ما چگونه می توانیم به اقتصاد به حالت عادی بازگشت? "بسیار با احتیاط می گوید:" اقتصاددان editor-in-chief

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت فدرال باید تعیین چارچوب برای چگونه ایالات متحده ممکن است بازگشت

توسط AKHBAREMAAAA در 29 فروردین 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت فدرال باید تعیین چارچوب برای چگونه ایالات متحده ممکن است بازگشت به کار به عنوان یک ملت پس از یک فصل از پناه در محل.

چگونه باید کشور در سراسر جهان به کار گرفته چنین وظیفه ؟ Zanny Minton Beddoes, editor-in-chief of The Economist, دارای چشم انداز جهانی.

"همه فکر کردن در مورد آن," او گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. "اما بسیاری از جهان است که هنوز هم فوق العاده حساس به موج دوم ویروس. اکثر مردم شده اند در معرض این ویروس است."

در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

Zanny Minton Beddoes: من فکر می کنم اقتصاد قرار داده شده است به طور موثر به پزشکی ناشی از کما و پس چگونه شما را از اقتصاد خارج از آن ؟ و شما آن را به عنوان شما را با بیماران بسیار با احتیاط. دلیل ما در حال فکر کردن در مورد این در حال حاضر است چرا که ما شاهد هشدار دهنده هزینه این مستند اقتصادی هزینه این مستند که بزرگ است اما آن را نیز خواهید برای دریافت مقدار زیادی بزرگتر بسیار سریع است. و من بسیار زده این هفته با صندوق بین المللی پول را پیش بینی های که در آن آنها در حال حاضر می گویند که ما در این سال در حال رفتن به دیدن بزرگترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ 3 درصد کاهش جهانی تولید ناخالص داخلی. اما که مبتنی بر اقتصاد باز. اگر, اما, این مستند در ادامه به سه ماهه سوم این سال آنها انتظار می رود اندازه که خرابی به 6 درصد.

دیوید Brancaccio: ما می توانید از استراتژی های در کشورهای دیگر ؟ آلمان در حال حاضر فکر کردن بسیار به طور خاص در مورد راه هایی برای رسیدن کارگران به عقب.

Minton Beddoes: ما می توانیم. منظورم این است که همه در مورد آن فکر کنید. اما بسیاری از جهان است که هنوز هم فوق العاده حساس به موج دوم ویروس. اکثر مردم شده اند در معرض این ویروس. و گمان من دولت خواهد بود و رسیدن به موقعیت های مختلف در سه پارامترهای مختلف و که رفتن به آن را تحت تاثیر قرار. و اولین و من فکر می کنم تا کنون مهم ترین توانایی آزمون زیرا تنها راهی که شما در حال رفتن به می دانم که آیا شما یک تجدید حیات در میزان عفونت است که با داشتن مقدار زیادی از تست. اما دوم این است که واقعا راه های موثر از تماس با ردیابی به طوری که یک بار تست کنید و شما پیدا کردن کسی است که در معرض این ویروس در واقع شما می توانید سپس ردیابی همه مردم است که آنها را در ارتباط با بوده است. و سپس سوم مرتب سازی بر اساس مجموعه ای از پارامترهای آنچه شما در واقع سهولت ، شما می دانید که آیا شما برای باز کردن مدارس ، آیا شما اجازه می دهد مغازه ها برای باز کردن ؟

Brancaccio: گمان می کنم سوال دیگر این است که آنچه ما به بازگشایی. آن را فقط رفتن به انجام.

Minton Beddoes: که دقیقا درست است. و آن را به عقب بر گردیم به حالت عادی تا زمانی که ما یک واکسن یا درمان موثر است که بسیار گسترده است. و این که برای رفتن به یک سال یا 18 ماه یا بیشتر طول بکشد. طبیعی است من فکر می کنم از پوشیدن ماسک ، طبیعی است که در آن رستوران و اگر آنها باز باید جداول مجموعه ای بسیار بیشتر از هم جدا. طبیعی است که در آن کارخانه های در حال پیکربندی مجدد به طوری که مردم در خطوط مونتاژ به مراتب جدا از یکدیگر. و اگر شما نگاهی به آنچه که در اقتصاد چین با وجود آن که دوباره به طور چشمگیری از آن شد و آن را عامل شاید در 90 درصد ظرفیت است که هنوز هم چشمگیر رکود نسبی به جایی که اقتصاد چین بود. و بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به رفتن به هر چیزی شبیه به آنچه که ما تا به حال, شما می دانید, حتی شش هفته پیش در کوتاه مدت.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن