چگونه مسابقه جا به معرفی دوره اقتصاد?

فقط 3 درصد از Ph. D. s در اقتصاد اهدا شد به مردم سیاه و سفید در سال 2016 با توجه به یک گزارش از اقتصادی آمریکا

توسط AKHBAREMAAAA در 6 تیر 1399

فقط 3 درصد از Ph. D. s در اقتصاد اهدا شد به مردم سیاه و سفید در سال 2016 با توجه به یک گزارش از اقتصادی آمریکا انجمن. یکی از راه های برخی از اقتصاددانان پیشنهاد برای رفع اقتصاد' تنوع مشکل با تغییر راه مقدماتی اقتصاد تدریس می شود که شامل بیشتر در مسابقه. بازار میزبان کای Ryssdal صحبت Gary هوور, صندلی وزارت اقتصاد در دانشگاه اوکلاهما در مورد او چگونه روش موضوع مسابقه خود را در معرفی دوره های آموزشی. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: هنگامی که شما ایستاده وجود دارد در اقتصاد 101 اولین روز از ترم — آیا این سقوط آن را مجازی و یا در فرد می داند که چه روند تفکر خود را در مسابقه به این گفتگو ؟

Gary هوور: خب اول من فکر می کنم من نیاز به ساخت تا اصول. ما باید به انجام بیشتر چیزهای دنیوی و بحث در مورد هی که در آن عرضه برابر تقاضا است. چه "حاشیه ای" چیست ؟ و هنگامی که ما یاد بگیرند که همه از این ابزار آن را پس از آن زمان به فکر می کنم اجازه دهید در واقع اعمال آنها را به شرایطی که شما هر روز ببینید.

Ryssdal: چه آن را مانند نگاه ؟ چه نور لامپ لحظه ای که بعدا در طول ترم به شما می گویند OK اعمال این نظریه. شما آموخته حقایق و واقعیت در این اقتصاد است. چه که نگاه مانند? چه آنها می گویند به شما ؟

هوور: خوب یکی از چیزهایی که ما انجام دهید این است که بحث ما در مورد نابرابری درآمد. و به طوری که من صحبت کردن در مورد نابرابری درآمد من صحبت کردن در مورد چیزهایی که می خواهید برای جدا کردن مردم در توزیع درآمد. و بنابراین ما قصد داریم به بحث کمی در مورد آموزش و پرورش. و من قصد دارم برای گفتن هی همه حق اجازه بدهید با یک نگاه به آن. و پس از ما شناسایی کرده ایم همه دیگر به راحتی یافت می شود عوامل من بگو, خوب, خوبی, هنوز هم وجود دارد یک تفاوت در اینجا چه خبر است ؟ و سپس برخی از مردم می گویند به خوبی شما می دانید آنچه شما ذکر نشده این جنس من, آه, نقطه خوب است. و سپس به من اجازه دهید آنها را به این نتیجه خود را. و آنها مانند خوب, شما می دانید یکی دیگر از چیزی که از دست رفته است نژاد. من, مانند, آه, در حال حاضر ما چیزی به بحث در مورد. و ما وارد بحث است که آنها را به آن را که معنی آنها آماده به بحث در مورد آن.

Ryssdal: من نمی دانم اگر شما می دانید که لایحه Spriggs است. او یک استاد اقتصاد در هوارد. او اقتصاددان ارشد در AFL-CIO. ما تا به حال او را در برنامه —

هوور: آره, من می دانم که بیل واقعا خوب است.

Ryssdal: همه حق است. پس به هر حال, بنابراین من از او پرسیدم که او رفت و در حرفه خود او متوجه شد که اقتصاد, بررسی اقتصاد و چگونه آن را در مدارس تدریس اساسا نژادپرستانه چرا که او تا به حال نوشته شده از یک کل طولانی کاغذ سفید است که ما او را در مورد. و او گفت: اولین روز از اولین کلاس اقتصاد. آیا این حلقه برای شما صادق است ؟

هوور: کاملا. آنچه ما انتظار داریم در اقتصاد است که هر کس خواهد بود که منطقی ، و به این دلیل نژاد پرستی را در برابر مردم بهترین بهره را از این رو به آن وجود ندارد. تبعیض کار می کند در برابر مردم خود را در جیب. این ناهنجاری که شما ادعا می کنند برای دیدن وجود ندارد وجود دارد.

Ryssdal: و این فقط به نظر می رسد دیوانه است.

هوور: آن است, اما آن را فقط بسیار آسان تر به بحث در مورد آن و مقابله با این مسئله به عنوان آن را واقعا وجود دارد.

Ryssdal: آیا ما می توانیم بحث در مورد دانش آموزان برای یک دقیقه ؟ شما در اوکلاهما در حال حاضر. شما انجام داده اند زمان در دانشگاه آلاباما در اوایل در حرفه خود. چه چیزی شما را از نحوه آماده دانش آموزان به شنیدن آنچه که شما در حال تلاش برای آموزش آنها ؟

هوور: شما می دانید, آن را برای من جالب بوده است و این که در هر دو مکان من در بر داشت که دانش آموزان را به موضوع. آنها در حال حاضر شنیده می شود همه چیز در میز شام نشسته در اطراف با مامان و بابا. من اینجا هستم در دانشگاه. در حال حاضر چه می کند اقتصاد را به ارمغان می آورد به جدول ؟ و برای اکثر ما گفت: هیچ چیز. و که یکی از این بیشتر نا امیدی. من همچنین فکر می کنم که برخی از دوستان و همکاران بوده است مردد به می گویند هر چیزی در مورد آن را برای ترس از متخلف مناسب است ؟ و بنابراین ساده ترین راه برای انجام آن است که می گویند اجازه دهید آن را به گری هوور به بحث در مورد آن. او است که شما می دانید یک اقتصاددان و بنابراین شاید آن صدا بهتر از آمدن او. خواهم, خوب, شما می دانید, اما این آمار هنوز هم وجود دارد, آیا شما می گویید آن و یا من آن را گفت:.

Ryssdal: آیا شما فکر می کنم با داشتن این گفتگوها کمک خواهد کرد که دانش آموزان بیشتر و بیشتر دانش آموزان سیاه پوست به ماندن در این زمینه خود را?

هوور: آن را به یکی از چیزهایی که من را جذب این رشته. بنابراین رشد مادر من سخت ترین کار شخص من تا به حال دیده بود. و او گفت: شما می دانید چه, اگر شما فقط کار سخت شما در حال رفتن به جلو در زندگی است. که هرگز اتفاق افتاده است برای ما. ما همیشه در تلاش بودند. و بنابراین من فکر کردن در مورد آن. و من فکر می تواند به اقتصاد کمک به درک و چرا از آن است که فقط کار سخت نیست کافی است ؟ اقتصاد مرا به جایی که من هستم. و من فکر می کنم که می توانید آن را حتی بیشتر و مردم باید به این سوالات در آمده به خصوص مردم رنگ. آنها می خواهند قادر به استفاده از اقتصاد است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن