چگونه تغذیه پیدا کردن اضافی $2.3 تریلیون?

این است که بخشی از ما "اقتصاد اعتبار اضافی" پروژه که در آن می خوانیم مقدماتی اقتصاد کتاب درسی ارائه شده توسط س

توسط AKHBAREMAAAA در 24 فروردین 1399

این است که بخشی از ما "اقتصاد اعتبار اضافی" پروژه که در آن می خوانیم مقدماتی اقتصاد کتاب درسی ارائه شده توسط سازمان های غیر انتفاعی هسته Econ همراه با شنوندگان ما.

همه ما نیاز به درک اصول اقتصادی در حال حاضر بیشتر از همیشه. دریافت یک یادآوری با ما Econ اعتبار اضافی عضویت در خبرنامه.


دیروز فدرال رزرو اعلام کرد که برای مقابله با اثرات اقتصادی همه گیر, آن را ساخت $2.3 تریلیون موجود در اعتبار اضافی برای تحریک وام به شهرستانها و به کوچک و متوسط کسب و کار.

آن را معقول و منطقی به سوال: از کجا تغذیه پیدا $2.3 تریلیون? آن را مالیات دهندگان پول ؟ هیچ. آن را بیشتر شبیه به سحر و جادو.

"در یک حس خاص, آن است که ایجاد آن را از هوا نازک" هما Zarghamee استاد اقتصاد در کالج بارنارد که تحریم های هسته Econ ناشر از باز-منبع کتاب درسی اقتصاد "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio است خواندن با شنوندگان.

زمانی که بانک فدرال می خواهد برای پر کردن بانک ها به طور منظم پر از اعتبار اضافی — بنابراین بانک می تواند با عصبانیت نوشتن یک دسته از وام کسب و کار کوچک — فدرال رزرو اقدام به خرید اوراق بهادار از کسانی که بانک ها اغلب اوراق قرضه. آن را می پردازد برای این اوراق بهادار را در میله های طلا از فورت ناکس و یا چیزی. آن را می پردازد با تایپ کردن در شماره این مبلغ به یک اعتبار.

"در حال حاضر این بانک پول بیشتری برای وام," Zarghamee گفت.

آن را مانند زمانی که شما در نهایت امن که در صفحه اصلی وام سهام: این بانک ارسال کنید شما $50,000 در $20 صورتحساب در یک چمدان. بانک فقط نشان می دهد شما در حال حاضر $50,000 اعتباری است که شما می توانید بیرون بروید و صرف زمانی که شما آماده هستند.

سابق بن برنانکی در مورد این پس از آخرین بحران مالی: "به قرض دادن به بانک ما به سادگی استفاده از کامپیوتر به علامت تا این اندازه از حساب آنها با تغذیه. پس از آن خیلی بیشتر شبیه, اگر چه نه دقیقا همان چاپ پول از آن است که به قرض گرفتن."

توجه داشته باشید که چاپ پول فقط یک استعاره. فدرال رزرو هیچ چاپخانه. اما آن را به یک صفحه کلید است که تنها یک بانک مرکزی می تواند با استفاده از جادویی به افزایش عرضه کل پول که کمک می کند تا تحریک اقتصاد زمانی که فاجعه است در جریان بود و در حال حاضر.

پس چرا فقط تا پول مثل این همه وقت ؟

"آنها در حال رفتن به می خواهید برای انجام این کار به طور منظم و مداوم به منظور نوع مقابله با هر گونه روزانه مسئله ای است که ممکن است بوجود می آیند به دلیل آن را رفتن به افزایش سطح عمومی قیمت ها و شاید hyperinflationary که می تواند واقعا بد برای اقتصاد به طور کلی" Zarghamee گفت.

اقتصاد گسترده ای از مشکلات در حال حاضر, اما نرخ تورم نیست یکی از آنها است. امید است که همه چیز آرام فدرال رزرو می تواند به فروش آن اوراق بهادار برگشت به بانک ها, پاک کردن اعتبار آن را مصرانه خواست.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im