چگونه کسب و کار (و مشتریان) تصمیم می گیرید چه چیزی را امن در طول یک بیماری همه گیر?

تحقیقات به COVID-19 و چگونه آن را گسترش در حال انجام است و گاهی در یک عمدی مد و گاهی اوقات فقط به عنوان یک نتی

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

تحقیقات به COVID-19 و چگونه آن را گسترش در حال انجام است و گاهی در یک عمدی مد و گاهی اوقات فقط به عنوان یک نتیجه از مردم در تلاش برای زندگی خود و اجرای کسب و کار خود را در یک بیماری همه گیر. دانشمندان می گویند روند خاصی در حال تبدیل شدن روشن و می تواند کمک به اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد فعالیت های که باید اجازه داده شود که باید محدود شود.

به عنوان متحده سعی کنید برای بازگشایی و دیدن موارد افزایش برخی از آنها عقب کسانی که مجوز است. برای مثال در کالیفرنیا و رستوران و آرایشگاه اند که در یک غلتک coaster از دهانه و بسته شدن و در حال حاضر تنها مجاز به کار در خارج از منزل. این است که امن تر? ما خواسته برخی از اپيدميولوژيستها چگونه به قضاوت خواهند کرد.

چگونه می توانم شما وزن خطرات ؟

"چیزی که من انجام شده است واقعا تفکر در مورد خطر در یک طیف" گفت: نادیا Abuelezam, اپیدمیولوژی در دانشکده بوستون. او می گوید: وزن هر یک از فعالیت های شما با توجه به آن یک روانی نمره از بالا خطر ابتلا به کم خطر است. هدف این است که برای کاهش هر گونه ممکن است قرار گرفتن در معرض coronavirus بنابراین در نظر گرفتن چه مدت شما می تواند در تماس با افراد دیگر چه خواهد شد که در یک فضای محصور و این که آیا شما قادر خواهید بود به پوشیدن ماسک به طور مداوم.

همچنین در نظر بگیرید که آیا موارد در حال حاضر در حال افزایش است که در آن شما زندگی می کنند. سپس قضاوت اگر خطر است که ارزش آن را برای آنچه که شما امیدوار به رسیدن به. انتصاب دکتر ممکن است ارزش به خطر را به شما اما یک وعده غذایی کمتر ، "فقط به خاطر شما می توانید چیزی به این معنا نیست شما باید گفت:" آن Rimoin, اپیدمیولوژی در UCLA.

"من فکر می کنم که اگر ما در مورد اقتصاد و گرفتن بچه ها به مدرسه هر کس باید انجام بخشی خود را ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و تنها زمانی که کاملا ضروری است," او گفت:.

کند بودن در خارج از منزل معنی کاهش خطر ؟

"ویروس ها به راحتی منتقل می شود در داخل خانه در فضاهای محصور بیش از دوره های طولانی از زمان با چهره به چهره" گفت: Rimoin.

تفکر است که در خارج از منزل به خصوص در یک منطقه به خوبی تهویه مناسب با وزش نسیم به معنی کمتر وجود دارد تغییر این ویروس در حال انتقال از فرد به فرد.

ایالات و شهرستانها هستند اجازه می دهد برخی در غیر این صورت بسته کسب و کار برای ادامه عملیات در خارج از منزل. در نیویورک و بوستون, رستوران ها مصرف بیش از پارکینگ ها و پیاده رو. در کالیفرنیا سالن مو و آرایشگری می تواند ارائه دهد کاهش در خارج زیر یک چادر و یا سایه بان به عنوان طولانی به عنوان سه طرف باز هستند.

"من قرار داده و فعالیت های در فضای باز در کاهش خطر انتهای طیف" گفت: Abuelezam.

چگونه دانشمندان کار را امن تر?

علم چگونه coronavirus گسترش می یابد و در خصوص نقشی که افراد بدون علائم واضح بازی است که هنوز هم در حال تحول است. محققان در حال کار برای ساخت دانش خود را. استاد Rimoin در UCLA تحصیل کارکنان مراقبت های بهداشتی به درک چگونه آنها را آلوده و همچنین به عنوان که آیا آنها ماندگار ایمنی نسبت به ویروس زمانی که آنها بهبود می یابند.

تماس با ردیابی به خصوص در کشورهای دیگر یک منبع ارزشمند از اطلاعات در مورد گسترش ویروسی. ردیاب قادر به جابجایی لحظه ای که عفونت تصور رخ داده است و سپس با برجسته کردن عوامل خطر. در ژانویه آلوده شام خوردن در یک رستوران در گوانگژو چین است. نه دیگر شام مریض شدم اما 73 نیست. محققان کار می کرد دقیقا همان جایی که آنها نشسته بودند و به این نتیجه رسیدند یک طرف پیش نویس از تهویه مطبوع مسئول گسترش یافته است.

آنچه در مورد پوشیدن ماسک?

دیگر اطلاعات می آید از رعایت غول دنیای واقعی آزمایش است که هر کس در حال حاضر زندگی می کنند. در ماه مه دو آرایشگران در اسپرینگفیلد در میسوری با COVID-19 علائم ادامه کار با مشتریان. با توجه به CDC آنها و مشتریان خود ماسک عینک و هیچ یک از 139 نفر که نشسته در صندلی خود توسعه COVID-19.

که یکی از جدا شده اما وضعیت این اطلاعات کمک می کند تا ساخت یک تصویر. "این واقعا امیدوار است که ماسک واقعا کمک به جلوگیری از گسترش" گفت: Abuelezam. آن چیزی که بیشتر و بیشتر ایالت ها نیاز به, با, اوهایو, ایندیانا و مینه سوتا ساخت بیش از 30 متحده با برخی از مرتب کردن بر اساس از ماسک دستورالعمل.

"هشدار هستند و این ممکن است سخت به generalise به شرایط دیگر" گفت: Abuelezam.

برخی از محققان با توجه به چیزهایی که بیشتر به محاسبه ریسک در گسترده تر شرایط. دانشمندان آلمانی در حال آوردن 4000 نفر با هم در یک استادیوم در لایپزیگ به تماشای یک کنسرت پاپ در حالی که مطالعه آنها را به شکل از چگونه فرضی virus گسترش می افتد. این concertgoers می پوشند دستگاه انتقال محل سکونت خود را در ورزشگاه و استفاده از فلورسنت ضد عفونی کننده دست محققان بعدا می توانید ببینید که در سطوح لمس بارها و بارها. شرکت کنندگان باید تست منفی برای coronavirus 48 ساعت قبل. ایده این است به شکل از چگونه به برگزاری مراسم بزرگ با خیال راحت.

آنچه در مورد معاشرت در "غلاف"?

برخی از خانواده ها با توجه به معاشرت در غلاف و یا حباب به عنوان یک راه برای گسترش اجتماعی خود را, اطلاعات تماس, اما هنوز هم نگه داشتن همه چیز قابل کنترل است. آنها فرم موافقت نامه با دیگر خانواده ها را به مخلوط با آنها اما تنها آنها را.

"من دیده ام آن را در یک مقیاس کوچک انجام" گفت: Abuelezam. "بخشی از مشکل این است که زمانی که شما در حال فکر کردن در مورد در حال گسترش است."

تعداد مخاطبین بالقوه و در نتیجه راه برای عفونت به سرعت در حال رشد به اندازه غلاف رشد می کند. وجود درجه بالایی از اعتماد و مسئولیت پذیری است که مورد نیاز است.

Abuelezam می بیند که آن را به یک مدل ممکن برای بازگشایی هر چند. کل یک مدرسه ابتدایی را تبدیل به یک اجتماعی حباب با بچه ها اختلاط روزانه. پدر و مادر را به یکدیگر اعتماد و نگه داشتن هر یک از دیگر پاسخگو به گزارش هر گونه علائم و به خود منزوی کردن با بچه های خود را اگر آنها شده اند در یک مخاطره آمیز محیط زیست است.

فراموش قرنطينه کار می کند ؟

کوتاه روزانه آزمون قرنطينه هستند یکی از بهترین راه های اثبات شده برای جلوگیری از گسترش بیماری. بسیاری از ایالت ها از جمله کانکتیکات نیویورک و نیوجرسی می گویند که هر کسی که وارد دولت از یک منطقه در معرض خطر است به منزوی کردن خود برای 14 روز.

"چهارده روز است که از نظر علمی تعیین تعداد برای این زمان از قرار گرفتن در معرض اولین علائم" گفت: Abuelezam.

علائم ظاهر می شود در هر زمان از دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض, اما برای اکثر مردم آنها شروع به احساس بیمار پس از 5 روز. وجود دارد برخی از پیشنهادات است که کوتاه قرنطینه خواهد بود به عنوان موثر و کمتر مخل. استرالیا گزارش شده است که با توجه به یک هفته قرنطینه برای برخی از بازدید کنندگان بین المللی.

قرنطينه نیز ضروری اندازه گیری برای هر کسی که شروع به نشان دادن علائم حتی اگر آنها در حال سفر نیست. با ماندن در خانه آنها می توانید گسترش. CDC می گوید داده های جدید نشان می دهد مردم عفونی 10 روز پس از علائم خود را آغاز و پس از آن زمان روشن آنها به ترک خانه و بازگشت به کار.

با این حال اخیرا توجه متمرکز شده بدون علامت حامل افرادی که آلوده می تواند با گسترش COVID-19 اما هرگز آن را می دانم زیرا آنها نمی شوند.

که فقط برجسته نیاز برای هر کس به پایه احتیاطی با توجه به اپیدیولوژی. "چیزهایی که ما باید تمرکز بر ابزار ما: با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله" گفت: Rimoin. "ما می دانیم که آنها کار می کنند."

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن