدارس خصوصی در نزدیکی کانون coronavirus بحران است.

"ما در حال حاضر شاهد است که" او گفت:.

با دانشگاه ها تعطیل, برخی از مهره های اصلی از دانشگاه, پذیرش فرایند است که به طور سنتی بهره مند مرفه تر دانش آموزان مانند پردیس بازدیدکننده داشته است می تواند از رواج در حالی که برای.

"که ممکن است ممکن است به نفع کسانی که بچه ها که نمی تواند به استطاعت رفتن به دانشگاه, به هر حال, اما آنها هنوز هم نیاز به درک که آنها ممکن است برای رسیدن و اگر شما در میانهی شب مطرح شده است به فکر می کنم که این چیزی است که شما می توانید انجام دهید و یا اگر شما و خانواده شما جدید به دانشگاه, روند, شما حتی ممکن است متوجه باشید که یک گزینه در دسترس شما" Heaton گفت.

دراز مدت Heaton گفت: آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر می تواند شکل راه دانش آموزان و خانواده های آنها تصمیم گیری در مورد آموزش عالی در آینده مانند قرار دادن تاکید بیشتری بر مدارس آموزش آنلاین ارائه شده و کمتر در دانشگاه امکانات رفاهی مانند فانتزی ورزشگاه و بالا رفتن از دیوار است.

"آن را سخت به تصور کنید که چگونه آنها می تواند بیرون آمدن از این و نه در همه چیز نگاه متفاوت" او گفت:.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن