چگونه سریع می تواند به اقتصاد راه اندازی مجدد? این بستگی دارد که چگونه مصرف کنندگان احساس

چگونه می توانم به شما بازگشایی اقتصاد شده است که تعطیل برای مبارزه با یک بیماری همه گیر? به عنوان تهدید مطرح ش

توسط AKHBAREMAAAA در 27 فروردین 1399

چگونه می توانم به شما بازگشایی اقتصاد شده است که تعطیل برای مبارزه با یک بیماری همه گیر? به عنوان تهدید مطرح شده توسط coronavirus آغاز می شود به سطح است که بعد از سوال بزرگ در دستور کار است.

کاخ سفید است که با هدف به دست آوردن "grand بازگشایی" جریان 1 ماه مه در حالی که بسیاری از کشورهای در حال برنامه ریزی برای گرفتن یک رویکرد آهسته به بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات.

هر چه رهبران سیاسی تصمیم گیری مجدد اقتصاد نیز بستگی دارد مصرف کنندگان — مردم چگونه احساس خواهد شد در مورد رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها دوباره. همه ما احتمالا می خواهید به استفاده می شود به حالت عادی.

مصرف شخصی است که یک راننده بزرگ از اقتصاد ایالات متحده حسابداری برای حدود 70 ٪ از تولید ناخالص داخلی. این بدان معناست که افرادی که خرید کالا و خدمات — واقعا همه ما — کلید گفت: David گارفیلد مدیر عامل در شرکت مشاوره Alix همکاران.

"چگونه مصرف کنندگان فکر می کنم در پاسخ به اقتصادی بازگشایی خواهد شد محوری" گارفیلد گفت. هنوز هم وجود دارد بسیار قطعیت در سراسر زمان و اینکه آیا وجود دارد می تواند یکی دیگر از سنبله از COVID-19 وی افزود: اما برخی از نشانه های اولیه نشان می دهد مردم می خواهید به صرف.

"قطعا وجود دارد برخی از مقید کردن تقاضا برای کالاهای مصرفی و خدمات در برخی از مناطق — کوتاهی مو و سفر به دندانپزشک برای مثال" گارفیلد گفت.

و البته مردم شده اند از دست رفته سفر به سینما و رستوران های مورد علاقه خود را بیش از حد. اما روشن نیست اگر آنها عجله خود را به آن مکان.

دنیس Dahlhoff محقق ارشد برای تحقیقات مصرف کننده در این کنفرانس گفت: کسب و کار مجبور به کار برای مردم احساس امنیت.

"است که شامل ارائه مواد ضد عفونی کننده. این ممکن است شامل داشتن اجباری ماسک و شاید حتی دستکش در فروشگاه" Dahlhoff گفت.

یکی دیگر از نگرانی برای بسیاری از مصرف کنندگان را به سادگی به توان مالی. میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست داده اند شغل خود و دیگران که احساس نا امنی ممکن است احساس صرف.

Ravi Dhar, مدیر مرکز ییل برای مشتری بینش هشدار می دهد که درخواست از مردم برای پیش بینی چگونه آنها را احساس می کنید بعد از آن در حالی که ما هنوز در وسط این بحران می تواند گمراه کننده باشد.

"از آنجا که مردم چه پیش بینی است که واقعا بر اساس آنچه که فکر و احساس در لحظه" دهار گفت.

در حال حاضر مردم ممکن است نا امید در خانه و پیش بینی آنها سر و شروع به خرج کردن حق دور. اما آنچه واقع خواهد شد در نهایت انجام خواهد شد رانده چگونه اعتماد به نفس آنها احساس می کنید زمانی که اقامت در خانه سفارشات برداشته می شوند.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن