چگونه COVID-19 تغییر کرده است که در آن آمریکایی ها زندگی می کنند

همه گیر اتحادش را تغییر چگونه ما چگونه زندگی می کنیم و بر اساس یک بررسی جدید از مرکز تحقیقات پیو, برای بسیاری

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

همه گیر اتحادش را تغییر چگونه ما چگونه زندگی می کنیم و بر اساس یک بررسی جدید از مرکز تحقیقات پیو, برای بسیاری از این تغییر که در آن زندگی می کنیم.

پیو زد یک نظرسنجی که در اوایل ماه ژوئن و در حدود 22 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده یا نقل مکان کرد و به دلیل همه گیر و یا می دانم کسی است که.

بزرگترین سهم از محرک بود و افراد جوان در سنین 18 تا 29. در مورد 1 به 10 از این افراد نقل مکان به دلیل COVID-19 بسیاری را برانگیخت توسط کالج, خاموش شدن ناگهانی.

افراد مورد مطالعه نیز گفت پیو آنها به سمت چپ خود را به کاهش خطر ابتلا به ویروس یا به خاطر دلایل مالی مانند از دست دادن شغل.

بازیگر تریسی Stephens تور شد با یک کمدی سیاسی گروه تئاتر بود که همه آن را نشان می دهد لغو زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده است.

"من فقط به حال به یک انتخاب که در آن صورت من ماندن در سی پرداخت دیوانه اجاره با هیچ کار کنم یا بسته همه چیز و فقط بنشینید و منتظر آن است ؟ اما بهتر است برای نشستن و صبر کنید تا آن را با خانواده" استفن گفت.

استفن به پایان رسید او اجاره و رفت با پدر و مادر او در آتلانتا که در آن او را به پیدا کردن برخی از کار.

سیزده درصد خانه های خود را ترک برای یک خانه و یا در تعطیلات, اموال, اما 61 درصد از میلیون ها نفر از مردم جابجایی به دلیل همه گیر رفت با خانواده در درجه اول با پدر و مادر خود و یا در قوانین.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن