چگونه هر کس به نرخ بیکاری اشتباه است ؟

در روز جمعه وجود دارد نادر و غیر منتظره بیت از اخبار خوب در مارس شغل گزارش — نرخ بیکاری کاهش یافته بود به 13.3

توسط AKHBAREMAAAA در 19 خرداد 1399

در روز جمعه وجود دارد نادر و غیر منتظره بیت از اخبار خوب در مارس شغل گزارش — نرخ بیکاری کاهش یافته بود به 13.3 درصد.

اما یک نکته که بدست مقدار زیادی از توجه در چند روز گذشته: تعدادی از کارگران شده بود به اشتباه طبقه بندی شده به عنوان "شاغل اما غایب از کار با توجه به دلایل دیگر'" که باید طبقه بندی شده به عنوان "بیکار موقت اخراج," اداره آمار نیروی کار نوشت: در یک توجه داشته باشید در پایین گزارش.

اگر این کارگران شده است طبقه بندی شده به درستی توجه داشته باشید گفت: "به طور کلی نرخ بیکاری شده اند که در حدود 3 درصد بالاتر گزارش شده است."

که خواهد قرار داده و ممکن است نرخ بیکاری در 16.3% نه 13.3%. مشابه misclassifications اتفاق افتاده در آوریل و مارس گزارش بیش از حد.

در ماه آوریل نرخ بیکاری شده اند 19.7% به جای 14.7%. در ماه مارس آن شده اند که 5.4 درصد به جای 4.4%.

چه چیزی را از اختلاف?

در درجه اول که آن را دشوار است به کشف کردن که چگونه به دفعات مشاهده شده افرادی که کار نمی کند به دلیل COVID-19 با توجه به Betsey استیونسون استاد سیاست عمومی و اقتصاد در دانشگاه میشیگان.

در حالات دیگر که در آن مردم به طور موقت از کار و عدم پرداخت — می گویند در طول تعطیلی دولت فدرال — این BLS طبقه بندی آنها به عنوان "شاغل اما غایب از کار."

در طول همه گیر سوال شد چگونه به طبقه بندی میلیون ها نفر از مردم که از کار به دلیل COVID-19 و پناهگاه در محل دستور ؟

"ما باید آنها را به کار گرفته اما غایب از کار یا باید آنها را به حساب ما در میان بیکار؟" استیونسون گفت. "این BLS تصمیم گرفت این امر آنها را به حساب میان بیکار."

اما با وجود که قصد "من فکر می کنم که مصاحبه تلاش کرده اند با این دستورالعمل," او گفت:. "راه سری از سوال ها خواسته می شود یک فرد از نظر من کار ما در حال کار در حال حاضر از آنجا که ما در حال انتظار برای فرماندار به بازگشایی دولت است.'"

که منجر به بسیاری از مردم که به عنوان طبقه بندی شده به کار گرفته اما غایب از کار به جای موقت اخراج.

"متوجه است که نرخ بیکاری است که فقط مجموعه ای از خود گزارش" استیونسون گفت. "این ترشی به BLS کردم خود را در حال حاضر است که آنها را ad hoc تنظیمات. آنها نه از طریق رفتن و گفتن آن شخص گفت: آنها شد اما من فکر می کنم آنها بیکار بودند. اجازه دهید آنها حرکت می کند."

به جای آنها قرار دهید توجه داشته باشید در پایین هر شغل گزارش توضیح داده و اختلاف.

"به نظر می رسد یک تصور اشتباه است که این نوعی از دخالت و یا به نوعی از تخلف" استیونسون گفت. "آنها در واقع بسیار چشمگیر با این ایده که اگر شما می خواهید به reclassify این افراد به عنوان بیکار این دقیقا همان نرخ بیکاری شما را دریافت کنید."

در پایین ممکن است گزارش همچنین توجه داشته باشید گفت: "BLS و اداره آمار در حال بررسی چرا این misclassification خطا همچنان به رخ می دهد و در نظر گرفتن گام های بیشتری برای رسیدگی به این موضوع است."

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن