چگونه اقتصاددانان در حال نگه داشتن تا در این سریع ء COVID-19 رکود

هنگامی که شما در گذشته مقیاس زیان کار — با آخرین شماره در اول وقت ادعای بیکاری که روز شنبه با قرار دادن مجموع

توسط AKHBAREMAAAA در 5 اردیبهشت 1399

هنگامی که شما در گذشته مقیاس زیان کار — با آخرین شماره در اول وقت ادعای بیکاری که روز شنبه با قرار دادن مجموع در کمتر از 27 میلیون نفر از مردم که از دست داده ام شغل خود را — آن را به سرعت است که شگفت انگیز است.

بیست و هفت میلیون شغل بخار در پنج هفته است که شمار یک چالش برای کسانی که به مشاهده و تجزیه و تحلیل این اقتصاد عادت کرده اند که ما به سه ماهه و ماهانه داده بودن به اندازه کافی خوب.

بنابراین اقتصاددانان در حال گرفتن خلاق است.

رکود بزرگ بازی به تدریج در طول 18 ماه.

"آنچه امروز به جای بازی کردن در طول ماه ها و سال ها بازی کردن در طول روز و هفته گفت:" جاستین Wolfers استاد سیاست عمومی و اقتصاد در دانشگاه میشیگان. ما دوستان قدیمی تولید ناخالص داخلی و نرخ بیکاری گزارش شده یک بار در ماه یک بار در سه ماهه.

"ما باید شاخص ما گفتن آنچه اتفاق می افتد امروز" Wolfers گفت.

اندرو چمبرلین اقتصاددان ارشد در Glassdoor گفت: خوشبختانه ما در عصری زندگی داده است.

"ما واقعا به روش های مختلف اندازه گیری اقتصاد امروز از ما یک دهه پیش" چمبرلین گفت. تکنولوژی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و شرکت های تخصصی انواع مفید اطلاعات در زمان واقعی. برای مثال آنچه در جستجوی کار سیستم عامل می توانید به ما بگویید.

"شما باید بیش از 20 میلیون بیکار آمریکایی [و] شما ممکن است بخواهید بدانید که اگر همه آنها در انتظار بازگشت به کار" چمبرلین گفت. "شما ممکن است می خواهم به می دانم که اگر آنها در خارج وجود دارد در جستجوی شغل و یا نه."

فدرال رزرو به نظر می رسد در داده ها از پردازنده های کارت اعتباری بدانید که چگونه مردم صرف و پردازش حقوق و دستمزد از ADP برای پیگیری شغل. هر دو از کسانی که آمده هفتگی.

"این [حمل و نقل اداره امنیت] شروع به ساخت در دسترس عموم ترافیک مسافر در فرودگاه به صورت روزانه در زمان واقعی گفت:" بن Herzon یک اقتصاددان با IHS Markit. "ما می توانید ببینید که ترافیک مسافر در ایالات متحده فرودگاه افتاده بود مثل 95% توسط [این] پایان ماه مارس است."

هفتگی فروشگاه های زنجیره ای فروش به ما بگویید که در مورد خرج کردن در حالی که مصرف برق می تواند یک پروکسی برای اقتصادی خروجی. همانطور که برای چه این همه به ما می گوید ؟

"آنها هنوز هم نشان می دهد اقتصاد در ادامه کاهش اما وجود دارد یک زن و شوهر که شروع به پایین کمی" گفت: Gary Schlossberg بازار جهانی استراتژیست با ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه. "وجود دارد برخی بیشتر امید [و] نی در باد که اقتصاد هنوز ضعف اما نزدیک شدن به پایین."

هر چه این شاخص هنگامی که شما ضربه پایین وجود دارد هیچ جایی برای رفتن اما ،

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im